Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Duergh

0 / 2
Duergh

[demot] Bo jak facet patrzy na ładne piłkarki to jedno jest pewno, nie chodzi o poziom piłki nożnej xD

5 / 13
Duergh

[demot] A niby z jakiej racji wynagrodzenia firm prywatnych miały by być jawne ?! o.O

2 / 2
Duergh

[demot] A później wielkie zaskoczenie czemu policja ma taką a nie inną reputację i poziom zaufania społecznego...

5 / 5
Duergh

[demot] @Przytomny to tak jak by się wkurzać ze ktoś kto chce zatankować po(lub też przed) zatankowaniu nie odjechał gdzieś na bok i wtedy poszedł zapłacić tylko stoi i "blokuje" miejsce xD Nie koleś się "wp...%$#^$" przed ciebie tylko ty nie wiedzieć czemu odjechałeś zaparkować gdzieś obok skoro chciałeś jechać na myjnie ^^

6 / 14
Duergh

[demot] a kto niby lubi ta mała kur** ?! I z góry przepraszam kobiety pracujące w tym "zawodzie" za krzywdzące je porównanie.

6 / 6
Duergh

[demot] Cholera jasna, coś takiego od razu na pierwszym miejscu w poczekalni trafić! Jak ja to teraz odzobaczę?! muszę sobie oczy przetrzeć, idę po papier ścierny...

-5 / 13
Duergh

[demot] @Dawletiarow przynajmniej zdajesz sobie sprawę co inni o tobie myślą, zawsze to coś ;)

6 / 8
Duergh

[demot] Przynajmniej będzie spokój z tym jego religijnym rozwolnieniem na poczekalni. ;)

3 / 5
Duergh

[demot] "om nom nom" może do paznokietków poczęstuje się pani kanapeczką z dżemem ze świni? (dla wielce oburzonych - wyciągnij sobie kij z pewnego ciemnego miejsca i pozwól na odrobinę uśmiechu, nie zamierzam przestać mówić na smalec dżem ze świni ;) )

28 / 28
Duergh

[demot] Ale po co dawać na lekarzy jak można za to kupić sobie "państwowe" media które będą mówiły jaki to jesteś dobry i to nie tylko dla lekarzy ale dla każdego, to tylko ten Tusk niedobry chodzi po sklepach i ceny podnosi!

19 / 29
Duergh

[demot] Szkoda że nie napisał że mężczyzna powinien być mężczyzną a nie przebierać się w kiecki i obłapiać ministrantów...

6 / 6
Duergh

[demot] @Ella111111 Nieco inaczej bym to sformułował ale generalnie się zgadzam, może nie tyle że czegoś ci nie pozwolą ale na każdy możliwy sposób będą ci uprzykrzać i utrudniać wszystko co wymieniłaś. Na szczęście nic nie trwa wiecznie i ta PiSowska zaraza też w końcu upadnie jak ludzie pójdą i wleją sobie nieco oleju do łbów żeby na nich nie głosować.

13 / 23
Duergh

[demot] akurat tu nie miał bym zastrzeżeń przy tym jak teraz wygląda nasze państwo to samemu tez już bym się nie zdecydował.

0 / 2
Duergh

[demot] Wierzę w ciebie Latający potworze spaghetti z makaronu z klopsikami jedyny pysznie prawdziwy! R'amen!

3 / 7
Duergh

[demot] Stary, spóźniłeś się i to sporo, od dawna przecież można kupować bezglutenową wodę mineralną xD

3 / 3
Duergh

[demot] tak z ciekawości zapytam, co to znaczy "tylko kobietą" ? i czy w takim razie ja jestem "tylko mężczyzną" czy "aż mężczyzną" ?

2 / 2
Duergh

[demot] Konto stworzone specjalnie na rzecz propagandy PiS dzielcow jak widzę po timingu ^^

0 / 0
Duergh

[demot] @BrickOfTheWall Drugi rodzic, bądź reszta rodziny, jeśli mimo wszystko postanowią dać takie a nie inne imie dziecku to niestety... Ale na pewno państwo nie powinno mieć w tej kwestii nic do gadania. Na szczęście w ekstremalnych sytuacjach (do czego osobiście bym zaliczył nadanie dziecku takiego imienia) dziecko może jeszcze przed uzyskaniem pełnoletności drogą sądową się usamodzielnić bądź częściowo i jeszcze przed uzyskaniem 18 roku życia zmienić sobie imię. Oczywiście decyzja tu by zależała od sędziego ale nie wydaje mi się aby w takim wypadku stawał na drodze dziecku.

0 / 0
Duergh

[demot] @BrickOfTheWall "władza rodzica nad dzieckiem nie jest nieograniczona" człowieku, co ty bierzesz, tu nie jest mowa o "władzy rodzica nad dzieckiem" a o imieniu które według jednych może być odpowiednie a według innych już nie. Narazie przyklaskujecie jak państwo decyduje jakie imie możesz nadać swojemu dziecku a jakiego nie, ciekawe czy dalej tak będziecie przyklaskiwać gdy nie poprzestaną na imionach tylko pójdą krok dalej, i następny, oraz kolejny... Ale spoko, pozwalajcie im decydować za was, takich wyborców(albo raczej poddanych) właśnie potrzebują...

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 stycznia 2023 o 21:11

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1072 73 następna »