Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Banasik

-5 / 9
Banasik

[demot] Może ta Marta zmyśla, a może w ogóle jej nie ma i sama została wymyślona. A pelikany łykają...

5 / 5
Banasik

[demot] @DAREKJP . Do usunięcia nie jest Białoruś tylko Łukaszenko. Białorusini nie są tak zryci jak moskale, to jest naród do uratowania.

0 / 0
Banasik

[demot] @zeeltom . Na pewno sprzedali, ale nie licz na to że ta kasa trafi do budżetu państwa.

-1 / 3
Banasik

[demot] @rafik54321 . To jest schemat ilustrujący zasadę działania a nie projekt budowlany. Czerpnia i wyrzutnia nie muszą być na dachu i zazwyczaj nie są. I nie ma to nic wspólnego z "kominkiem wentylacyjnym". Teraz piszesz o kominie kotła gazowego a to jest jeszcze inny temat. Kolejna bzdura to twierdzenie, że przepływ powietrza w kominie jest wymuszony wiatrem. O ciągu kominowym jeszcze nie doczytałeś? Jak zwykle tonem eksperta wypowiedziałeś się na temat na którym się nie znasz, a przyłapany spjerdalasz z wątku tradycyjnym "koniec tematu". Żenujące.

2 / 2
Banasik

[demot] Nie swoją kuchnię tylko swoich rodziców. W czasie jak to będzie sprzątał należy spakować jego rzeczy i wystawić za próg, bo mieszkanie pod jednym dachem z takim idiotą może być śmiertelnie niebezpieczne.

2 / 4
Banasik

[demot] Niepotrzebnie martwią się o pracowników. Putler weźmie ich w kamasze, wyśle na front, a Ukraińcy przerobią ich na nawóz i po temacie.

0 / 0
Banasik

[demot] Zamawiasz danie bez składnika na który masz uczulenie, kelner przynosi ci coś innego i opuszczasz knajpę nogami do przodu.

1 / 5
Banasik

[demot] @rafik54321 . Kanały wentylacyjne NIE są wymagane w każdym nowym budynku. Istnieje takie rozwiązanie jak wentylacja mechaniczna. Współcześnie jest wyposażana w odzysk ciepła (rekuperacja) i jest elementem domu energooszczędnego.

25 / 25
Banasik

[demot] Postawę tego rodzica mógłbym przeboleć, ale reakcja władz bardzo mnie martwi.

5 / 7
Banasik

[demot] @pawelkolodziej . Balcerowicz wyprowadzał Polskę z ruiny komunizmu, Pis prowadzi z powrotem do komuny i ruiny.

9 / 9
Banasik

[demot] @adamis62 . Niczego nie zepsuł. W Trójce była różnorodność, było miejsce i dla Niedźwieckiego i dla innych autorów prezentujących różne treści. A potem zrobiła się pisoska trujka.

37 / 43
Banasik

[demot] Przed chwilą ten młodszy zaproponował starszemu ustąpienie miejsca. Tamten nie chciał skorzystać, bo jak usiądzie to potem trudno mu wstać, a jedzie tylko dwa przystanki i woli postać.

1 / 1
Banasik

[demot] @Goretex . Nie oczekuję pełnego programu, ale chcę wiedzieć kim w ogóle są ci ludzie i w jakim kierunku chcą iść. Czuję się zdezorientowany kiedy ex-liberał przystępuje do licytacji kto da więcej "plusów". Jak mają zamiar przyciągać uwagę w taki sposób to kiepsko to widzę.

1 / 1
Banasik

[demot] @Goretex . To punktowy program który wpisuje się w dotychczasową politykę zabierania pieniędzy pracującym i rozrzucania ich z helikoptera. Jak ma być zmiana władzy to oczekuję zmiany a nie tego że będzie bardziej. I nikt rozsądny nie oczekuje realizacji i efektów w jedną noc. Ja natomiast oczekuję zasadniczej zmiany kierunku wektora a nie jego wydłużania.

1 / 1
Banasik

[demot] @Goretex . 1. Mało ważne co było, ważne z czym teraz idą do wyborów. Zresztą teraz też szykuje się koalicja, więc z góry jest gotowa wymówka że będzie lipa? 3. Brak in-vitro jest jeszcze tańszy. 4. Zabrać wszystkie "plusy" to same się zaktywizują żeby nie zdechnąć z głodu. Jedyny "plus" jaki ma sens to dostępne i tanie żłobki, przedszkola i świetlice dla dzieci.

5 / 5
Banasik

[demot] @Darksmakosz . Nie mam nic przeciw zabijaniu zwierząt hodowanych w tym celu. Chodzi mi o gotowanie żywcem. Gdzieniegdzie zakazano już gotowania żywcem raków i homarów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10290 291 następna »