Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

yarro_B

1 / 9
yarro_B

[demot] Problem w tym, że drzwi są uchylone bardzo wąziutko więc wychodzenie to tak na prawdę przeciskanie się na siłę przy czym o bardzo prawdopodobnym przytrzaśnięciu ogona pamiętać należy!

-2 / 10
yarro_B

[demot] Drogij Vładimirze! Życzymy Ci zdrowia, Szczęścia i długich 67 lat życia!

2 / 2
yarro_B

[demot] Co tam militarne zastosowanie?! Za 10 lat taka łajza się zagapi w wleci ci w okno na 3 piętrze tak jak teraz hulajnogowcy na chodniku.

11 / 11
yarro_B

[demot] A co jeśli to delfiny rządzą światem? I do tego robią to w tak perfidny sposób, że ludziom wydaje się, że wiadomo kto rządzi...

0 / 0
yarro_B

[demot] Chciałem wrzucić tego demota 2 razy ale boję się, że mnie zbanują. Chciałem wrzucić tego demota 2 razy ale boję się, że mnie zbanują.

-4 / 20
yarro_B

[demot] Generalnie widać, że część znaczna zwolenników aborcji to ludzie wyjątkowo troskliwi o dobro, szczęście i los innych. Nie mogą pozwolić żeby ktoś się męczył lub miał trudno w życiu. Lepiej żeby nie żył nigdy niż ma mieć trudno. Może tą samą strategię realizować w NFZ? Zachorowałeś na coś poważnego? Operacja boli, chemia truje... nie możemy pozwolić żeby człowiek się męczył - wykończmy go do razu! Zwolenniku aborcji - decyduj o życiu ale SWOIM a nie innych. Jeśli uważasz, że Twoje nie ma sensu - twoja sprawa, ale decyduj wyłącznie o sobie!

8 / 10
yarro_B

[demot] Hitler bredził coś o wbijaniu noża w plecy Niemieckiemu narodowi... a jednak ...

3 / 7
yarro_B

[demot] Czemu nie wprowadzą tego dla wszystkich skoro to takie dobre? Czy nie będzie potem fali załamań nerwowych? Mam 26 lat - jak żyć?!

1 2 3 4 następna »