Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Yesterday – premiera DVD I Blu-ray – 1 - wynikiDzisiaj proponujemy Wam konkurs do filmu "Yesterday", w konkursie można zdobyć DVD z filmem "Yesterday". Rock'n'rollowa komedia romantyczna o muzyce, marzeniach, przyjaźni i długiej krętej drodze, która wiedzie do miłości.

Waszym zadaniem jest stworzenie demotywatora - ułożenie najlepszych - najciekawszych i najzabawniejszych podpisów pod kadrami z filmu "Yesterday".

Zasada nr 1: Nie kopiujecie pomysłów, które znalazły się już wcześniej w serwisie demotywatory.

Zasada nr 2: Redakcja usunie, zgodnie z zapisami Regulaminu z serwisu materiały Konkursowe, które zawierać będą treści sprzeczne z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego, dobrymi obyczajami, naruszające prawa demotywatory.pl i prawa osób trzecich, naruszające dobra osobiste, obraźliwe, wulgarne lub zawierające groźby skierowane pod adresem osób trzecich, zawierające treści dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język, religię, nawołujące do przemocy lub posiadające charakter pornograficzny lub odwołujące się do treści o charakterze erotycznym.

Podpisy możecie zgłaszać do niedzieli 24.11.2019 godz. 15:00. Potem nastąpi preselekcja - czyli głosowanie internautów, które potrwa do czwartku 28.11.2019 do godz. 21:00. Głosowanie będzie możliwe pod adresem: http://demotywatory.pl/konkursy

Zwycięzców wybierze nasza redakcja spośród najlepiej ocenianych przez Was prac w piątek 29.11.2019. Wyniki ogłosimy w tymże dniu do godz. 18:00. Z każdego minikonkursu zostanie wyłoniony 1 zwycięzca
Zwycięzca konkursu

Gdy kumpel wytłumaczył ci w 5 minut

Wrzucone 24 listopada 2019 o 14:27 przez rgh
Ocena: 0 (Liczba głosów: 2)
Zródło: Konkurs wygrany przez użytkownika rgh