Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

1 / 1
asandi

[demot] @rafalinformatyk I jeszcze nienawidzą mnie dlatego, że nie jestem kopiarką jak większość użytkowników. I nie biorę zdjęć, memów z Kwjeka, z jedz dzidy czy innych tego typu stron. Kiedyś tka robiłem, ale zrozumiałem, że "Stare demoty te z początku 2009 roku były najlepsze... I wróciłem do takich właśnie w moich pracach.

1 / 3
asandi

[demot] @rafalinformatyk Mnie nie lubią nie tylko za moje demotywatory. Ale głównie dlatego, że jestem tutaj od prawie samego początku i propaguje starą dobrą idee demotywatorów. Fajne ładne zdjęcie, i mądry życiowy cytat jak było w latach 2009 2011 kiedy czytałem demoty i mówiłeś sam do siebie "Kurła rzeczywiście tak jest!"

-1 / 3
asandi

[demot] @rafalinformatyk Serio ktoś lubi moje demoty. Przecież jestem najmniej lubianym userem na całych demotach.

1 / 1
asandi

[demot] A gdy kiedyś po wielu latach dzieci takich dziewczyn odkryją stare konta swoich matek. To będzie tłumaczenia jak z mema " Młoda byłam lajków potrzebowałam"

1 / 1
asandi

[demot] @Chasing_Cars_ Przyszedłem tu tylko po to, by napisać to zdanie :( Ale mnie uprzedziłaś :(

2 / 2
asandi

[demot] Niestety ale nowy regulamin demotywatorów mówi o tym, że demotywatory nie muszą już motywować/demotywować tylko mają być śmieszne. "Serwis jest miejscem, gdzie tworzymy plakaty motywujące. Może to być zarówno Demotywator, jak i Motywator - bo to ta sama siła, działająca w tym samym kierunku, lecz mająca przeciwny zwrot. " Jest to teraz przekreślone...

0 / 14
asandi

[demot] @BishopBS Gdyby nie fakt, że dzielą nas setki kilometrów i pewnie, nigdy nie dowiem się kim jesteś! To Bym Ci strzelił prosto w pysk za takie okazywanie braku szacunku do chorych dzieci i ogólnie ludzi. Jeżeli jesteś facetem to wstyd mi za to, ze nim jesteś, chociaż patrząc na twoje zachowanie, trudno nazwać Cię facetem, bardziej prostakiem i chamem.

6 / 6
asandi

[demot] Danielle Steel "Klejnoty" str 34 "Jeżeli jeszcze raz Cię zobaczę, śmierdzący sukinsynie, nie ujdziesz z życiem"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1045 46 następna »