Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

18krisu

-1 / 1
18krisu

[demot] W sumie jest w tym namiastka prawdy, można np. podłączyć aparat pod TV, i wystąpią opóźnienia w przetwarzaniu obrazu.

0 / 0
18krisu

[demot] Przyznaję 100% + . Kurz się zarąbiście doświetlił. Niestety wada elektroniki, że roztocza lgną się do techniki niemiłosiernie. Ilekroć wytrę to po kilku dniach to samo :) Muszę uważać bo jeszcze ewoluują.

21 / 21
18krisu

[demot] Znajomi próbowali mnie zmienić właśnie w taki sposób, ostatecznie jeden z kolegów stwierdził niechętnie że alkohol tylko pogłębia mój introwertyzm. Jednak mam wrażenie, że w towarzystwie zaufanych i długo znanych osób ta cecha zanika.

0 / 0
18krisu

[demot] Ciekawe że do samolotu można wnieść zapalniczkę. Co raczej powinno być zabronione, a oni się czepiają że jakieś leki albo picie się wnosi.

0 / 2
18krisu

[demot] Genialnie smakowały. Ani za twarde, ani za miękkie. Ciekawe, że gdy się je rozgryzło to nadzienie wydawało się jakby cieplejsze od reszty cukierka.

0 / 0
18krisu

[demot] Zwierzęta nie muszą przemyśleć 100 kolejnych różnych reakcji po wykonaniu jednej akcji. Mam wrażenie że przez obawy związane z sytuacją która może się pojawić jesteśmy niezdecydowani. Z drugiej strony to nie świadczy o nas źle, bo staramy się przewidzieć jak postąpić żeby nie urazić kobiety. Więc drogie panie nie odrzucajcie nieśmiałych, bo myślą zanim coś zrobią :)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lipca 2012 o 0:49

5 / 5
18krisu

[demot] Chciałbym zauważyć że w USA budują domy z płyt OSB i karton-gipsu, bo jak przychodzi tornado to zabiera wszystko w cholerę i nie ma co zbierać. :D Jeżeli to prawda to rzeczywiście można dorobić się domu w dwa lata.

-1 / 1
18krisu

[demot] Hehe, jak już mowa o transporcie szynowym, to przypomniała mi się inna ciekawostka związana ze Stalinem. Podobno gdy w ZSRR budowano tory kolejowe Stalin kazał zrobić o chu* szersze od polskich.

3 / 9
18krisu

[demot] Ten bramkarz Czechów to jakiś czołgista czy jak? W tej czapce to ma chyba jakiś generator pola odpychającego piłkę. Gdyby nie to pole to byłoby kilka goli.

0 / 0
18krisu

[demot] Przerwa międzylekcyjna w gimnazjum...

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 kwietnia 2012 o 1:36

1 2 3 4 następna »