Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

zjebmaker

Użytkownik otrzymał bana za: komentarz łamiący regulamin
Ban wygasa: 2020-09-28 18:00:58
-4 / 10
zjebmaker

[demot] @Brygid właśnie ewidentnie wygląda na nieszczęśliwego. Nie chce jeść tego gówna i jest mu ono wciskane na siłę. Poza tym jest bardzo apatyczny, niedźwiedzie tak się nie zachowują, to są drapieżniki, a nie pluszowe misie. Polują, szarżują, rozszarpują. To je bawi. Czasami szukają jagód, grzybów i innych smakołyków runa leśnego. Ten ewidentnie ma "depresie". Co dodatkowo mnie śmieszy: oburzenie w sprawie zwierząt futerkowych, oburzenie w sprawie zanieczyszczenia środowiska, oburzenie w sprawie zabijania foczek. Co robią te same osoby: lajkują misia, który jest śmieszny (bo w niewoli go wytresowali za pomocą bata) lajkują lemura, który ma łaskotki (przerażony lemur broni się w taki sposób, że wygląda to jak zabawa w łaskotki) lajkują zdjęcie ze słodką foczką (która została siłą wyciągnięta z wody i później zdechła z przerażenia) Przykłady można mnożyć.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 września 2020 o 13:03

0 / 0
zjebmaker

[demot] @Agahbtm słaba jakość filmu, ale zachowanie jest kozie. Wygląd też bardzo kozi.

0 / 2
zjebmaker

[demot] Gwoli ścisłości, jeśli pies jest do zaganiania owiec to nie rozumiem, czemu takie zdziwienie, że kozy nie zagania.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
zjebmaker

[demot] @vlkplzn Ciekawy konstrukt zdaniowy, skąd pochodzi? Jeśli miałeś na myśli "nie będę kopał się z koniem", co jest prawidłowym powiedzeniem, to co nie wyszło. Zawsze mogłeś napisać, że to trawestacja lub parafraza, ale tu chyba za dużo trudnych słów, jak dla ciebie, zostało użytych.

-1 / 1
zjebmaker

[demot] @vlkplzn Jak tak czytam twoją twórczość to jedyne, co mi przychodzi do głowy, to słowa Stephena Kinga: "Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna."

2 / 2
zjebmaker

[demot] @Albiorix ja mam jeszcze to szczęście, że ma się tym kto zajmować. Ja tylko przerabiam :)

2 / 4
zjebmaker

[demot] @vlkplzn dalej uważam, że reprezentujesz analfabetyzm wtórny. Nie rozumiesz pojęć, którymi się posługujesz.

1 / 1
zjebmaker

[demot] @Albiorix dlatego napisałem "trociny". Mam pomidory, ogórki, buraki, dynie ... jabłka, gruszki, śliwki ... z ogródka przydomowego i smak tych warzyw i owoców jest inny. Najbardziej mi zawsze w zimie brakuje letnich pomidorów i owoców, dlatego robię przetwory z tych moich.

8 / 8
zjebmaker

[demot] @vlkplzn dopełnić to musisz wiedzę. Podmiotowość jest zaprzeczeniem przedmiotowości, czyli traktowania człowieka instrumentalnie. Tu masz definicję pwn: podmiot 1. «nadrzędna część zdania nazywająca osobę, rzecz lub zjawisko, o którym się w zdaniu orzeka» 2. «osoba aktywna, uczestnicząca w czymś» 3. filoz. «umysł poznawczy w przeciwieństwie do przedmiotu, który jest poznawany» 4. «osoba fizyczna lub prawna mogąca mieć prawa i obowiązki»

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 września 2020 o 13:41

-1 / 5
zjebmaker

[demot] Rozumiem, pieczony żółw podany na liściach bambusa, ale tych małych to szkoda, praktycznie zero mięsa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1060 61 następna »