Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
Wyobraź sobie, że jesteś takimgekonem na Dominikanie:ciepełko, plaża, kokosy, chillout – A potem nagle budzisz się w Łodzi = onet PODRÓŻEWrócił z Dominikany. Gdyotworzył walizkę, od razusięgnął po telefonDziennikarze Onet Podróże18 lutego 2025, 19:51UdostępnijŁódzka straż miejska poinformowaławe wtorek o nietypowym odkryciu wwalizce pasażera, który wrócił zwakacji w Dominikanie. Gdy otworzyłswoją walizkę, jego oczom ukazał sięegzotyczny gad. Mężczyzna sięgnąłpo telefon i zadzwonił po służby,które w mig zjawiły się w jegomieszkaniu.aerogondo2 / Shutterstock 💡 WIĘCEJ
Źródło: podroze.onet.pl

Więcej informacji:

  • Podczas rozpakowywania walizki po wakacjach na Dominikanie, mężczyzna z Łodzi odkrył małego, egzotycznego gada (gekona) w swoim bagażu.
  • Odkrycie miało miejsce po wylądowaniu na lotnisku w Łodzi, gdzie mężczyzna wrócił ze swojej podróży.
  • Znalezisko zostało zgłoszone łódzkiej straży miejskiej, która szybko zareagowała, udając się do miejsca zamieszkania zgłaszającego.
  • Mały 2 cm gekon został profesjonalnie zabezpieczony i odebrany przez funkcjonariuszy.
  • Gekony to egzotyczne stworzenia, które można znaleźć w wielu krajach, w tym na Dominikanie, i nie są one jadowite.

Przyszłe działania: Gekon został zabezpieczony przez odpowiednie służby, co wskazuje na odpowiedzialne postępowanie ze strony zgłaszającego i służb.

Komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte. Jeśli chcesz je widzieć cały czas, zaloguj się,

Pokaż komentarze
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…
 
Color format