Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Andreas50

Z nami od: 14 stycznia 2018 o 22:53
Ostatnio: 19 września 2021 o 19:30
Płeć: mężczyzna
Exp: 121
Jest obserwowany przez: 6 osób
 • Demotywatorów na głównej: 57 z 324 (264 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 59250
 • Komentarzy: 186
 • Punktów za komentarze: 287
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Halo??? Panie doktorze, jestem chory.. – - W czasie pandemii wystepuje zagrozenie zycia i zdrowia personelu medycznego. W zawiazku z tym przychodnia jest zamknięta. Proponuje e - poradę i zapisuje pana na wizyte w 2025 roku.... Halo!!!!?? Straz??? Pali sie moj dom!!!!! Jestem lekarzem!!! Prosze pana..W czasie pożaru występuje bezposrednie zagrożenie życia personelu ratowniczego, dlatego proponujemy e - poradę , ktora znajdzie pan na stronie www : Zgaś sobie sam . Na oględziny pogorzeliska przyjedziemy w 2025 roku.
poczekalnia
Wydaje sie, iz jedyna sluszna droga naprawienia Kosciola w Polsce to wypowiedzenie konkordatu – i objecie kleru i calej instytucji przepisami prawa cywilnego. Sciganie i karanie za przestępstwa jak pospolitych bandziorów .Na "sprawiedliwosc" kościelna nie ma co liczyc..
poczekalnia
Sad w Londynie skazal wlasnie 4 członków gangu na 27 lat wiezienia za zabicie czarnoskórego Davida Gomoh – Zanim piłkarze będą klękać na stadionach moze warto by im pokazać tego newsa na telebimach??
archiwum
A gdyby tak wprowadzić obowiązkową zasadę, iz raz w miesiacu – to ksiądz sie spowiada któremuś parafianinowi?? Ile by sie spraw wyjasnilo!!
archiwum
W lipcu zapadł wyrok w sprawie członka sekty Rycerze JP II – Przemysław Czapracki ( 47) pracował w parafiach w Luboniu pod Poznaniem. Mężczyzna, który zajmował się ministrantami i dziecięcą scholą, został skazany na 4 lata więzienia za pedofilię. Ponadto w jego laptopie znaleziono 1,3 tys. pedofilskich zdjęć. Jak się okazuje, nie jest to pierwszy wyrok w sprawie posiadania przez niego pornografii dziecięcej. W 2009 r. za to samo dobrowolnie poddał się karze, a sąd skazał go na więzienie w zawieszeniu. .Dlaczego Ordo Iuris nie ściga go dodatkowo po sadach za szarganie dobrego imienia papieża, tak jak pozwali J Senyszyn i Biedronia??????
Jak Morawiecki mówi, że wyrwie od nas kasę, to wyrwie... A jak mówi, ze nam da, to mówi –
archiwum
Abp Marek Jędraszewski potepia publicznie plagę związków nieformalnych – Blady strach padl na wszystkie seminaria
archiwum
wlasciwie opisany – gownowoz
archiwum
POLSKA – na jednym zdjeciu
archiwum
A możne by tak posłowie i posłanki,ktorzy na granicy tak bardzo chcą nieść pomoc uchodźcom – zamiast biegac z reklamówkami pelnymi konserw i slonych plauszkow zrzekli by sie części swojej diety na rzecz dofinansowania stawki żywienia w ośrodkach dla uchodźców ? Na chwila obecna jest to 6,0 zl dziennie na osobe..
archiwum
Czasem jedna publiczna wypowiedz – moze przypadkiem pomoc komuś w biznesie..
archiwum
Wielka Brytania wprowadza benzynę E10 zawierającą 10% etanolu. Zastąpi ona dotychczasowe paliwo E5. – Szacuje sie, ze zastosowanie bardziej ekologicznego paliwa zmniejszy emisje dwutlenku węgla o 750 000 ton rocznie..To taka sama wartość jakby z drog usunięto 350 000 samochodów..Ponadto koncern Shell zapowiedział dzisiaj, ze do 2025 zainstaluje 50 000 ładowarek do samochodów elektrycznych na terenie UK. Te kroki maja na celu osiagniecie w 2050 roku poziomu tzw " zero emisji " w UK.
archiwum
Taka sytuacja –
archiwum
Wielka Brytania zapowiedziala calkowity zakaz sprzedazy i uzywania – jednorazowych, plastikowych sztuccy i styropianowych kubeczków. To kolejne plastiki ktore wedruja do lamusa po plastikowych slomkach i paleczkach higienicznych. Problem w tym, ze tego bardzo dużo produkuje sie na export ...w Polsce.
archiwum
Zapewne juz niedługo z powodu braku powołań – kościół w Polsce bedzie musiał "importowac" duszpasterzy, by obsadzić niektóre parafie.
archiwum
Jak to?? Nie dają na tace??? – To po co cala ta ewakuacja do nas ...
archiwum
Jest tylko kilka meczetów,Nie ma żywności Halal,Nie wolno brac za zone 13 letniej dziewczynki,Dzieci podlegają obowiązkowej indoktrynacji katolickiej w szkołach,Po przyjęciu polskiego obywatelstwa beda sie musieli czuć odpowiedzialni za Jedwabne. – Czy ktos ich uprzedził???
archiwum
Juz niedługo ruszy wtórna fala uciekinierów Afgańskich – tym razem z Polski do jakiegoś normalnego kraju..
Szyldoza i betonoza. Dwie choroby polskich miast – Postuluje ustalić wysoki podatek od powierzchni reklamowych na elewacjach i przy drogach... Znikną natychmiast.
Tymczasem na Wyspach – Brexit uwidacznia się coraz bardziej