Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Angiel

Użytkownik otrzymał bana za: spam
Ban wygasa: 2020-05-14 10:34:45
0 / 0
Angiel

[demot] Ale ludzie słuchajcie!!! to przecież byli kosmici, przylecieli z planety Nazija i dlatego byli to Naziści.... Przed wojną wysłali niemców na chorobowe na inną planetę i sami się tam osiedlili, a potem bestialsko mordowali Polaków i nie tylko.... po wojnie odlecieli i z powrótem przywieźli Niemców....

0 / 0
Angiel

[demot] Umieść źrudło, bo niewiadomo o coi chodzi. Kto i po co tak skandował???????????? Czy to prawda, czy żart, albo niedouczenie. Pokaż źrudło...

12 / 16
Angiel

[demot] Musisz się jeszcze sporo nauczyć nie tylko o kobietach, ale też i o życiu. Zacznij od siebie, przestań uganiać się za pornofili tylko zacznij sam rozwijać swoją osobowośc. W tedy zobaczysz, ze siat jest inny niż serwuje nam go medialna propaganda... :))))

-1 / 1
Angiel

[demot] @Marin230 A ja byłem przekonany, że to byli kosmici.... Może to była planeta Nazija, albo jakoś tak...

0 / 0
Angiel

[demot] 19% głosów, bo reszta siedzi w domu i słucha propagandy medialnej, o statystykach i sondażach wyborczych - które jasno mówią, że jest dobrze, na kogo masz głosować, a na kogo nie, bo jak zagłosujesz to stracisz seój głos. - dlatego ludzie siedzą w domach i niechodza na wybory. Cytując Konrada Daniela "Są tylko dwie strony obywatel i władza" Ci którzy głosują na horgiefki i loga i partyjne popełniają polskie harakiri Przepreaszam moje pobudzenie memocjonalne, ale szlak mnie trafia, jak znów przypominam sobie o tym co sami sobie robimy. Ponieważ to my mamy władzę, a ci u góry mają robić to co my chcemy, a nie na odwrót.

0 / 0
Angiel

[demot] Ludzie pamiętaj, ludzie nie zapomną. Patriotyzm to najważniejszy element naszego narodu, tak jak historia, którą często próbuje się wypaczyć na naszą niekorzyść. Tylko po to, by dalej gnębić Polski naród i rościć sobie prawa do bezprawia.

0 / 0
Angiel

[demot] @kayak123 i jednak to bardziej przypomina się skojarzenie z polskimi cmentarzami w Polsce i co najistotniejsze, jak wnioskuje z przekazu autora demotu, polskie cmentarze na ziemiach straconych, gdzie gniją i są często są bezczeszczone.

0 / 0
Angiel

[demot] Warto też sprawdzić inne źródła, ale chyba macie racje. Ja zasugerowałem się kropeczkami nad U, charakterystyczne dla Niemieckiego....;P

3 / 15
Angiel

[demot] Jak dobrze kojarzę, to na terenach zachodnich.... Niemcy nigdy nie pogodzili się z utratą ziem i od lat dążą do powtórnego ich wchłonięcia.

0 / 0
Angiel

[demot] masti23, daro97 Bardzo fajnie, że interesujecie się historią..... to na prawdę podnosi na duchu.

1 / 1
Angiel

[demot] @kayak123 Demotywatory nie zawsze mają na celu demotywację. Czasem to po prostu próba przekazania informacji, lub rozpowszechnienia cennej wiedzy.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
4 / 8
Angiel

[demot] Polacy od wieków zaskakiwali swoją inteligencją wiele narodów. Dlatego teraz mamy tak przerąbane, bo sąsiadom się to bardzo nie podoba. Jednak to nie powód, żeby się poddać. Trzeba odzyskać kontrole nad samym sobą i nad całym rajem.

1 / 1
Angiel

[demot] @Dunkelheit92 A na tęczę LGBT mówisz tęcza, czy tęcza plus jeden kolor więcej?????

6 / 6
Angiel

[demot] Płace w Rumuni wzrosły, ponieważ podatki zostały obniżone, a niektóre nawet zlikwidowane. To sprawiło, że teraz ludzie mają więcej pieniędzy w kieszeniach. Prosta matematyka, której nie znają głąby z naszego parlamentu. Kto na takich głosuje? Może jeszcze większe głąby?

0 / 0
Angiel

[demot] Wielu idiotów, zamiast pluszaka, kupuje zwierzaka, a powinno być odwrotnie:( Zwierzaczki, to nie pluszaczki....:)

2 / 2
Angiel

[demot] @kolorowatolerancja Rozumiem twoje przepuszczenia, jednak spójrz na to z perspektywy nie dni, lecz lat, dziesiątek lat. Takie inwestycje są planowane z wielkim wyprzedzeniem. Z reguły dzieli się to w następujący sposób: 1- Doprowadź ludzi do nędzy i spraw, żeby uwierzyli w kłamstwa, że jakoby niepotrafią niczego sami osiągnąć i w ogóle są bezwartościowi. (Oczywiście okres dekad) 2-Zacznij inwestować i pokazuj, że wam pomagamy, przecież tyle inwestujemy.... patrzcie ludzie ile od nas dostajecie...to z nami będzie się wam lepiej żyło.. 3-Przeprowadzasz referendum i z tubylców robisz roboli To tak w skrócie

1 2 3 następna »