Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
Brawo Pia! Mamy medal mistrzostw świata – Pia Skrzyszowska zdobyła brązowy medal halowych mistrzostw świata w Glasgow w biegu na 60 metrów przez płotki. W eliminacjach Polka wygrała swoją serię w znakomitym stylu, uzyskując najlepszy swój wynik w tym sezonie (7,80 s).W mocno obsadzonym półfinale z jej udziałem spisała się jeszcze lepiej - wyrównała rekord życiowy (7,78 s) i zameldowała się w wielkim finale, a także pokazała, że jest w stanie włączyć się do walki o medale.Wyjście ze startu nie zwiastowało jednak pozytywnego zakończenia. Skrzyszowska została nieco na pierwszych metrach i musiała odrabiać straty na kolejnych płotkach. Zrobiła to bardzo skutecznie - na metę wpadła z czasem 7,79 s i sięgnęła po brązowy medal mistrzostw świata.- Cały sezon goniłam za czymś. Nie mam rekordu Polski, ale mam brązowy medal mistrzostw świata - mówiła wzruszona Polka przed kamerą TVP Sport ORLEN.. لا