Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Duergh

0 / 0
Duergh

[demot] Nie rozumiesz tego a zrobiłeś dokładnie to samo... zamiast zignorować zdjęcie wrzuciłeś je dalej na demotywatory... szkoda słów...

1 / 1
Duergh

[demot] @bike123 tyle że "drzewko bonsai" to nie gatunek rośliny a sztuka hodowania drzewka w taki sposób by były jak najmniejsze więc jabłoń równie dobrze może być drzewkiem bonsai. Tak więc nie ma czegoś takiego jak to nazwałeś "oryginalne drzewko bonsai"

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 września 2020 o 8:23

1 / 1
Duergh

[demot] Jak to @Borgman powiedział pozjadałem wszystkie rozumy i moja racja jest racją najmojszą, reszta z was to idioci... źródło? a to nie wystarczy teraz napisać że ktoś coś takiego powiedział i to staje się faktem ?

6 / 10
Duergh

[demot] Patrze i patrze i ciągle tylko kota widzę więc muszę zapytać, co to więc jest?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 września 2020 o 17:23

9 / 13
Duergh

[demot] @artinu211 bzdury gadasz! dokonać aborcji w NY można do 24 tygodnia później tylko jak ciąża zagraża życiu bądź zdrowiu kobiety lub jak płód nie jest zdolny do przeżycia. Więcej faktów na przyszłość proszę a mniej propagandy "The RHA legalized all abortions up to 24 weeks of gestation. Beyond 24 weeks gestation, abortion was deemed legal if the woman's health or life are at risk or if the fetus is not viable" Skrót RHA - The Reproductive Health Act is a New York statute enacted on January 22, 2019 that expanded abortion rights

9 / 13
Duergh

[demot] @gabriel001 nawet nie wiem czy śmiać się czy już należało by płakać... ty naprawdę wierzysz w to co wypisujesz czy tak sobie potrollować chciałeś ?

3 / 3
Duergh

[demot] jak dla mnie bardziej przerażający jest fakt że wciąż są ludzie którzy ciągle ich wybierają...

7 / 11
Duergh

[demot] @fak_dak zazwyczaj drogi rzymskie były budowane przez wojsko po podbiciu danego terenu, owszem mieli oni przeszkolenie w budowie ale nie na nim się ono głównie skupiało, tak samo jak obecnie niemal każdy z wyższym czy nawet średnim wykształceniem pobieżną wiedzę w tej dziedzinie posiada co nie zmienia faktu że zazwyczaj droga zbudowana przez nich nie przetrwała by 10 lat. Kwestią raczej były nakłady, oni w te drogi inwestowali żeby stały do końca "wiecznego imperium" a teraz, ot żeby się nazywało że politycy drogi zrobili to po kosztach minimalnie polecieć, nieco asfaltu chlapnąć i nazywa się że droga zrobiona.

0 / 10
Duergh

[demot] Ale niestety ten 1% robi taki negatywny wizerunek całej reszcie normalnych homoseksualistów. zwróć uwagę że nim zaczeli orgtanizować te "swoje" parady i happeningi mało komu przeszkadzały pary jednopłciowe.

2 / 2
Duergh

[demot] @mieteknapletek Tak, nieco wyżej już to pisałem: "Należało by a) zmienić konstytucje zmieniając pojęcie małżeństwa b) wprowadzić nowy termin dla związków jednopłciowych"

7 / 13
Duergh

[demot] @Bihar a jak brak praw wyborczych jednej z grup ma się do tego samego prawa dla wszystkich grup ? jest to przeciwieństwo... zaznaczę ponownie u nas w kraju ludzie z każda orientacja są traktowani równo, wszyscy maja DOKŁADNIE TE SAME PRAWA, CO DO SZTUKI. edit 2: dobrze, ale żeby niepotrzebnie nie przeciągać tej dyskusji, pokaż mi chociaż jedno prawo które jest inne dla osób homoseksualnych / heteroseksualnych (rozdzielanie praw ze względu na płeć, wyznanie, orientacje itd. to jest nierówność [przykład nierównych prawa w naszym kraju - mężczyźni i kobiety NIE mają równego prawa ze względu na różnice w wieku emerytalnym]) edit: Równość społeczna – stan rzeczy, w którym wszyscy ludzie w danym społeczeństwie mają taki sam status pod możliwie wszystkimi względami, w tym pod względem praw obywatelskich, wolności słowa, praw własności i równego dostępu do niektórych dóbr społecznych i usług socjalnych. Może ona jednak obejmować również równość opieki zdrowotnej, równość gospodarczą i dostęp do innych zabezpieczeń społecznych. Równość społeczna wymaga braku prawnie egzekwowanych granic klas społecznych lub kastowych oraz braku dyskryminacji opartej na niezbywalnej części tożsamości danej osoby. obawiam się że właśnie ty niekoniecznie wiesz co oznacza to pojęcie skoro przyrównujesz je do braku praw wyborczych dla kobiet.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 września 2020 o 12:01

17 / 25
Duergh

[demot] @Bihar Nie, prawa są dokładnie te samo jako że nie są oddzielne co do różnych grup, natomiast co do samego małżeństwa to - W polskiej konstytucji "Art. 18. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej." Tak więc nic dziwnego że dwóch facetów/kobiet nie może zawrzeć małżeństwa skoro to związek mężczyzny z kobietą. Należało by a) zmienić konstytucje zmieniając pojęcie małżeństwa b) wprowadzić nowy termin dla związków jednopłciowych Jednak w obu przypadkach wiązało by się to z wprowadzaniem zmian do konstytucji (co próbowano zrobić ale pewna grupa społeczna ze śmiesznymi koszulkami z tym walczyła[de facto ta sama która niby popiera związki jedno płciowe]) @kod_pustyni państwo nie ma ani możliwości ani prawa ingerować w społeczne sympatie/antypatie ludzi, a obecny stan rzeczy jest skutkiem działań samego lobby lgbtabcxyz (czy jakie tam rozwiniecie sobie teraz wymyślili). Niestety ale społeczeństwo nie bardzo lubi jak ktoś je opluwa, wypina w jego stronę cztery litery i później żąda akceptacji. Na swoim przykładzie wiem jak to działa od nastu lat trzymaliśmy się w ekipie (20-30 osób) gdzie mieliśmy 2 pary znajomych homo(parę lesbijek i parę gejów) i nikomu to nie przeszkadzało ale z tym co przez ostatnie kilka lat wyprawiają te tęczowe ruchy sam nawet zacząłem negatywnie patrzeć na takie związki i jest to wina tylko i wyłącznie osób które rzekomo walczą o ich dobre traktowanie.

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 września 2020 o 11:54

19 / 23
Duergh

[demot] @Buka1976 I przypomniałeś mi dzień świra - jedna jest tylko racja... ... i nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza xD

54 / 82
Duergh

[demot] @ban__ "poziom równouprawniania osób LGBTI w Europie" to jak na moje to mamy chyba świetne, bo nie mamy żadnych praw w państwie faworyzujących / dyskryminujących ludzi o poglądach X czy Y wszyscy mają jedno prawo. Nie wiem jak oni na to patrzą, ale według mnie TO jest właśnie równość.

7 / 9
Duergh

[demot] @daclaw ale ten cały Michał czy jak kto woli "margot" stanowi zagrożenie dla innych, już pominę fakt niszczenia mienia przypomnę że dopuścił się napaści na innego człowieka. Tak więc rozumiem że zważywszy na ów fakt zgodzisz się ze stwierdzeniem że i jego powinno się zamknąć w psychiatryku?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 września 2020 o 1:46

8 / 10
Duergh

[demot] @daclaw Świat wcale nie jest "bardziej skomplikowany" w tym względzie, Ludzie dalej mają tylko 2 chromosomy XX bądź XY i to że ktoś zacznie się uważać za przedstawiciela innej płci niż faktycznie jest czy uważa że nie jest żadnym z powyższych to nie znaczy że świat stał się bardziej skomplikowany tylko że ludziom coraz to różniejsze choroby psychiczne odwalają. I jak to jest smutne tak z drugiej strony jest to oburzające że takie osoby nie dość że się puszcza samopas to się je jeszcze do tego zachęca, gdzie dla kontrastu kogoś kto się uważa za Napoleona zamyka się w pokoju bez klamek a robi przecież dokładnie to samo - uważa się za kogoś kim nie jest. edit - drobna poprawka składni

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 września 2020 o 1:40

0 / 0
Duergh

[demot] @Rydzykant Ja sobie całkowicie zdaje sprawę że to wszystko kosztuje i dlatego tym bardziej obstaje przy tym że za takie -usługi- jak słusznie zauważyłeś powinni zwykły cennik wystawić a nie udawać że oni to wszystko sami z dobroci serca organizują, jest to zwykła usługa jak każda inna za którą normalnie należy się zapłata jednak też nie powinni mieć żadnych benefitów za prowadzenie swojej działalności (jak znaczne ulgi na np. grunty, zwolnienia z podatków czy tym podobne) powinni być traktowani jak każdy inny przedsiębiorca prowadzący działalność.

4 / 4
Duergh

[demot] @Rydzykant ta, ilekroć chcesz coś załatwić z księdzem i nie ważne czy to ślub chrzciny czy cokolwiek innego, zawsze słyszałem "co łaska, ale nie mniej niż..." Dlatego zawsze też to mnie śmieszyło, co to za "co łaska" normalny cennik sobie powinni rozpisać a nie udawać...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1032 33 następna »