Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

CtrlD

Użytkownik otrzymał bana za: Wulgarne i obraźliwe komentarze oraz prymitywną propagandę partyjną
Ban wygasa: 2992-05-02 15:26:23
Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż
-3 / 5
CtrlD

[demot] To tylko kolejny dowód na to, że trzeba zmian w sądach aby starowane przez PO sądy na telefon nie wydawały POlitycznie kontrowersyjnych wyroków.

-1 / 1
CtrlD

[demot] @dsfbwdf w takim razie wytłumacz logicznie dlaczego w takim razie to PiS wgrał wybory (i nie dodawaj wyborców PO + zwolenników KOD bo to w większości ci sami ludzie). To, że jakiś przygłup myśli, że Ci co nie byli do wyborów to dzisiejsza opozycja hahaha to oczywista głupota. To są ludzie którzy w ogóle nie interesują się polityką i mają w dupie kto rządzi. Wytłumacz mi jakim cudem PiS zdobył na tyle głosów aby samodzielnie rządzić. Ta banda komuszch złodziei ze zmniejszonymi UB-ckimi emeryturami teraz sobie może tylko popłakać a do władzy nigdy się nie dostanie.

64 / 86
CtrlD

[demot] Dokładnie zdecydowanie sprzeciwiam się wszelkim przejawom nielegalnego handlu stanowiącego nieuczciwą konkurencję dla sprzedających legalnie.

-4 / 8
CtrlD

[demot] @erherh gdybyś znał podstawy matematyki to byś wiedział że wyborców PiS jest zdecydowanie wiecej niż tej zaKODowanej ciemnoty i przypominam, że to Polacy w DEMOKRATYCZNYCH wyborach wybrali PiS a finansowany przez niemieców i żydowów KOD niech nas w dupę pocałuje.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 sierpnia 2018 o 13:04

-4 / 12
CtrlD

[demot] Myślę, że powinni ten pomnik (a właściwie nie wiem czy taką ławeczkę można nazwać pomnikiem) wywieść na złom, bo przynosi tylko wstyd Polsce i Polakom.

-4 / 24
CtrlD

[demot] Zasadnicza różnica polega na tym, że tu pieniądze poszły na konkretne cele i zostaną jakoś spożytkowane a ci zwyczajnie przeżarli więc nie smiej nawet tego porównywać.

1 / 3
CtrlD

[demot] No tak poziomy znak przejście dla pieszych pewnie też poznajesz dopiero na kursie... albo np. sygnalizacja świetlna też każdemu kto jeszcze nie zrobił prawka jest obca.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 sierpnia 2018 o 19:55

-2 / 2
CtrlD

[demot] Po pierwsze nie teraz wprowadzono podatki wcześniej nie było żadnych plusów a podatki były ciekawe na co wtedy szła kasa. Po drugie gdybyś się umiał rozliczyć z podatku to byś wiedział, że składka na ZUS nie jest opodatkowana, bo podstawą do opodatkowania jest dochód po odliczeniu tej składki.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 sierpnia 2018 o 7:52

6 / 12
CtrlD

[demot] Niektórzy nigdy tego nie zrozumieją... przecież naruszyli ich anonimowość informację o anonimowym dziecku znalezionym w oknie życia. Typowe tępe lewactwo dziecko w kontener...

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 sierpnia 2018 o 20:05

-5 / 5
CtrlD

[demot] @DexterHollandRulez dla twojej wiadomości studia (informatyka) skończyłem ponad 15 lat temu i z własnego doświadczenia wiem, że od razu po studiach nie dostaje się dobrej pracy choć swój staż zaczynałem na trzecim roku. Musisz zrozumieć, że na wielu stanowiskach ważniejsze jest DOŚWIADCZENIE od wykształcenia i swoje ego "bo przecież ja mam studia" schować do kieszeni. I nie ucz proszę mnie jak wyglądają studia, bo wiem jak wyglądały wtedy a z rozmów z osobami, które obecnie studiują lub nie dawno skończyły wiem, że pod tym względem nic się nie zmieniło.

15 / 33
CtrlD

[demot] A gdzie tu naruszenie anonimowości? Co takiego podano? Podano informację, że dziecko czuje się dobrze przy okazji przypominając o możliwości pozostawienia dziecka w oknie życia i tyle i tylko kompletnego kretyna i zwyrola na którego brak słów taka informacja może skłaniać do tego aby dziecko zamiast do okna życia zanieść do śmietnika. Masz z główką bardziej nie po kolei niż politycy UE wymyślający RODO.

0 / 8
CtrlD

[demot] Gdy brak jakikolwiek argumentów najlepiej czepić się wzrostu. Kwaśniewski był ledwo 3 centymetry wyższy ale nikt się nie czepiał, bo nie było wtedy chorych z nienawiści totalnych głupoli. Jest wielu niższych polityków (nie tylko w Polsce) ale jakoś ich nikt się nie czepia.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 sierpnia 2018 o 8:24

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-4 / 4
CtrlD

[demot] Przede wszystkim należałoby się zastanowić co jest gorsze jakieś poczucie braku szacunku (może i gdzieś faktycznie obgadają, krzywo popatrzą ale na pewno w końcu się przyzwyczają i dadzą spokój) czy próba dowartościowania się przez wieczną krytykę religii a ta krytyka na pewno takiemu wojującemu ateiście szacunku nie przyniesie (chyba, że u gimbusów).

-1 / 5
CtrlD

[demot] Podaj konkretny przykład kogo obraziło słowo "Konstytucja" szKODniku.

0 / 12
CtrlD

[demot] Ja jako katolik nie czuje się zniewolony natomiast ty jako wojujący ateista na pewno tak, bo inaczej nie robiłbyś głupich demotów i nie interesował się życiem innych.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
18 / 44
CtrlD

[demot] Powiedzmy sobie szczerze tak naprawdę nie przeszkadza Ci gdzie karmi a to, że w ogóle karmi piersią ale wiesz, że gdybyś tak napisał spotkałoby się to z powszechnym potępieniem a tak liczysz na poklaski. Karmienie piersią jest czymś naturalnym (choć niektórzy woleliby aby nie było) i na pewno nie obrzydliwym więc nie ma powodu aby tego nie robić w miejscach publicznych jeżeli zachodzi taka potrzeba.

1 2 3 4 5 6 7 następna »