Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

DontNeedSunToShine

Z nami od: 11 kwietnia 2017 o 22:27
Ostatnio: 26 listopada 2019 o 20:27
Wiek: 33
Płeć: mężczyzna
Exp: 3
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 11 (9 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 697
  • Komentarzy: 24
  • Punktów za komentarze: 51
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Ahh te związki. –
archiwum
... a tymczasem program na dziś wieczór: – 1.Pokażemy ci czym masz myć kibel, wycierać tyłek i jaka pasta do zębów będzie najlepsza.(reklamy)2.Punkt 19:00 udowodnimy ci w jakim burdelu mieszkasz a poza nim że jest jeszcze gorzej.(program informacyjny)3.A o 20:00 wyrzucimy z programu uczestnika który najgorzej ugotuje kilogram ziemniaków. (program rozrywkowy)A Ty sobie patrz i oglądaj :) .
archiwum
Paradokument, film gdzie po krótkiej scence aktor tłumaczy się dlaczego kichnął i jakie emocje towarzyszyły mu podczas kichania. – Odbiorca nie musi nawet myśleć żeby oglądać tego typu sztukę :) . A duża liczba paradokumentów i ich oglądalność dowodzi że, większość z nas chce mieć podane wszystko na tacy i to byle jak.
archiwum
Mariusz kolejny raz mówi jak jest. – Jeżeli Europa nie podejmie konkretnych działań, to nasi przywódcy będą niedługo codziennie występowali w TV mówiąc : "To straszne co się stało. Łączymy się z ofiarami w bólu". Brawo wy !
Źródło: youtube.com
archiwum
Wynagrodzenie przeciętnego Kowalskiego to 2200 netto. – 3697,99 zł tyle dokładnie musi pracodawca zapłacić przy umowie o pracę żebyśmy my, finalnie na konto otrzymali te 2200 zł  czyli 1497,99 zł to podatki, zus'y itp...  Kto jest za obniżeniem podatków? :) daje mocne !
Ale spokojnie, wcale nie musimy ci go wszczepiać pod skórę –
archiwum
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy ? –
Gdy po raz pierwszy w TV słyszysz mądre słowa z ust polityka –
archiwum
Skąd się biorą i jak wygląda ich życie? – Dla mnie hejterzy nie istnieją, a dla Was ? Jak to widzi Abelard Giza ?
Źródło: youtube.com
archiwum
Nie możesz być rasistą, jeżeli na świecie jest tylko jedna rasa. –
archiwum
A co jeśli terroryści opanowali już UE? – A teraz tylko bawią się przeprowadzając sporadyczne ataki? Tylko co jeśli "sporadyczne" zmieni się w "masowe"?

1