Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Adamdepa

Z nami od: 18 października 2020 o 10:37
Ostatnio: 1 stycznia 2023 o 11:39
Płeć: mężczyzna
Exp: 13
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 98 (91 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 6262
  • Komentarzy: 14
  • Punktów za komentarze: -8
  • Obserwuje: 0 osób
 
archiwum
Powodzenia w Nowym Roku! –
archiwum
Tęczowe opaski w TVP na Sylwestrze marzeń – I chyba dobrze, że wreszcie odpuścili, w końcu im więcej się czegoś zabrania tym staje się to bardziej popularne...
archiwum
to nigdzie się nie zmieszczę ;) –
archiwum
Udanego dnia :) –
archiwum
wesoły kotek :) – Dla tych co nie mają zmartwień :)
archiwum – powód
w ... Polsce... bueheheee :) – Na stronie producenta data dostępności ciągle się przesuwa, obecnie to już 13 kwietnia. Ale bez obaw, tylko i wyłącznie za pośrednictwem aplikacji, która jest ... "niezgodna z Twoim urządzeniem". Sklepy stacjonarne biorą wodę w usta. O ile się je znajdzie. Ja rozumiem, że żyjemy w państwie na samym dnie światowego łańcucha dostaw ale żeby jeszcze do tego w samej d...pie informatyzacji ? Hahahaha. Pozostaje kupić... beret. Rozumiem, że gdyby nasi zdobyli mistrzostwo świata byłoby podobnie. Nie zdziwiłbym się.
R.I.P. – Starsi zrozumieją
archiwum
prosi o zaprzestanie tej "bezsensownej wojny" – Papieżu: robim co możem i nic! Nadal wojna. Może lepiej zwrócić się do kogoś kto ją wywołał i prowadzi ?
archiwum – powód
to ustawa antylichwiarska chyba zacznie powoli dotykać wszystkich kredytodawców. –
archiwum
co za bezsens. – Przecież wszyscy w bankach pozadłużani.
archiwum – powód
Ustawa antylichwiarska – Tak sobie myślę, skoro parabanki muszą teraz dawać warunki podobne do tych bankowych to kiedy zaczną wymagać również zaświadczenia o dochodach? No właśnie...Co dobre szybko się kończy.
archiwum
Michniewicz odwołany. – Nic dziwnego, w końcu 1/8 finału i pierwszy raz po 36 latach wyjście z grupy. Co to miało być? Zero tolerancji! Surowa kara się należy! I mandat powinien jeszcze dostać!
archiwum
jak zwykle jesteśmy przygotowani... –
archiwum
Bo są też takie karabiny... – oczywiście każdy odróżni od prawdziwego, co nie ?
archiwum
Niemcy do domu ! – Japonia pokonując Hiszpanię 2:1 (a wcześniej Niemcy) właśnie wyeliminowała z MŚ w piłce nożnej drużynę niemiecką. Pokolenie "Kapitana Tsubasy" w akcji :) Gratulujemy !
archiwum
Przewodów 15.11.2022 – Stało się. Szok, niedowierzanie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń. Potrzebne szeroko zakrojone śledztwo. Możliwe uruchomienie Art.4 NATO mówiące o powszechnie prowadzonych konsultacjach w sprawie... działania naszej obrony przeciwlotniczej.
archiwum
Wolność słowa w trójmieście – Po wydarzeniach wszyscy wiemy jakich w 2019 r. w najpopularniejszym trójmiejskim portalu internetowym wprowadzono antyhejterskie obostrzenia. I teraz nie dość, że większość komentarzy jest blokowana (w tym przypadku 9 na 10), to jeszcze moderatorzy ustanowili tzw. opinie wybrane (przez samych sienie) które pojawiają się ponad pozostałymi, ukrytymi (a zablokowane są w ogóle kasowane). Powstaje pytanie co gorsze: domniemany hejt czy jawna cenzura?
archiwum
Co ty możesz wiedzieć o gestapo ? –
archiwum
Policjant z Nysy pokazuje jak "dogrzewać opony". – Policjant nie dostanie mandatu za sposób w jaki wyprzedzał i objeżdżał inne pojazdy (w tym jazdę slalomem). Okazuje się, że w ten sposób nie tylko "dogrzewa się" opony ale także "usuwa" z opon resztki zabrudzeń i "sprawdza" czy  z pojazdem jest wszystko w porządku.Dodatkowo, prześlizgiwanie się pomiędzy samochodami i wyprzedzanie z prawej strony tuż przed innym pojazdem są jak najbardziej prawidłowe gdyż motocykl nie opuścił swojego (między innymi) pasa ruchu (bo nie przekroczył go całą objętością pojazdu). Nie odniesiono się co do kwestii szybkiego "suszenia" pojazdu po myciu. Zatem pamiętajmy: dogrzewanie, oczyszczanie i kontrola jakości są OK. Suszenie: chyba nadal nie.
archiwum – powód
Ministerstwo Obrony potwierdza: komik Jerzy Urban spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. – (w grobie swoich rodziców)