Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Andreas50

Z nami od: 14 stycznia 2018 o 22:53
Ostatnio: 25 listopada 2020 o 20:20
Płeć: mężczyzna
Exp: 76
Jest obserwowany przez: 2 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 39 z 195 (154 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 32876
 • Komentarzy: 153
 • Punktów za komentarze: 246
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Rozumiem, ze w ramach akcji propagandowej promującej konieczność szczepień na Covid 19

Rozumiem, ze w ramach akcji propagandowej promującej konieczność szczepień na Covid 19 – pokazowo przed kamerami pierwsi zaszczepia sie Prezydent RP z rodzina,.Nastepnie wszyscy politycy partii rządzącej z rodzinami , pan Premier z rodzina , ministrowie z rodzinami oraz cały wspierający system kler z rodzinami. Dajcie przykład obywatelom i wiernym!
poczekalnia

Covid?????

Covid????? – Co tam..Przecież trzeba badać przyczyny.!! 10 Lat juz to robimy wiec wiemy, co robimy. ..2 miliony złotych tylko w tym roku..
archiwum

Wycofanie gotówki to nic innego jak pozbawienie ludzi możliwości kontroli własnych pieniędzy.

Wycofanie gotówki to nic innego jak pozbawienie ludzi możliwości kontroli własnych pieniędzy. – A potem tylko ..."pstryk " i wyparowały... To juz sie dzieje ..  Roszczenia około 11,5 tys. podmiotów poszkodowanych przez bankructwo niemieckiego koncernu elektronicznych usług płatniczych Wirecard sięgają łącznie 12,4 mld euro - poinformował po pierwszym walnym zgromadzeniu wierzycieli zajmujący się tą sprawą sąd w Monachium.
archiwum

W czasie , kiedy Polska odwraca sie od Unii Europejskiej za sprawa polityków PiS

W czasie , kiedy Polska odwraca sie od Unii Europejskiej za sprawa polityków  PiS – Chiny podpisały  porozumienie o wolnym handlu z 15 krajami Azji i Pacyfiku.. Ta organizacja obejmuje obecnie 30 % światowej populacji i niemal 28 % światowego handlu. To obecnie najpotężniejsza strefa wolnego handlu na świecie.. A w Polskich mediach cisza..Reakcja polskiej dyplomacji? Brak...Lemingi tymczasem łykają Giertycha, Biskupów, Covid i aborcje.
archiwum – powód

To jest właściwe miejsce na demonstracje swoich poglądów

To jest właściwe miejsce na demonstracje swoich poglądów – a nie ulice!!!!

Skoro w Polsce panuje ład i demokracja, a kraj jest praworządny

Skoro w Polsce panuje ład i demokracja, a kraj jest praworządny – To dlaczego PiS histerycznie boi się unijnej propozycji redukcji budżetu krajom niepraworządnym?
archiwum

12 Listopada w Dallas został zastrzelony raper Melvin A. Noble, znany jako "Mo3" Wg świadków strzały oddal z samochodu dorosły czarnoskóry mężczyzna.

12 Listopada w Dallas został zastrzelony raper Melvin A. Noble, znany jako "Mo3" Wg świadków strzały oddal z samochodu dorosły czarnoskóry mężczyzna. – Gdzie sa działacze i orędownicy BLM?? Dlaczego Polacy popierający BLM nie zamieszczają czarnych wstążek na swoich profilach FB??? Gdzie wszyscy jesteście?????
archiwum

..czyli rozumiem, iz posiada pan wystarczajace kwalifikacje i doswiadczenie by pracowac w spółce Skarbu Panstwa..

..czyli rozumiem, iz posiada pan wystarczajace kwalifikacje i doswiadczenie by pracowac w spółce Skarbu Panstwa.. – tato..zglupiales??
archiwum

11 Listopada portal CNN opublikował w zakładce "Travel" listę 15 najlepszych polskich potraw

11 Listopada portal CNN opublikował w zakładce "Travel" listę 15 najlepszych polskich potraw – Oczywiscie liste otwiera  zurek :)

Tysiące maszerujących, tyleż demonstrujących, jeszcze więcej protestujących, miliony kontestujących i zastępy się modlących

Tysiące maszerujących, tyleż demonstrujących, jeszcze więcej protestujących, miliony kontestujących i zastępy się modlących – Tylko do roboty niewielu..
archiwum – powód

Zgadnij, który to kraj "trzeciego świata"?

Zgadnij, który to kraj "trzeciego świata"? – Do kalendarza rajdów F1 dołączono Grand Prix Wietnamu. Wyścigi będą sie odbywać na Hanoi Street Circuit. W Polsce PiS rozważa dodanie do kalendarza kolejnych świąt kościelnych.

Z powodu likwidacji projektu "Fort Trump"

Z powodu likwidacji projektu "Fort Trump" – PiS ujawnia swoją doktrynę obronną
archiwum

żądam, aby Order Orla Białego został odebrany Gulbinowiczowi

żądam, aby Order Orla Białego został odebrany Gulbinowiczowi – Jest to przeciez "najwyższe odznaczenie państwowe Rzeczypospolitej Polskiej nadawane za znamienite zasługi cywilne i wojskowe dla pożytku Rzeczypospolitej Polskiej, położone zarówno w czasie pokoju, jak i w czasie wojny." Ten pan przestał się kwalifikować .Jak sie maja czuć inne osoby odznaczone tym orderem w jednym szeregu z tym człowiekiem?? Wszak Prezydent RP może odebrać odznaczenie lub order w przypadku , kiedy odznaczony dopuścił się czynu, wskutek którego stał się go niegodny,
archiwum

Prawdziwa pandemia, która niszczy świat od stuleci

Prawdziwa pandemia, która niszczy świat od stuleci – to religijny ekstremizm
archiwum

A tak beda wyglądały cmentarze od 2 Listopada

A tak beda wyglądały cmentarze od 2 Listopada – I po co to bylo??

Dziesiątki tysięcy przypadków śmierci osób, którym służba zdrowia nie udzieliła pomocy

Dziesiątki tysięcy przypadków śmierci osób, którym służba zdrowia nie udzieliła pomocy – Bardzo wiele rażących i tragicznych w skutkach  błędów. Niegospodarność w zakresie środków publicznych. Setki tysięcy spraw gospodarczych. Kiedy minie zawierucha, ludzie ruszą do sądów po sprawiedliwość... Dlatego chcą uchwalić ustawę o bezkarności... Oni już wiedza, że po zmianie władzy będą za to wszystko ścigani

Tak widzę Halloween - bezmyślne marnotrawstwo żywności

Tak widzę Halloween - bezmyślne marnotrawstwo żywności – podczas, gdy setki tysięcy ludzi potrzebuje pomocy
archiwum

Orzeczenie TK wskazuje niezgodność z Konstytucja?? W czym problem??

Orzeczenie TK wskazuje niezgodność z Konstytucja?? W czym problem?? – Zmienić Konstytucje!! Do roboty lenie z Wiejskiej !!
archiwum

Zgadnij, który to kraj "trzeciego swiata"??

Zgadnij, który to kraj "trzeciego swiata"?? – CHINY, ponad 1 mld mieszkańców - 4600 zgonow na COVIDPOLSKA, 38 mln mieszkancow - 4400 zgonow na COVID
archiwum

Polska znowu na światowych czołówkach wiadomości!

Polska znowu na światowych czołówkach wiadomości! – BBC na swoim portalu zamieszcza obszerne info na temat protestów związanych z orzeczeniem TK o aborcji.