Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

DOBRY OMEN – premiera DVD - 4 - wynikiDzisiaj proponujemy Wam konkurs do filmu "DOBRY OMEN". Przewrotna wizja Apokalipsy wg Terrey'ego Pratchetta i Neila Gaimana. Serial na podstawie niebiańsko udanej i piekielnie zabawnej powieści Pratchetta i Gaimana. W konkursie można zdobyć DVD z filmem pt DOBRY OMEN.

Waszym zadaniem jest stworzenie demotywatora - ułożenie najlepszych - najciekawszych i najzabawniejszych podpisów pod kadrami z filmu "DOBRY OMEN".

Zasada nr 1: Nie kopiujecie pomysłów, które znalazły się już wcześniej w serwisie demotywatory.

Zasada nr 2: Redakcja usunie, zgodnie z zapisami Regulaminu z serwisu materiały Konkursowe, które zawierać będą treści sprzeczne z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego, dobrymi obyczajami, naruszające prawa demotywatory.pl i prawa osób trzecich, naruszające dobra osobiste, obraźliwe, wulgarne lub zawierające groźby skierowane pod adresem osób trzecich, zawierające treści dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język, religię, nawołujące do przemocy lub posiadające charakter pornograficzny lub odwołujące się do treści o charakterze erotycznym.

Podpisy możecie zgłaszać do soboty 30.11.2019 godz. 15:00. Potem nastąpi preselekcja - czyli głosowanie internautów, które potrwa do czwartku 05.12.2019 do godz. 21:00. Głosowanie będzie możliwe pod adresem: http://demotywatory.pl/konkursy

Zwycięzców wybierze nasza redakcja spośród najlepiej ocenianych przez Was prac w piątek 06.12.2019. Wyniki ogłosimy w tymże dniu do godz. 18:00. W każdym z konkursów nagrodzimy 1 autora najlepszego podpisu pod zdjęciem.
Zwycięzca konkursu

Dziś co prawda post

Wrzucone 29 listopada 2019 o 13:48 przez pyciam1
Ocena: -1 (Liczba głosów: 1)
Zródło: Konkurs wygrany przez użytkownika pyciam1