Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wrednapokochales

Z nami od: 15 kwietnia 2012 o 18:15
Ostatnio: 16 lipca 2017 o 22:52
Wiek: 32
Płeć: kobieta
Exp: 0
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 6 (6 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 113
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Władziu, wpadnij na święta...

Władziu, wpadnij na święta... – przyprowadź kumpli
archiwum

Mieszkańcy chcieli wywieźć proboszcza na taczce!

Mieszkańcy chcieli wywieźć proboszcza na taczce! – Wikary nie zbierał pieniędzy od biednych ludzi, którym ledwie starcza na przeżycie. W podziękowaniu został pobity przez proboszcza i kościelnego oraz posądzony o kradzież. parafianie z Gowarczowa w powiecie koneckim (woj. świętokrzyskie) domagają się odwołania proboszcza, który nie pierwszy raz posuwa się do przemocy na wikariuszu.
archiwum

jak tu zrobić colę z jabłek?

jak tu zrobić colę z jabłek? – konecka biedronka odkryła ten sekret
Źródło: włsne
archiwum

24.09.2012 18.45 pamiętajmy o Malinie, niedługo minie rok odkąd nie ma Go z nami

24.09.2012 18.45pamiętajmy o Malinie, niedługo minie rok odkąd nie ma Go z nami – na zawsze w naszych sercach, LwG Mistrzu. "Teraz odszedłeś i Cie nie ma z nami obok,\nteraz odszedłeś zostawiając ślad za sobą,\ndla Ciebie słowo, ta muzyka zawsze z Tobą,\nz pomocną dłonią, bo byłeś osobą godną"
archiwum

Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tych wspomnień, nienawidziłam ich, chciałam je zniszczyć. Z czasem jednak przyzwyczaiłam się do nich a nawet pokochałam.

Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tych wspomnień, nienawidziłam ich, chciałam je zniszczyć. Z czasem jednak przyzwyczaiłam się do nich a nawet pokochałam. – Ale to nie znaczy, że już nie bolą! Najgorsze są drobiazgi. Wszystko mi o Tobie przypomina, a jednocześnie pozwala przyzwyczaić się do świata bez Ciebie...
archiwum

Penis płetwala błękitnego osiąga w stanie erekcji największą wśród obecnie żyjących stworzeń długość ok 2,4m

Penis płetwala błękitnego osiąga w stanie erekcji największą wśród obecnie żyjących stworzeń długość ok 2,4m – a Ty się chwalisz swoimi 17 centymetrami

1