Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Andreas50

Z nami od: 14 stycznia 2018 o 22:53
Ostatnio: 18 kwietnia 2021 o 11:34
Płeć: mężczyzna
Exp: 93
Jest obserwowany przez: 3 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 47 z 236 (188 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 42095
 • Komentarzy: 163
 • Punktów za komentarze: 277
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Karłowatość – to stan umyslu.
archiwum
Dlaczego obywatel Ukrainy, który jest podejrzany o przestępstwa popełnione na Ukrainie – byl zatrzymany 9 miesiecy w polskim areszcie i jest sadzony w Polsce na koszt polskiego podatnika?
archiwum
Medialna klapa.. – Pogrzeb K.Krawczyka przyćmił impreze sekty smoleńskiej.Zapewne Trubadur zostanie oskarżony o dywersje ,bo zmarł w niewłaściwym momencie.
archiwum
Debil kontra reszta świata – kolejny punkt dla debila
Stopniowo rośnie udział Ukraińców inwestujących w polskie nieruchomości. Są przykłady, kiedy Ukraińcy, nawet mieszkający na Ukrainie, kupują kilka mieszkań w Polsce do wynajęcia. – Po europejsku w Polsce.
archiwum
Likwidujac bezuzyteczny urzad prezydenta z budzetem 200 mln zlotych rocznie – uzyskamy środki na doplaty do wymiany ok 6 tys pieców na ekologiczne. Budzet ostatnich 6 lat marionetkowej prezydentury można bylo spożytkować na wymianę pieców w ok 36 000 domach! Liczac do tego 5 lat poprzedniej równie kompromitującej prezydentury otrzymamy ok 70 tys pieców ..Ilość zmniejszonego smogu???Bezcenna..A tak tylko smród...
archiwum
Szczury uciekają z tonącego okrętu??? – Aparatczyk PiS , prezes NIK zapowiada kontrole afer PiS. Opublikowanie wyników przypadnie zapewne na czas wyborow do Sejmu.. To rozpaczliwy ratunek własnej d...y , bo coraz wyraźniej widać, ze za 2 lata PiS bedzie w nic nie znaczącej mniejszości.
archiwum
Okradanie obywateli w Polsce PiS wznosi sie na wyższy poziom – Juz oficjalnie banki sygnalizują wprowadzenie oplaty od..zbyt duzych sald na kontach osób fizycznych. Czyli - masz pieniądze na koncie - zapłacisz karna prowizje.
Lipiec 2020, Morawiecki: – - "Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście. Już teraz nie trzeba się jego bać. Trzeba pójść na wybory. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory". Marzec 2021 - 30 tys. zachorowań dziennie i setki zgonów. Naród cię za to rozliczy
archiwum
Rozumiem, iz po oskarżeniach pana premiera wszyscy członkowie PiS – solidarnie opuszczają prywatna sluzbe zdrowia. Czy TVP podała juz ilość tych tłumów??
archiwum
Truchlo Kaczynskiego usunięte z Wawelu, – sekta smoleńska musi oddac wyłudzone pieniądze, szpetny pomnik przeniesiony na cmentarz, trwaja procesy urzednikow koscielnych bowiem zniesiono konkordat, Kaczynski, Maciarewicz, Pawlowicz , Morawiecki i wielu innych siedza juz od 2 lat z dużymi, wyrokami, IPN rozpoczyna ściganie urzędników PiS za ludobójstwo na Narodzie Polskim w czasie pandemii, Wszyscy członkowie PiS maja dożywotni zakaz zajmowanie stanowisk publicznych wszelkiego szczebla a ponadto ustawa "depisujaca" weryfikuje emerytury wszystkich członków PiS sprowadzając je do średniej krajowej niewykwalifikowanego robotnika. Członkowie prozydowskiego lobby PiS zostają pozbawieni obywatelstwa a Kurski ukrywa sie w Ameryce Poludniowej ścigany przez Interpol.   I wtedy sie obudziłem...
archiwum
W Mozambiku klika rządząca krajem dokonuje gigantycznych malwersacji. – Protesty społeczne sa pacyfikowane, a niepokornych obywateli ściga policja, prokuratury i skorumpowane politycznie Sady. Postępuje zacofanie kraju i izolacja międzynarodowa. Marionetkowy i zdziecinniały prezydent tylko ośmiesza swój urząd. Zawłaszczone media publiczne sa na usługach rządzących . Wszelkie objawy niezależnego myślenia sa piętnowane i szykanowane. ..A nie...Czekaj.!..To wiadomości z Polski
archiwum
TAK! Ty tez możesz! – Mozesz dołożyć cegiełkę do kolejnego pałacu O'Łajdaka tankujac na stacjach Orlen.
archiwum
Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa – zaatakowała doniesienia rozpowszechniane przez IPN i powtarzane w amerykańskich mediach o rzekomej zbrodni Armii Czerwonej dokonanej w 1945 roku w Polsce. Badania archeologiczne mialy dac niezbite dowody. Czy Telewizja Kurskiego coś o tym wspominała czy mi umknelo????
archiwum
Pedofilia w kościele przysłania inne patologie – jak homo i heteroseksualne związki księży , nieformalne potomstwo czy przestępstwa finansowe. Dlaczego Te "brudy" sa poza prawem i wciaz sa ukrywane przed opinia publiczna???
archiwum
Skoro PiS chce konfiskować majątki osób tylko podejrzanych czy pomówionych o przestępstwo – proponuje , by juz dzis zabezpieczyć wszystko co maja posłowie PiS  i cala ekipa Dobrej Zmiany. Nie mam wątpliwości , ze to sa przestępcy..Do kogo donieść??
archiwum
Rozmowa kwalifikacyjna – na stanowisko w IPN
To jest rasizm, że taki Samuel L. Jackson gra zawsze czarnych –
archiwum
Juz niedlugo 5 fala fałszywej pandemii. – Wszystko pod kontrola - jeszcze tyko spis powszechny , którego obostrzenia oczywiście nie obejmują. .Potem CYK - podatek katastralny od spisanych nieruchomosci. .W ten sposób szajka przejmie upadające firmy, które dobite kolejnym obciążeniem będą masowo padały.. Akcja z oficjalnym błogosławieństwem kosciola . bo nieruchomosci kościelnych podatek pewnie nie dotyczy Brawo wyborcy PiS
archiwum
Kiedy PiS zostanie już uznany za partie faszystowska i zdelegalizowany, odbierzemy wam – wasze emerytury, godność, pomniki i miejsce w historii. Tak jak wy słusznie postąpiliście z komunistami. To sie nazywa kolo historii.