Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

zmylony

-1 / 1
zmylony

[demot] No to widzę Panie i Panowie widzę , że swoim Demotywatorem - rozpętałem niezłą dyskusję . Dała mi dużo do myślenia . Jasno widać , że osoby przeciwne KK mają jasno określony i niezmienny obraz tzn zestaw przypadków deprawacji do jakiś doszło w KK. Mają do tego prawo. Widzą łąkę na której są kwiatki i krowie g..wna. Oni widzą tylko g..wn a. I żaden argument że (siostry w Broniszewicach, że siostry pracujace w szpitalach i setki innych przykładów ) nie są dla nich , żadnym argumentem . Dyskusja nie ma sensu . Trzeba się za nich modlić . A samemu czynić dobro. Nie w kontrze "ateistom" ale razem z nimi . Łączyć a nie dzielić . Wszystkich dyskutujących cieplutko pozdrawiam , zyczę zdrowia

-1 / 1
zmylony

[demot] Widzę że żaden z Was nie potrafi liczyć . Wasze podstawy matematyki sa cienkie. Policzcie sobie z powyższej tabeli : umieralnośc w Polsce to 1,7 % a w Niemczech 1,5 %.

-1 / 3
zmylony

[demot] Pojedź do Francji na grób św. Bernarety. Stań przed szklaną trumną i powiedz że to co widzisz to nie istnieje. Ciało od 150 lat jest w stanie nienaruszonym Dziesiątki naukowców próbowało to wyjaśnić i nie dali rady., Pojedź do Sokółki albo do Legnicy. Stań przed maluteńkim skrawkiem hosti połączonym nierozerwalnie z kawałkiem mięśnia sercowego. To samo dotyczy kilkunastu miejsc na świecie . Tabuny naukowców próbowały coś z tym zrobić , ale tylko stwierdzali grupę krwi - tą samą we wszystkich przypadkach. I nie potrafili wytłumaczyć czemu się nie rozkłada. Mów nadal że Bóg jest tylko w roślinkach i deszczu. . Kościół to Biblia i grzeszni ludzie.. Święci są tylko w niebie . Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień . A o takich co molestują dzieci - w Biblii napisano --" Lepiej by im było gdyby kamień młyński uwiązali sobie do szyi i skoczyli w morze"

-1 / 1
zmylony

[demot] @mieteknapletek W konstytucji mamy napisane : Państwo ma być neutralne wyznaniowo. Nie może nikogo za poglądy religijne gnębić ani wywyższać . I każda grupa wyznaniowa jest traktowana podobnie . Nikt nikogo za religię w Polsce nie ściga. Film o którym mowa oczyści Kościół z takich ludzi -mam nadzieję . Chociaż pedofilia w rodzinach kwitnie i będzie zawsze pojawiać -do końca świata. A na koniec - kto jest bez grzechu niech pierwszy żuci kamień .

1