Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wojekwiesiek

0 / 0
wojekwiesiek

[demot] @slagen No w mordkę faktycznie, narracja odpowiednia od lat, "polskie obozy śmierci" nie na darmo wciskają, niby śmieszne, ale nie jestem pewien, czy za 10 lat też będzie.

5 / 5
wojekwiesiek

[demot] A może pan wiceprezydent przeprosił by za to, iż USA nie chciało wpuścić statek z żydowskimi uchodźcami z Niemiec jeszcze przed Holocaustem? Może jakieś "sorry" za olanie Raportu Karskiego przez Roosevelta, który dokumentował masowe mordowanie Żydów w Auschwitz? Nic? Jak widać, każdy historie pisze po swojemu, nie tylko Putin, tylko my jak te ofermy, nie.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 stycznia 2020 o 23:31

0 / 2
wojekwiesiek

[demot] @Massai Taaa... Putin chce zaatakować Polskę i NATO, bo sie pewnie nudzi :] Przestań pisać brednie, bo zęby bolą, od kilku lat Rosja atakuje Ukrainę i jakoś jej na Ukrainie nie widać. TO MU SIĘ NIE OPŁACA. I nie ma "ruskiej narracji" o ukraińskich faszystach, poczytaj o UPA, SS Galizien, to są fakty. A "militarny atak na Polskę" wstępuje juz d górką 10 lat i NIC.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 stycznia 2020 o 23:36

1 / 1
wojekwiesiek

[demot] @miszatka Mówisz syreni... ? Ehhh dał bym na mszę za to ;) Za 5 dni masz 10 rocznicę na demotach... ZDRÓWKA!

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 stycznia 2020 o 22:53

0 / 2
wojekwiesiek

[demot] Całe wagony Żydów to jechały z Ukrainy, ukraińscy SSmani z dywizji Galizien/Hałyczyna o to zadbali, choć nie tylko oni. Stalin cenił Żydów, zwłaszcza w NKWD. W USA muszą się nauczyć, iż Ukraina mająca na pomnikach zbrodniarzy, jest zarażona wirusem banderyzmu, jaki im przejdzie, pogadamy

2 / 2
wojekwiesiek

[demot] @miszatka Nie inaczej, Ukraińcy mało sie nie zapluli, gdy w ustawie IPNowskiej ktoś śmiał źle się odnosić do ich "bohaterów" z UPA.

0 / 0
wojekwiesiek

[demot] @Oriolus A co Ty z tą Rosją? Lubisz ją to jedź, nie lubisz to nie jedź tylko dudy nie zawracaj. Ja mam pretensje do Ukrainy, odwiecznego ciemiężyciela Polski i Polaków, zbyt tchórzliwego, by się do tego przyznać i przeprosić. A któż to wbił nóz w plecy Polsce, nie czasem Chmielnicki z Kozakami układając się z carem Aleksym I? Kto wymordował kilka tysiecy jeńców polskiej jazdy pod Batohem, nie czasem własnie oni, osłabiając Polskę? A kto wspierał rosyjski carat w pacyfikowaniu Polaków podczas zaborów, nie czasem Kozacy. A kto przez 27 lat rzadził ZSRR, nie czasem Ukraińcy? Kto dokonał najbardziej bestialskich mordów na Polakach, nie czasem Ukraińcy z UPA? KTO NIE PRZEPROSIŁ ZA SWOJE ZBRODNIE, NIE CZASEM BEZCZELNI UKRAIŃCY? Bez wsparcia Ukraińców, Rosjanie niewiele by dali radę zrobić, miej pretensje do tych, co zawinili, a nie do tych, którzy ci pasują. Nie ma możliwości, by pominąć Ukrainę w jak to nazwałeś "ciemieżeniu" Polski, o ile ktoś nie jest bezczelnym proukraińskim trollem. No.

0 / 0
wojekwiesiek

[demot] Temat o fladze Niemiec, a co robi proukraiński troll? Tradycyjnie szczuje na Rosję. Nic o Ukraińcach, którzy masowo i dobrowolnie służyli Hitlerowi, nic o ukraińskich roszczeniach terytorialnych względem obecnej Polski, nic o czczeniu UPA i Bandery, moze słowo o pacyfikacji Powstania Warszawskiego przez SS Galizien? No tak, przecież jesteś prokukraiński, choć polskojęzyczny troll.

1 / 1
wojekwiesiek

[demot] Ty możesz nie przesadzać, pozwolisz iż inni, mający dobro Polski, jednak będą mieli swoje zdanie. I nie wyskakuj tutaj z "powszechna wiedzą", w Izraelu ją pokazali, według nich wojna zaczęła się w 1942r. Znowu winni Rosjanie? Kolejny proukraiński troll szczujący na Rosję?

0 / 0
wojekwiesiek

[demot] @maat_ I to od wielu lat, szlag mnie trafiał, gdy w "Liście Schindlera" ukraińscy strażnicy obozowi z SS, mówili po polsku, ale tego "dzieła", nikt nie śmiał krytykować.

1 / 1
wojekwiesiek

[demot] @singri Stalin czekał, co zrobi Anglia i Francja, gdy ci 12 września się dogadali w Abbeville, że Polsce nie przyjdą z pomocą, uderzył. Winę za klęske wrześniową ponosi tylko i wyłączne nasz rząd, nie był w stanie dobrać sojuszników, nie potrafił uzbroić armii, uciekli jak tchórze, gdy wielu jeszcze walczyło. Dzisiaj dwa punkty mamy spełnione, nie mam najmniejszych wątpliwości, iż i dzisiaj nasi rządzący, którzy szczują nas na Rosję, pierwsi uciekali by z kraju, pozostawiając na samym sobie.

0 / 0
wojekwiesiek

[demot] @singri To proste, a jakim językiem posługiwali się ukraińscy strażnicy w obozie w filmie "Lista Schindlera"? Polskim, zakłamywanie historii trwa od lat, małymi kroczkami, powoli, bez naszych protestów i mamy to, co mamy.

0 / 0
wojekwiesiek

[demot] @Oriolus Jestem "ruskim trollem" bo oczekuje odpowiedzi na pytania przy których poległeś? Pocieszne. A ty kim jesteś, biorąc pod uwagę iż od pierwszego wpisu szczujesz na Rosję i pomijasz udział Ukraińców w rządach ZSRR, mimo iz o wiele dłuzej krecili sowietami jak Rosjanie? Oświadczasz... nie musisz, wszystko już jest jasne. Polska będzie robić interesy z Rosją, bo to jest w interesie Polski. Ukrainy, nie musi. Tyle.

7 / 9
wojekwiesiek

[demot] @Zapity_wsiok Wyjąć głowy? Oni tam już są w całości, i co najgorsze, zaczynają się urządzać.

7 / 7
wojekwiesiek

[demot] Oglądając te granice mam wrażenie, iz ktoś wziął pisak i tak sobie malował, jak chciał. No i rodzynek, iż wojna zaczęła się w 1942r, przebili Putina z 1941r

3 / 7
wojekwiesiek

[demot] @ludek_z_lasu To jest inny temat, ale jak można pomijać wkład Polaków w walkę z III Rzeszą? To już jest przegięcie. KAŻDY pisze własną wersję historii, tylko nie my, my mamy jakąś manie przepraszania, nawet za to, czego nie zrobiliśmy.

5 / 7
wojekwiesiek

[demot] Ciekawa narracja była dzisiaj w Jerozolimie, USA walnęło w filosemickie tony, tylko tak przypominam, iż to USA jeszcze przed wojną nie chciało przyjąć statek pełen żydowskich uchodźców z Niemczech, i to amerykański prezydent olał Raport Karskiego o tym, iż III Rzesza masowo morduje Żydów. A podobno to tylko Putin zakłamuje historię. Podobno.

5 / 7
wojekwiesiek

[demot] Banaś, na początku przez PiS przedstawiany jako "kryształowy" ideał, nagle stał się najgorszym, świat polityki jednak go zapamięta po tym, iż jako pierwszy olał rozkazy Kaczyńskiego. Ma gość jaja.

1 / 1
wojekwiesiek

[demot] Tak, trwa, przez PiSowskich troli, NUDZICIE. Nic lepszego wam z Nowogrodzkiej nie podsyłają? No to cienko.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »