Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Megaloceros

Z nami od: 8 października 2017 o 13:53
Ostatnio: 20 października 2017 o 0:52
Wiek: 21
Płeć: mężczyzna
Exp: 2
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 49 (30 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 821
  • Komentarzy: 24
  • Punktów za komentarze: -3
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Walka o władzę w stadzie i mordowanie potomstwa poprzedniego wodza

Walka o władzę w stadzie i mordowanie potomstwa poprzedniego wodza – to u lwów rzecz normalna.
archiwum – powód

Podniecaj się tym że większość noblistów to mężczyźni, w polemice z feministkami. Bądź facetem który w ogóle nie czyta książek i nie rozumie do czego służy matematyka.

Bądź facetem który w ogóle nie czyta książek i nie rozumie do czego służy matematyka. –
poczekalnia

"Proletariusze nie mają nic do stracenia, prócz swych kajdan do zdobycia mają cały świat." - Karol Marks "Dzięki Bogu i przywództwu m.in Reagana, Thatcher, Havla czy Wałęsy runął mur, komunizm upadł, a wolność wygrała." - Mike Pence

"Proletariusze nie mają nic do stracenia, prócz swych kajdan do zdobycia mają cały świat." - Karol Marks"Dzięki Bogu i przywództwu m.in Reagana, Thatcher, Havla czy Wałęsy runął mur, komunizm upadł, a wolność wygrała." - Mike Pence – W 1918 roku monarchowie byli "nieczystościami" a bolszewicy zmasakrowali rodzinę ostatniego cara. Teraz Korea Północna stała się monarchią.Komunizm to jest taka ideologia która cały czas staje się dokładnie tym samym, z czym wcześniej walczyła.
poczekalnia

No niby jesteś feministką

No niby jesteś feministką – ale od swojego faceta i tak wymagasz żeby był samcem alfa, a kobieta może sobie wybrać czy tą samicą alfa chce być.Patriarchat był dobry tylko dla samców alfa - dla samców beta był tragiczny, gorszy niż dla kobiet. Zdrowy feminizm powinien tę nierówność znieść - ale zadajcie sobie pytanie czy zniósł. Ot i cały feminizm.
poczekalnia

Dwa etapy rozwoju seksualnego mężczyzny:

Dwa etapy rozwoju seksualnego mężczyzny: – 1. "Spadaj ode mnie, pasztecie. Ja chcę dziewczynę o wyglądzie supermodelki, a ty może nie jesteś taka strasznie brzydka ale do Emilii Clarke to Ci daleko."2. "Jestem we friendzone. Wszystkie dziewczyny wolą chamów, dupków i drani, a porządnych mężczyzn traktują jako męskie przyjaciółki."
poczekalnia

To jest

To jest – afrykański bociek.
poczekalnia

"Gladiator" Ridleya Scotta jest z historycznego punktu widzenia znacznie większą bzdurą niż "Bękarty wojny" Quentina Tarantino.

"Gladiator" Ridleya Scotta jest z historycznego punktu widzenia znacznie większą bzdurą niż "Bękarty wojny" Quentina Tarantino. – i jeszcze na dodatek sili się na poważny dramat podczas gdy Bękarty to czarna komedia. A mimo to i tak Bękartom za przekłamywanie historii obrywało się znacznie bardziej.
poczekalnia

Ale czy tylko ja mam wrażenie

Ale czy tylko ja mam wrażenie – że jak jest jakiś news o zgwałconej kobiecie, to jest on pisany dokładnie w taki sposób żeby wszyscy mężczyźni jacy tylko istnieją, czuli się winni ?
poczekalnia

W komunizmie podobno miała być totalna równość.

W komunizmie podobno miała być totalna równość. – ale jakoś w całej historii tego ustroju nie było żadnej kobiety na jakimkolwiek stanowisku politycznym.
poczekalnia

"Lenina wyobrażałem sobie jako olbrzyma. Jakie było moje zdumienie gdy zobaczyłem najzwyklejszego człowieka" - słowa Józefa Stalina.

"Lenina wyobrażałem sobie jako olbrzyma. Jakie było moje zdumienie gdy zobaczyłem najzwyklejszego człowieka" - słowa Józefa Stalina. – Ciekawe jak bardzo bylibyśmy rozczarowani gdybyśmy mieli kiedyś osobiście poznać Aleksandra Wielkiego, Juliusza Cezara, Kleopatrę, Czyngis Chana, Mikołaja Kopernika czy Napoleona Bonaparte ?
poczekalnia

W nawiązaniu do demota który pyta czy ktoś mówił że życie jest sprawiedliwe.

W nawiązaniu do demota który pyta czy ktoś mówił że życie jest sprawiedliwe. – No bajki i filmy tak mówią.
poczekalnia

Amerykanie zmienili w XX wieku świat ?

Amerykanie zmienili w XX wieku świat ? – Albert Einstein - NiemiecNikola Tesla - SerbSkłodowska Curie - PolkaSigmunt Freud - AustriakStephen Hawking - AnglikJames Watson, Rosalind Franklin, Maurice Wilkins, Francis Crick (odkrywcy DNA) - 1 Amerykanin, trzej AnglicyIan Wilmutt, Keith Campbell (sklonowali owcę Dolly) - AnglicyAlan Turing - AnglikBill Gates, Steve Jobs - no, AmerykanieAle i tak wiesz kto to jest Kim Kardashian ! Więc jednak zmienili !
poczekalnia

Dlaczego wstydzimy się tylko tych wad na które nie mamy wpływu, a jesteśmy dumni z tych na które wpływ mamy ?

Dlaczego wstydzimy się tylko tych wad na które nie mamy wpływu, a jesteśmy dumni z tych na które wpływ mamy ? – Jak powiesz kobiecie że jest brzydka będzie załamana. Jak powiesz że jest zła powie "i dobrze !"
poczekalnia

Tak jak moja koleżanka ze studiów jestem powołany do tego żeby siedzieć w domu i wychowywać czwórkę dzieci

Tak jak moja koleżanka ze studiów jestem powołany do tego żeby siedzieć w domu i wychowywać czwórkę dzieci – ale ona jedno już ma a mnie wciąż żadna dziewczyna nie chce. Co robić ?
poczekalnia

Kim Dzong Un nie jest dyktatorem Korei Północnej.

Kim Dzong Un nie jest dyktatorem Korei Północnej. – Dyktator to ktoś przejmuje władzę w wyniku zbrojnego przewrotu. Dyktatorem był więc tylko Kim Ir Sen. Od Kim Dzonga Ila mamy dziedziczną monarchię. Kim Dzong Un jest więc nieoficjalnym królem Korei Północnej.
poczekalnia

W całej historii świata nie było nikogo kto dzierżyłby większą władzę nad krajem niż Stalin.

W całej historii świata nie było nikogo kto dzierżyłby większą władzę nad krajem niż Stalin. – a oficjalnie on nie miał prawie żadnej władzy.
poczekalnia

Zgwałcona kobieta - nieszczęsna ofiara.

Zgwałcona kobieta - nieszczęsna ofiara. – Chłopak prześladowany w szkole - ciota i oferma.
Źródło: Kiciputek (Katarzyna Babis)
poczekalnia

Gdy Sasha Grey zadeklarowała swoją pomoc na rzecz edukacji dzieci w USA wybuchł skandal.

Gdy Sasha Grey zadeklarowała swoją pomoc na rzecz edukacji dzieci w USA wybuchł skandal. – Gdy Hugh Hefner udzielał się charytatywnie nikt z tym nie miał problemu.
poczekalnia

Obrońcy praw zwierząt i przeciwnicy aborcji używają niemal dokładnie tej samej argumentacji

Obrońcy praw zwierząt i przeciwnicy aborcji używają niemal dokładnie tej samej argumentacji – czyli chrońmy niewinne życie które nie może same o sobie decydować.Powinni być ze sobą za pan brat a jakoś nie są.
archiwum – powód

Facet to ma być połączenie romantyka i drania

Facet to ma być połączenie romantyka i drania – prawda ?