Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wojekwiesiek

Użytkownik otrzymał bana za: komentarz łamiący regulamin
Ban wygasa: 2020-10-31 01:55:16
-2 / 2
wojekwiesiek

[demot] @MG02 Jeszcze raz, z tych 132 zaledwie ok. 10% zmarło na kowida, czyli ok 12 osób. @7rybek Nie, nie wzrośnie, przypominam, iż ledwo 14% ludzi przechodzi kowida objawowo, 86% nie wie, iz w ogóle chorowało. Problem w tym, iż rządzący cały czas doklejają do tego osoby, które z kowidem nie maja wspólnego, opozycja juz dawno proponowała, by utworzyli szpitale polowe, choćby w szkołach, ale PiS jest zbyt głupi, by słuchać dobrych rad. Później będą kombinować na ostatnią chwilę, by zrobić pokazówkę, ile ludzi przez to życie straci? Jakim cudem system nie pada na Białorusi, gdzie nie było żadnych lockdownów, czy maseczek? Mają lepszą od nas służbę zdrowia? Nie sądzę. @gregor2 Bzdura, szef onkologów kilka dni temu się wypowiadał, iż diagnostyka raka spadła do 20%, czyli w porównaniu z rokiem poprzednim o 80% mniej Polaków bada się pod względem obecności raka.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2020 o 1:45

-5 / 5
wojekwiesiek

[demot] @Maras78 Pierwszy komentarz, a ty juz o Ukraińcach pojechałeś? :] Kolejne konto magmag1, czy innych przedstawicieli ukraińskich interesów?

2 / 6
wojekwiesiek

[demot] @KaczyKac Też, co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości, ale czy było niezbędne zrzucenie jej na tak duze miasto? Nie sadzę, by i Niemcy załapały sie na atomówkę, raz, ze USA już nie miało materiału, dwa że to jednak Europa, wszędzie blisko. Niemcy z wielka ochota poddały by się USA i WB, ale te kraje były zobowiązane umową z Jałty, by nikt za plecami nie paktował z Hitlerem. Powojenna historia pokazała, iż USA było bardzo dobrym mecenasem nazistowskich zbrodniarzy wojennych, których nie chcieli nam wydać, ze tylko o Kacie Woli wspomnę.

-4 / 4
wojekwiesiek

[demot] @Hammoond Odpowiedziałem, tak, cesarz, powtórzyć? Powtórzyłem. No nie chciał bym się czepiać, ale mowa o czasach po upadku ZSRR,a Twój wybraniec umarł znacznie wcześniej, więc... pudło.

9 / 11
wojekwiesiek

[demot] @cyaegha Niestety, idealizowanie obiektu naszych westchnień prędzej czy później kończy się boleśnie... problem w tym, czy wciągniemy z tego wnioski, czy dalej będziemy szukać bajki.

-2 / 10
wojekwiesiek

[demot] @gregor2 Tak, ale tylko na Polsacie to podają na TVNie ani razu nie słyszałem. @MG02 Tak, wczoraj na kowid zmarło ok 12 osób. Ile osób umiera, bo nie ma dostępu do opieki lekarskiej, ilu bo nie zdiagnozowano na czas cukrzycy, raka, ilu bo odwołano zabiegi operacje, ilu popełniło śmierć samobójczą, bo stracili dorobek życia?

Komentarz poniżej poziomu pokaż
7 / 7
wojekwiesiek

[demot] I TO są prawdziwe ofiary tej epidemii, brak dostępu do opieki medycznej, brak badań na cukrzycę, raka, odwołane zabiegi i operacje, czy ktoś liczy ile ludzi umiera na głupotę polityków i mediów, które stworzyły TO zagorzenie?

-2 / 10
wojekwiesiek

[demot] @perskieoko Khm... USA planowało, iz podczas inwazji na Japonię śmierć może ponieść nawet milion amerykańskich żołnierzy, tysiące to ginęło przy zdobywaniu kolejnych wysepek. Bomby atomowe można było zrzucić na niezamieszkane tereny, zrobić pokazówkę ze zwierzętami, zaprosić Japończyków by obserwowali, co ich czeka jak sie nie poddadzą. USA nie dba o życie innych, podobnie było w Wietnamie, gdzie stosowali niedozwolona broń chemiczną, Agent Orange. USA dostarczyło broni chemicznej Saddamowi Huseinowi, by ten poskromił buntujących się Kurdów, historia tego kraju jest pełna wyjątkowego s.syństwa, śmieszy mnie jak chcą tolerancji nas uczyć.

-3 / 17
wojekwiesiek

[demot] Na Polsacie podają, ile osób umiera tylko na kowida (bez chorób współistniejących), to góra 10%, więc koronawirus nie jest o wiele bardziej śmiertelny, jak zwykła grypa, przy której jakoś politycy nie chcą zarznąć polskiej gospodarki. Więcej ludzi umiera przez utrudniony dostęp do opieki lekarskiej, a to dopiero początek, jak zaczną ludzie umierać na niezdiagnozowaną cukrzycę, raka i inne choroby, które dzięki szybkiej diagnozie były uleczalne, wtedy być może kogoś oświeci.

-2 / 2
wojekwiesiek

[demot] No, a później wyjdzie tak jak u Komendy (18 lat za kratkami i niewinny), co wtedy, wydający wyrok sam się podpali? Jestem ZA.

0 / 2
wojekwiesiek

[demot] @Pasqdnik82 Odpuść sobie ten ton wyższości, bo to jest żałosne, nie wnikam w co Ty wierzysz, Ty nie wnikasz w co ja wierzę, to sie nazywa szacunek, jak się jego nauczysz, daj znać. Pozdrawiam.

0 / 0
wojekwiesiek

[demot] @Goretex Moja wersja- 2+2=4, Twoja wersja- 2+3=4, jak juz pisałem, trochę czasu z sam sie zaorzesz, wykonane :)))

0 / 0
wojekwiesiek

[demot] @Goretex "Nami"... ? Jesteś w liczbie pojedynczej, skąd mnoga? Stare nawyki... aaaa :))) Aha, to te dane z Białorusi są wiarygodne, bo...co? A tak, pasują do Twojej tezy, i Ty się obrażasz, jak ktoś Cię nazywa po imieniu? Hłe!

2 / 2
wojekwiesiek

[demot] @kibishi Ale czyja to wina, darmozjadów, czy polityków? Kto tych polityków wybiera? Zawsze znajdą się tacy, co bedą chcieli żyć na koszt państwa, rolą polityków nie jest tworzyć patologii/patologicznego prawa, lecz z tym walczyć. Czyz nie?

0 / 0
wojekwiesiek

[demot] @Goretex Preferuje fakty, nie ich wybiórczość, jak to u Ciebie normą jest. Jeśli ktoś zachowuje sie jak hipokryta, jest hipokrytą, jeśli manipuluje faktami, jest manipulantem. O... modlisz sie o wsparcie? Też nic nowego, czym potwierdzasz trzecia, ocenę, brak odwagi, czyli... no.

-2 / 2
wojekwiesiek

[demot] @vicrac Setki międzynarodowych dziennikarzy, jacy są na Białorusi, to jest wiarygodne źródło informacji, jak do tej pory, nikt nie przedstawił dowodów, iz to co mówi białoruski rząd jest kłamstwem, nie ma masowych zachorowań, trupów, zakorkowanej służby zdrowia. Logika jest bezstronna. Khm... całym szacunkiem, ale za Ciebie i Tobie podobnych myśli rząd, a że jest to banda wyjątkowo nieudolnych idiotów, to... powodzenia. Tyle w temacie "myślenie samodzielnego". Pozdrawiam.

0 / 0
wojekwiesiek

[demot] @Goretex Czego nie rozumiesz? Jeśli dane z Białorusi są niewiarygodne, to są też te z ONZtu, bo ONZ bazuje na danych z Białorusi, czytaj, aż ogarniesz. Tak dla przypomnienia, jesteś hipokrytą, manipulatorem i tchórzem, to już Ci zostało udowodnione, więc o wyzwiskach nie ma mowy... ale jak to było... aha, "kwalifikujesz sie", pamiętasz ten tekst, hipokryto? No.

0 / 0
wojekwiesiek

[demot] @Goretex I nic na temat danych ONZtu/Białorusi, tylko bleblbelee... byle by tylko zmienić temat, nic nowego. W tym świecie, doskonale sobie radzisz z samozaoraniem, tak trzymać. O... ośmieszanie się też Ci dobrze idzie, jak to u hipokryty.

2 / 2
wojekwiesiek

[demot] @Dabronik Mówili? Cały czas mówią, i cały czas są opluwani, jeśli ktoś dla chwilowego bezpieczeństwa chce zrezygnować, z wolności nie jest godzien mieć anie jednego, ani drugiego. I tak to się niestety skończy, zamordyzmem jak w najgorszych czasach komuny.

-3 / 9
wojekwiesiek

[demot] @Lopez_1 Nie, jeśli interwencje będzie tak sprawna, jak na tym filmiku, ktokolwiek będzie protestować, będzie tez leżeć. Nasi policjanci temu z filmiku mogą buty czyścic, wczoraj pokazywali jak kilka patroli miało problemy, by jednemu dać radę.

-4 / 8
wojekwiesiek

[demot] @Pasqdnik82 Kolejny raz wkręcasz kler, to jakaś desperacja? Masz wolna wolę, robisz co chcesz, później jesteś z tego rozliczany, Ty, nie jacyś pośrednicy (kler), postaraj się to zrozumieć.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10177 178 następna »