Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

DamianDziku

3 / 3
DamianDziku

[demot] "Kargul! Podejdź no do płota! Podejdź!!! Jako i ja podchodzę.." -"Sami Swoi" ponadczasowe dzieło kinematografii.

0 / 0
DamianDziku

[demot] Pieniądz. Rzeczywistość. Siła. Spokój. Kultura. Tolerancja. Pieniądz roi rzeczywistość. Rzeczywistość jest siłą. Siła tkwi w spokoju. Spokój zapewni nam kultura. Kultura pragnie tolerancji. Tolerancja jest bezcennym darem. Tolerować można wszystkie te rzeczy wyżej! Następnym przymiotem jest tożsamość. Byt ten zależny jest od sztuki wybaczania oraz pamiętania. Wszystko to inaczej rozum. Emocje. Są następstwem interpretowania czyjegoś rozumowania? Hejt bądź aprobata. Ciepło/zimno. To nasza zabawa. Europo witaj nam:)

0 / 0
DamianDziku

[demot] @sl4w3x Dziś pierwszy dzień Wiosny. Postanawiasz że ten nowy sezon na działce, ogrodzie, garażu nie wymknie się ze świadomości i w Sylwestra powiesz sobie nie dałem ciała Było optymalnie dobrze! Polityka to nie gospodarka w domu. W drużynie ważny jest duch. Władza a umiejętność realizacji tego co na wierchu biurka woła o zainteresowanie.

3 / 3
DamianDziku

[demot] Polityka to opieka, troska, zarządzanie własnością wspólną. Wszystkim ugrupowaniom od prawa do lewa wychodziło to tak samo. Uwzględniają zawsze potrzeby swoich ultra wyznawców. A kraj tworzą normalni, zwykli, po zawodówkach, po ogólniakach i studiach wyższych obywatele. kiedy dochodzi do wymiany poglądów to mamy Gwiezdne Wojny..

0 / 2
DamianDziku

[demot] @LUPUS1962 Czuję się po tym komentarzu jak po doniosłym wierszu. A teraz mała zaduma. Ile kosztuje rolka papieru toaletowego dla Urzędu Miasta? Hmm.

1 / 1
DamianDziku

[demot] Benzyna nie tanieje, bo Europa przyjedzie i wykupi. Chleb również nie tanieje, bo w piecu napalić trzeba. Najlepiej węglem z Mozambiku. A każdy kto ma kolektor prądu czy ciepła to jest od Tuska. Kazimierz Pawlak też tak podchodził do rzeczy. Zenek -zięciu dopiero mu otwarł światopogląd.

0 / 0
DamianDziku

[demot] Jedno konkretne pytanie tu już zadaliście. Ja mam drugie. Czy te "płaszczyki" pochodzą z tych tygrysków???

0 / 0
DamianDziku

[demot] Czym jest miłosierdzie? Czym jest pokuta? Czym jest sprawiedliwość? Czym jest doczesność? To pytania mnie dręczące.

-1 / 1
DamianDziku

[demot] W sportach walki przed walką okazujesz rywalowi szacunek kłaniając się mu. Później gong i rundy. Jedna dla mnie, druga dla Ciebie. Jedna dla mnie, druga dla Ciebie.

-2 / 2
DamianDziku

[demot] Baśniowe stwory są spisane niczym pismo święte. Obecne bajki mają inne odnośniki. Są wyjątki! Chcę być tatą Bluey i Bingo.

0 / 2
DamianDziku

[demot] Idzie góral dróżką leśną patrzy a na skraju polany turysta pompki ćwiczy. Kurce, myśli sobie, holnygo niy boło, a chłopu babe wywioło!

0 / 0
DamianDziku

[demot] @carramia W powolnych wyborach. Demokracja ma tą ułomność, że potrzebuje zespołu do pracy nad rozwojem. A tu sami idywidualiści. Polska nie stoi demokracją.

-3 / 5
DamianDziku

[demot] Dorosłość to inaczej świadomość. Dla obecnego "telewizora" dorosłość do tożsamość. Dla dzieci dorosłość to swoboda realizacji. Kochaj dorosłość!

1 2 3 4 5 6 7 następna »