Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Banasik

4 / 20
Banasik

[demot] @Barelik . Trzaskowski byłby lepszy przede wszystkim dlatego, że stanowiłby zaporę przeciw walcowi PiS, który miażdży kolejne obszary państwa. Skończyłoby się pisanie wadliwych ustaw na kolanie i przepychanie ich w ciągu kilku nocnych godzin. Ktoś wreszcie stałby na straży Konstytucji i praworządności. Natomiast nie wiem dlaczego piszesz o licytowaniu się z PiS, niby po co miałby to robić?

3 / 5
Banasik

[demot] Za chwilę twoje zwierzątko zdechnie z głodu i już nie będziesz taka "bogata".

0 / 0
Banasik

[demot] @rafik54321 . Nie mówię o dzieciach. Dzieci ze swej natury są niedojrzałe i mają ograniczoną wiedzę i zdolność rozumienia. Dlatego maja też ograniczone prawa i odpowiedzialność..

-2 / 4
Banasik

[demot] @BOFH . Po pierwsze od wykonywania wyroków sądu nie jest ta pani tylko policja, komornik czy podobna instytucja państwowa. Po drugie mam wątpliwości co do tego wyroku. Oczywiście nie znamy szczegółów sprawy, ale z sądów wychodzą różne kwiatki, jak choćby niedawne skazanie faceta za puszczenie bąka, więc sam wiesz... Na szczęście teraz kot jest bezpieczny a dla właściciela będzie pomoc prawna, więc za jakiś czas zobaczymy jak to się potoczy.

-3 / 5
Banasik

[demot] @LeClerc2 . Widziałem zdjęcia z posesji tego pana, dla kota ma tam wielką klatkę, więc luzem po podwórku nie biega. A właściciel to kawał chłopa, żołnierz, weteran z Afganistanu, miałbym do niego więcej zaufania niż to nastolatka legalnie wyprowadzającego na spacer pitbulla. Natomiast na każdej wsi znajdziesz obejście na którym luzem biega wredny brytan a płot jest lichy lub furtka niezamknięta.

2 / 8
Banasik

[demot] @BOFH . Można legalnie mieć rottweilera, bullteriera czy inna bestię gatunku pies i to jest OK, choć było wiele przypadków że takie bestie pokiereszowały albo i zabiły człowieka. Tu mamy kota, który jest trzymany przez faceta, po którym widać że panuje nad sytuacją, nie puszcza zwierzaka luzem, nikogo nie szczuje itp. Więc zagrożenie uważam za wydumane, nierealne. A dyrektorki można się czepiać z trzech powodów: po pierwsze prześladuje człowieka, który nic jej nie zawinił, po drugie złamała prawo i nie poniosła konsekwencji, po trzecie jest hipokrytką bo czepia się kogoś o wykroczenie choć sama jest na bakier z prawem.

-2 / 4
Banasik

[demot] @0Kszysztof . W Chinach to się tylko masowo produkuje. Wynalazki i projekty (przynajmniej te pierwsze) nie powstały w Chinach. @Athleta321 . Pierwszy działający telefon komórkowy zrobiła Motorola (USA). W CERN wymyślono WWW a nie Internet. Internet jest potomkiem ARPANET-u, wojskowej sieci USA. W komputerach i innych urządzeniach siedzą procesory amerykańskich firm Intel czy AMD. Początek standardu PC to z kolei amerykański IBM. Systemy operacyjne też mają amerykański rodowód. Itd. itd.

-3 / 11
Banasik

[demot] @BOFH . Jakie niebezpieczeństwo stworzył? To że ktoś się poczuł niekomfortowo to za mało. Zagrożenie musi być realne. Skoro znasz sprawę to napisz na czym ono polegało.

1 / 7
Banasik

[demot] Odpowiadam: to jest ciężarówka, którą jedzie człowiek wykonujący swoją pracę. A za nim pierdzi jakiś złom, który hałasuje, smrodzi i podnosi tumany kurzu.

0 / 4
Banasik

[demot] Może sprzątają mieszkanie po zmarłym dziadku albo babci - ostatniej osobie w rodzinie która czytała? Młodsi nie wiedzą co to i do czego, więc wyrzucają.

0 / 2
Banasik

[demot] @Antykomuch444 . Patrzcie, Państwo, tyle lat od końca PRL a tu jakiś ORMO-wiec wiecznie żywy.

3 / 11
Banasik

[demot] @Puolalainen . Oglądałem ich filmiki, rewelacja. Przypuszczam że tu jest podobnie. Ktoś przyczepił się do faceta bez powodu i bez racji. Chyba zaczęło się od jakiegoś "życzliwego" sąsiada. A jakiś bezmyślny sędzia to klepnął i teraz jest problem. Niech się te niedoruxane babsztyle z zoo i vivy zajmą czymś pożytecznym a od spokojnego człowieka się odp***.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
5 / 5
Banasik

[demot] @Morgotheron . Jeśli takie zdarzenie miałoby powodować u niego rozstrój zdrowia to by znaczyło że nie nadaje się do tej pracy. Bo takie sytuacje to norma i chleb powszedni w tym zawodzie.

-1 / 5
Banasik

[demot] @Dipol . Wiem czego można się spodziewać po Rosji: wszystkiego. Jednak przyjmując, że oba kraje są nieprzewidywalne, to jednak Rosja ma o wiele większe możliwości realizowania swoich szaleństw i bandyckich zamiarów.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
11 / 33
Banasik

[demot] @perskieoko . Ale jednak prokurator, osoba która powinna być za pan brat z prawem i logiką. Wygląda na to, że tam promują idiotów za sam kolor skóry, tak samo jak u nas za samą przynależność do sekty krasnala.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
19 / 29
Banasik

[demot] IMO ciszy to nie narusza, bo nie agituje za konkretnym kandydatem a dotyczy tylko udziału, co nie jest zakazane. Jednak mnie oburzyło dlatego, że RCB to jest system alarmowania o zagrożeniach i nie powinien być używany do innych celów. No ale dla PiS-u nie ma żadnych zasad czy ograniczeń, liczy się tylko wola polityczna, jak za Stalina.

4 / 8
Banasik

[demot] @Xar . Na skutek choroby stał się specem od epidemii? A ja kiedyś leciałem samolotem to teraz jestem specem od lotnictwa? Te tzw. "normy społeczne" są wymyślone przez nie wiadomo kogo, narzucane siłą i bez mocnego uzasadnienia, a wszyscy mają je pokornie przyjmować? U nas najlepszym przykładem jest zachowanie Szumowskiego oraz innych jaśniepanów uważających że Polska jest ich własnością a Polacy ich poddanymi. Idź pan w xuj z takimi ekspertami.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1027 28 następna »