Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
Samochód osobowy, którym podróżowało pięć osób, wjechał pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym we wsi Karwica Mazurska (województwo warmińsko-mazurskie) – W aucie były trzy osoby dorosłe: 63-letni mężczyzna, dwie kobiety w wieku 62 i 29 lat oraz dwoje dzieci w wieku 6 i 3 lat. Niestety wszyscy oni zginęli na miejscu. Rzecznik prasowy warmińsko-mazurskiej straży pożarnej Grzegorz Różański poinformował, że siła zderzenia była tak duża, że całkowicie zgniecione auto osobowe znalazło się około 200 m od przejazdu.Pociągiem, pod który wjechał samochód, jechało 525 pasażerów i trzech pracowników obsługi pociągu.Gadali ze sobą, zamiast się rozejrzeć w prawo i w lewo czy pociąg nie jedzie? SU160-0091110 💡 WIĘCEJ
Źródło: tvn24.pl

Więcej informacji:

  • Pięć osób, w tym dwoje dzieci, zginęło w wyniku wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym we wsi Karwica Mazurska, województwo warmińsko-mazurskie.
  • Samochód marki Volvo wjechał na przejazd tuż przed nadjeżdżający pociąg osobowy relacji Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna.
  • Ofiary to trzy osoby dorosłe: 63-letni mężczyzna, 62-letnia kobieta i 29-letnia kobieta oraz dwoje dzieci w wieku 6 i 3 lat.
  • Pociągiem podróżowało 525 pasażerów i trzech pracowników obsługi, ale nikt z nich nie odniósł obrażeń.
  • W poniedziałek rano przywrócono ruch pociągów, choć w miejscu zdarzenia pociągi poruszają się z ograniczoną prędkością do 50 km/h.

Powód: Brak informacji o przyczynach wypadku. Wypadek wydarzył się na niestrzeżonym przejeździe kolejowym.

Miejsce: Karwica Mazurska w województwie warmińsko-mazurskim.

Data: Wypadek miał miejsce w niedzielę, nie podano dokładnej daty.

Nazwiska: Wymieniony aspirant Tomasz Markowski jako rzecznik prasowy, Grzegorz Różański jako przedstawiciel straży pożarnej.

Komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte. Jeśli chcesz je widzieć cały czas, zaloguj się,

Pokaż komentarze
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…
 
Color format