Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

4 / 6
asandi

[demot] Gdyby tak jeszcze ten święty, mógłby się za nas wstawić u Boga i poprosić, by po imprezie następnego dnia nie było kaca, będzie już całkiem spoko :D

1 / 1
asandi

[demot] Na tej po lewej możesz zrobić coś dobrego do jedzenia, a ta po prawej to najwyżej coś dobrego by zjadła, ale i tak będzie przy tym wybrzydzać :D

7 / 7
asandi

[demot] Problemem to nie problem, problemem jest podejście do problemu. Jack Sparrow.

0 / 0
asandi

[demot] Ja doskonale potrafię odnaleźć się na imprezie i bawić się bez używek takiego typu :).

0 / 0
asandi

[demot] Potrzebowali młodego człowieka z 20 letnim doświadczeniem jakoś dałem rady :D

8 / 12
asandi

[demot] Nie jestem fanem ani jednej ani drugiej drużyny. Gdyby grał tak jakiś inny zawodnik zrobiłbym o nim demotywatora. Irytuje mnie, że "piłkarze" często zapominają o tym, że to co robią to męska gra, ciało w ciało. I zamiast grać jak facet, do końca to gdy im nie idzie uciekają się do takich aktorskich umiejętności. Ps W realu też nie brakuje aktorów np Pepe. Pozdrawiam ;).

2 / 2
asandi

[demot] Szczęście dla każdego te słowo ma inne znaczenie. Niektórzy mogą czuć się szczęśliwie będąc zdrowymi, a inni mając wiele pieniędzy, jeszcze inni posiadając wspaniałą rodzinę.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 stycznia 2017 o 15:58

6 / 6
asandi

[demot] Hamuje proces myślowy w sumie to nie tak źle, bo duża część osób podczas snu, analizuje swoje życie albo układa plan na przyszłość stąd nie może zasnąć. To ma sens :D

6 / 6
asandi

[demot] Dojrzały związek to taki w którym mimo rzucanych mu pod nogi kłód, przez osoby zazdrosne i zawistne trzyma się i przetrwa wszystko.

5 / 5
asandi

[demot] Ich logika zakupów odbiega od normalnej. ponieważ nie inwestują tych grubych milionów w młode gwiazdy takie, które mogłyby uczyć małych Chińskich Piłkarzy. Tylko kupują podstarzałych graczy, którzy najlepsze lata gry mają dawno za sobą a idą do ich Ligii, nie ze względu na korzyści płynące z ich rozwoju talentu, tylko ze względu na kasę jaką im ta Liga oferuje. To smutne, że futbol stał się teraz biznesem, na którym wszyscy chcą zarobić, a piękno piłki odchodzi na inny tor.

2 / 2
asandi

[demot] Dobrze, że się określiła z tym, że może się pogorszyć albo polepszyć, bo bym się nie domyślił.

4 / 4
asandi

[demot] A później okruszki będą wchodziły im w tyłki! Cóż miłość to poświęcenie :)

1 / 1
asandi

[demot] Wódki nie zabraknie Olek Kwaśniewski zajmuje się zaopatrzeniem imprezy w alkohol :D

3 / 9
asandi

[demot] Dziecko proszące zupełnie obcą osobę o pomoc w zaciągnięciu kompletnie pijanej matki do mieszkania w którym cuchnie alkoholem, wcale nie tak trudno.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 grudnia 2016 o 18:00

2 / 2
asandi

[demot] Pierwsze moje skojarzenie po obejrzeniu zdjęcia, Film Stanley Kubricka Lśnienie.

6 / 6
asandi

[demot] Może i piła i ćpała, nie obchodzi mnie to zbytnio, dla mnie jako czytelnika i kino maniaka zapisała się w historii kina i literatury jako wspaniała artystka. A jej życie prywatne to jej sprawa, duży plus za odwagę gdyż przyznała się do problemów.

2 / 2
asandi

[demot] Nawet gdyby mieli ich z 10 i tak by im to nie pomogło. Mieli po prostu zły system organizacji przygotowań do wyjazdu.

13 / 17
asandi

[demot] Nie wiem na co się w tym roku zdecydować dostałem tyle zaproszeń. Od Polsatu, od TVN-u, od TVP. Nawet od Andrzeja Prezydenta.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1028 29 następna »