Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

zelalem

poczekalnia
 –  Ciekawe, czy znajdzie się inny Azjata, który zrobi to lepiej
0:15
poczekalnia
 –  nazywaj się piotr doliński początek liceum
poczekalnia
 –
0:49
 –
0:29
W rosyjskich miastach możesz się przesiąść szybko z autobusu do metra –
Spokojnie, to tylko odbicie mojego żyrandola w szybie –
Saturn wychylający się zza Księżyca, sfilmowany z Ziemi –
0:33
W związku z kryzysem powołań – Spodziewaj się wezwania do diecezjalnej komendy uzupełnień
 –
 –  sprzedam puzonbogu niech będą dzięki
 –  CERTYFIKAT Zarówka w Państwa posiadaniu jest autentyczną częścią instalacji elektrycznej, która przez dziesiątki lat zachwycała i inspirowała pielgrzymów, turystów i gości. lej czas 'pracy' dobiegi końca. W 2019 roku wymieniliśmy całą instalację elektryczną. Wyrażamy słowa wdzięczności za wsparcie naszych prac i projektów mających poprawi, stan techniczny i wizualny bazyliki. Niech Matka Boża Wambierzycka wynagradza e dobro. Z darem Modlitwy od tronu Matki Bożej Królowej Rodzin i Patronki Ziemi
Zagadka rozwiązana –  janusz korwin mikke (77 lat) posiada ósemkę dzieci
 –
 –
0:09
archiwum
Do stwierdzenia tego faktu nie potrzeba badań naukowych. –
Nie ma na świecie przyjaźni,która trwa wiecznie – Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies Zmarł pewien facet. Razem z nim zmarł jego pies.I oto dusza człowieka, z psem u boku, stoją przedwrotami z napisem "Raj. Psom wstęp wzbroniony".Nie przeszedł człowiek przez te drzwi, poszedł dalej,w nicość. Idzie, po jakimś czasie widzi drugie wrota.Nic nie jest na nich napisane, tylko obok siedzi jakiśstarzec. Człowiek podchodzi do niego i zagaja:- Przepraszam szanownego...- Święty Piotr jestem.- A co jest za tymi wrotami?- Raj.- A z psem można?- Oczywiście.- A tam wcześniej to co to było?- Piekło. Do Raju dochodzą tylko ci, którzy nieporzucają przyjaciół.
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
To jest ten moment, kiedy stwierdziłem, że łażenie po opuszczonych budynkach nie jest już moim hobby –
archiwum
Niewidzialne istoty chcą żebyście przynosili nam pieniądze, abyśmynie musieli pracować –
archiwum
Trzeba być psychopatą, żeby wymyśleć coś takiego i uznać to za dowcip... –
 –  Gdyby ludzie srali tak, jak parkują:- Sram na chodniku, bo miasto nie zapewniło szaletów- No musiałem nasrać na tym trawniku, bo do szaletu jest daleko, przecież nie będę chodził taki kawał- Nie będę srać w szalecie, bo trzeba za nie płacić, a ja już płacę podatki, kiedy kupuję papier toaletowy- Wiem, że tu nie wolno srać, ale tylko szybko małego klocka postawię- Od 20 lat wszyscy tu srają. Co, nagle przeszkadza?- No co wam gówno przeszkadza, przecież da się przejść- Co, zazdrościsz, że mnie stać i się najadłem,a teraz mam czym srać?