Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
Prezydent Duda odznaczył autora tych słów Orderem Odrodzenia Polski –  Franciszek Longchamps de Berier:„Są tacy lekarze, którzy po pierwszym spojrzeniuna twarz dziecka wiedzą już, że zostało poczęte z in vitro.Bo ma dotykową bruzdę, która jest charakterystycznadla pewnego zespołu wad genetycznych". 💡 WIĘCEJ
Źródło: dorzeczy.pl

Więcej informacji:

  • Prezydent RP Andrzej Duda nadał Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski księdzu profesorowi Franciszkowi Longchamps de Bérier.
  • Order przyznano za wybitne zasługi dla rozwoju nauk prawnych, osiągnięcia w pracy duszpasterskiej i naukowo-dydaktycznej oraz wkład w rozwój międzynarodowej współpracy naukowej.
  • Ksiądz profesor Franciszek Longchamps de Bérier jest profesorem nauk prawnych, kierownikiem Katedry Prawa Rzymskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim i członkiem kilku prestiżowych zespołów naukowych.
  • Uroczystość wręczenia orderu odbyła się w Pałacu Prezydenckim z udziałem m.in. Szefa Kancelarii Prezydenta RP Małgorzaty Paprockiej i prof. Marii Gintowt-Jankowicz z Kapituły Orderu.
  • Order Odrodzenia Polski ustanowiony w 1921 r., nadawany jest za wybitne zasługi w służbie państwu i społeczeństwu, w tym w działalności naukowej i artystycznej.

Komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte. Jeśli chcesz je widzieć cały czas, zaloguj się,

Pokaż komentarze
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…
 
Color format