Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Andreas50

Z nami od: 14 stycznia 2018 o 22:53
Ostatnio: 19 września 2019 o 22:02
Płeć: mężczyzna
Exp: 29
Jest obserwowany przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 16 z 85 (67 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 10214
 • Komentarzy: 72
 • Punktów za komentarze: 197
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Zimorodek na ułamek sekundy przed nurkowaniem.

Zimorodek na ułamek sekundy przed nurkowaniem. – Zdjecie wykonane kilka dni temu przez Poul Gregory w Nottinghamshire w UK. Zdjecie to budzi zachwyt fachowców, ponieważ uchwycenie tego momentu jest nieprawdopodobnie trudne. Ponoc takie ujecie zdaża sie tylko raz w życiu fotografa przyrody. Szacun.
poczekalnia

Zakaz prowadzenia samochodów przez kobiety

Zakaz prowadzenia samochodów przez kobiety – wprowadzil prezydent Turkmenistanu w grudniu 2017 roku. Za zakazem najbardziej optował tamtejszy minister spraw wewnętrznych. Podobno doszedł do wniosku, że większość wypadków albo powodują kobiety, albo biorą w nich udział.

"Tańczenie walca poszło nie tak"

"Tańczenie walca poszło nie tak" – To jest fotografia, którą pstryknął Alastair Marsh zgłoszona do konkursu na najśmieszniejsze zdjęcie przyrodnicze 2019.
archiwum – powód

Jarosław Kaczyński na spotkaniu w Gdansku :

Jarosław Kaczyński na spotkaniu w Gdansku : – "Pamiętajcie, że tu, w tym mieście działał ktoś, kto stworzył podwaliny pod dobrą zmianę - mój ś.p. brat, miał na imię Lech .Bez mojego brata nic tutaj by się nie wydarzyło".                                       CZY JA COS K ....WA PRZESPALEM W ZYCIU????
archiwum

Kapitał żydowsko-amerykański w firmach Amazon, Facebook, Ebay , Google działających w Polsce jest bezpieczny dzięki "przychylności" PIS-u.

Kapitał żydowsko-amerykański w firmach Amazon, Facebook, Ebay , Google działających w Polsce jest bezpieczny dzięki "przychylności" PIS-u. – Nasz rodzimy kapitał jest skutecznie niszczony i grabiony przez władze co jaskrawo widac na przykładzie ostatnich wydarzeń wokół zakładów mięsnych Henryk Kania. Te same bolszewickie metody byly stosowane wobec pana Kluski przez ówczesne lewicowe władze. . W identyczny sposób jak obecnie zniszczono potencjalnie największą firmę komputerowa w Europie. Władza w Polsce sie zmienia - metody grabienia - nie
archiwum

Dług publiczny Polski przekroczył 1 bilion złotych

Dług publiczny Polski przekroczył 1 bilion złotych – Komu jeszcze 500+?? Moze teraz rozdamy baletnicom, paralotniarzom czy łapaczom motyli albo ...jakiejś innej grupie społeczno- zawodowej?? Komu?? Komu!??
archiwum

W hrabstwie Somerset w Wielkiej Brytanii

W hrabstwie Somerset w Wielkiej Brytanii – para entuzjastow poszukiwan za pomoca detektora metali odkryla prawdziwy skarb. 2528 srebrnych monet z XI wieku. To najwieksze takie znalezisko monet z czasow Normanow od 1833 roku. Szacunkowa wartość to ok 5 milionów funtów. Zgodnie z angielskim prawem znalazcy i właściciel gruntów otrzymają do podziału 50% oszacowanej wartości. Tymczasem w Polsce zdelegalizowano poszukiwaczy skarbów i traktuje sie ich jak pospolitych zlodzieji i bandytów. Dlatego wszelkie znaleziska zamiast trafiać do Polskich muzeów zasilają rynek antyków w Europie Zachodniej. Dobra Zmiana.
archiwum

Kilka miesięcy temu oddano do użytku olbrzymi salon Mercedesa w Birmingham w UK

Kilka miesięcy temu oddano do użytku olbrzymi salon Mercedesa w Birmingham w UK – Czyzby warunki Brexitu z najważniejszymi partnerami handlowymi zostały  zakulisowo ustalone????
archiwum

Nie znalem pana Piotra

Nie znalem pana Piotra – ale..jakos ..zwyczajnie po ludzku mi przykro.
archiwum

Czy Urząd Skarbowy

Czy Urząd Skarbowy – skontroluje watek finansowy Afery Piebiaka?? Kto, kiedy i ile placil za uslugi Pani Emilii?? Czy te pieniądze są legalne? Czy zostały prawidłowo zgłoszone i opodatkowane? Jak zostaly zaksięgowane te wydatki?? Co najważniejsze - czy winni ewentualnych uchybień  skarbowych zostaną ukarani tak, jak zwykły obywatel, ktory pomylił sie o 5 groszy w zeznaniu podatkowym - czyli upodleniem, nękaniem kontrolami , agresja komornicza, przepadkiem mienia i nawiązkami idącymi w dziesiątki tysięcy ???
archiwum

Komu jeszcze 500+ ???

Komu jeszcze 500+ ??? – Ze bez pokrycia?? Ojjj tam...Wasze dzieci i wnuki będą spłacać...
archiwum

Wojna o Kaszmir pomiędzy Pakistanem a Indiami wisi na włosku

Wojna o Kaszmir pomiędzy Pakistanem a Indiami wisi na włosku – W izraelu pewnie juz pakują skrzynie z uzbrojeniem do sprzedaży...obu stronom konfliktu.
archiwum

I tak to dziala

I tak to dziala – od lat.
archiwum

Kazdy ma inny styl walki

Kazdy ma inny styl walki – o przyszłość Polski
archiwum

Czy instytucja precedensu jest konieczna w polskim sadownictwie??

Czy instytucja precedensu jest konieczna w polskim sadownictwie?? – Glosna juz sprawa znacania sie nad zona przez radnego miejskiego z Radomia jaskrawo pokazuje, ze sa rowni i rowniejsi wobec prawa w PL Powolujac sie na wyrok w identycznej sprawie, mozna by zapobiec manipulacjom w sadach  Radny dostal...2 tys zl mandatu, przecietny Kowalski pewnie ze 2 lata w zawieszeniu i cala nawiazke kar finansowych.
archiwum

Skyafera marszalka

Skyafera marszalka –
archiwum

Kto kupuje rope z Arabii Saudyjskiej

Kto kupuje rope z Arabii Saudyjskiej – finansuje ludobójstwo w Jemenie
archiwum

Tymczasem w Chinach

Tymczasem w Chinach – masowo produkowane sa gadżety na kampanie prezydencka Donalda Trumpa w 2020 roku. "Keep America Great "

W Holandii wszedł w życie zakaz noszenia w miejscach publicznych islamskiej burki i wszelkiego rodzaju nakryć głowy zasłaniających twarz

W Holandii wszedł w życie zakaz noszenia w miejscach publicznych islamskiej burki i wszelkiego rodzaju nakryć głowy zasłaniających twarz – Holandia jest kolejnym europejskim krajem, który ograniczył prawo kobiet do publicznego noszenia zasłony na twarzy. Wcześniej uczyniły to Dania, Francja i Belgia, gdzie zakaz obowiązuje również na ulicach.Europejski Trybunał Praw Człowieka orzekł w 2014 roku, że tego rodzaju zakaz nie stanowi naruszenia swobód religijnych
archiwum

Nie dla idiotów

Nie dla idiotów –