Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

An_ders

10 / 10
An_ders

[demot] W końcu po coś Orlen zakupił Polska Press. Musi być jeden przekaz zgodnie linią partii. Bolszewicy zawsze pozostaną bolszewikami.

8 / 8
An_ders

[demot] Sumienie ważna rzecz, więc gdy trafi mi się klient z Ordo Iuris na pewno mu odmówię wykonania usługi.

7 / 7
An_ders

[demot] @aniechcemisie No właśnie, spisałem umowę, wpłaciłem zadatek, nawet fakturę dostałem. I od 3 lat się z budowlańcem ganiam. Nic nie dała mediacja, komornik, sprawa w sądzie. No i ostatnio wyrok w zawieszeniu. Wyrok się uprawomocnił, zgłoszę do sądu, że nadal nie zapłacił i pójdzie odsiedzieć pół roku. A kasy zapewne i tak nie zobaczę.

13 / 15
An_ders

[demot] To narzekanie na zwierzęta, to chyba mocno niezgodnie z tym, czego nauczał ich założyciel św. Franciszek. "Cały świat ożywiony i nieożywiony są siostrami i braćmi dla ludzi" - więc franciszkanin przychodzący do rodziny po kolędzie, przychodzi również do domowych zwierząt.

14 / 14
An_ders

[demot] Kaczyński nie tyle "prawdopodobnie" co "na pewno" nie oddał by życia, bo zawsze był tchórzem i miernotą. W sam raz towarzystwo dla szmaty-Kukiza.

-1 / 3
An_ders

[demot] Jak wynika ze źródła to spotkania lokalnych struktur rządzącej mafii. To przynajmniej zrozumiałe są te wiernopoddańcze oklaski na cześć tchórzliwego Jareczka. A już byłem przerażony, że w Oleśnicy tak durną radę miasta mają albo jakieś inne gremium oklaskuje durny bełkot.

2 / 2
An_ders

[demot] @Yahu1983 Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Poczytaj jej historię "kariery" - zna się na wszystkim czyli na niczym. Prawo kiedyś tam skończyła, a potem pałętała się po różnych zarządach i radach nadzorczych, czyli fuchy gdzie nie trzeba nic umieć i niczym się wykazywać, poza wiernością władzy. No i początki kariery w zarządzie komunistycznego Społem.

7 / 7
An_ders

[demot] Zarządy spółek, rady nadzorcze itp. płacą haracz za to że partia postawiła ich na czele firm, mimo że są totalnymi nieudacznikami i pojęcia o swojej pracy nie mają. A żeby było śmieszniej kasę na ów haracz biorą ze swoich wypłat, na które my płacimy, korzystając z ich towarów albo usług. I tak biernie wspieramy formację zarzynającą kraj.

9 / 15
An_ders

[demot] @darkwitcher Zgadza się. Jest jakimś chorym przekleństwem, że rodzice pozwalają dzieciakom cokolwiek w sklepie zjadać przez zapłaceniem. Jest to wyrabianie bardzo złego nawyku. Zasada jest prosta - nie zapłaciłeś, towar wciąż należy do sklepu. Osobna sprawa, że dzieciaki zajadają bułki itp. brudnymi łapami, bo w sklepach dotykają wszystkiego. No i jeszcze nieścisłość - radiowóz zajechał bez sygnału, a tylko gdy stał przed sklepem miał włączone koguty, co jest normą przy każdej interwencji.

0 / 0
An_ders

[demot] A jak to się ma do nauczania JPII, który był przeciw? A jak ma się to do ochrony życia "od poczęcia do naturalnej śmierci"? Obrzydliwy hipokryta.

3 / 3
An_ders

[demot] Klasyk "jak nie odbijam karty o 5 rano w fabryce azbestu, to nie pracuję?". Pracuję w domu - grafika itp. Obok buduje się domek jednorodzinny i panowie budowlańcy puszczają sobie na pełną parę disco polo czy inne umcy-umcy. Poszedłem grzecznie poprosić o ściszenie, to usłyszałem krótkie i pogardliwe "jo tu pracuje". Dopiero interwencja u szefa ekipy nieco pomogła, ale są ciężko obrażeni.

7 / 9
An_ders

[demot] Gościem powinien się zająć dobry psychiatra. Udało się go wywalić z Wronieckiej, to mu chyba jakiś usłużny wyznawca udostępnił piwnicę.

9 / 9
An_ders

[demot] @BrickOfTheWall Oczywiście że mogą, ale każda przyzwoita firma z Rosji się wycofała. Płacąc tam podatki wspiera reżim Putina. Z tym, że doskonale o tym wiesz, tylko z jakiegoś dziwnego powodu próbujesz ruskie onuce tłumaczyć.

0 / 2
An_ders

[demot] @Jacek83218 @Pletiks Tylko, że zarówno Hitlera jak i tchórza z Żoliborza miłość do zwierząt, to czysto na pokaz. Jeśli Hitler tak bardzo kochał, to czy równał by z ziemią całe miasta, czy posyłał by do obozów właścicieli zwierząt domowych? Każdy wie, jaki to dla psa lub kota szok i rozpacz. A jak chłopaczki z Hitlerjugend w ramach szkolenia na twardzieli musieli zabijać swoje psy? Jareczek niby tak kocha zwierzaki, kiedyś nawet pomstował na myśliwych, a jakoś myśliwym przywileje wzrastają, hodowcy zwierząt futerkowych wciąż sobie dobrze z cierpienia milionów stworzeń żyją. Gdzie ta miłość do zwierząt? Jak ktoś potrafi skrzywdzić zwierzę, to nie ma najmniejszego problemu z krzywdzeniem ludzi.

15 / 23
An_ders

[demot] Całkiem możliwe, Bonduelle to jedna z tych obleśnych firm, które pozostały w Rosji i wspierają ludobójstwo.

1 / 1
An_ders

[demot] @pilipiuk8 Na pewno nie kupuję niczego, co jest bezsensownym wydawaniem kasy. Trochę za ciężko na to pracuję. A wydawać kasę na coś, co nie tylko uprzykrza życie innym, a nawet krzywdzi, to już zupełny absurd.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
16 / 16
An_ders

[demot] Za tę "poprawę", to dziwię się, że mają jeszcze poparcie powyżej 5%. Ale skoro poziom intelektualny i wiedzę ekonomiczną obywateli mamy takie jakie mamy, to w sumie trudno się dziwić.

3 / 3
An_ders

[demot] Obleśny, bolszewicki kult jednostki. Czczą prezydenta, który niczym konkretnym się nie zasłużył. Jedyne dokonanie to śmierć w wypadku, za który ponosi sporo odpowiedzialności.

-1 / 1
An_ders

[demot] @abaddon81 Od wojska. Zauważ że użyłem zwrotu "zapewne", bo być może zdrowie psychiczne lub fizyczne uniemożliwiło mu służbę. Obowiązkowa służba wojskowa została zniesiona od 2010. Koleś liceum skończył w 2004, a studiów nie dokończyć nie dał rady (wyszukałem na potrzeby tej odpowiedzi), to wnioskuję że się wymigał. Bo w normalnym trybie, jak ktoś studia przerywał, to go zaraz pod hełm zwijali.

-1 / 7
An_ders

[demot] Naziolek Winnicki wygląda na takiego placucha, co by go w armii śmiechem zabili. Więc zapewne skorzystał żeby się wymigać. Naziole to do siebie mają, że gardłują kwiecistymi frazesami, a jak przyjdzie co do czego, to pierwsi nawiewają.

1 / 3
An_ders

[demot] No i wiadomo po co Orlen kupił Polska Press. Będą sobie wręczać nagrody, że to niby od niezależnych dziennikarzy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1016 17 następna »