Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wnorek98

2 / 4
wnorek98

[demot] @sprawiedliwy46 Żeby od razu telefon nazywać najlepszym przyjacielem człowieka. Nie wiem co trzeba mieć nawalone w głowie.

1 / 5
wnorek98

[demot] - Witamy na antenie. Jest z nami Louise Jean Signore z Nowego Jorku, która właśnie kończy 107 lat. Powiedz nam jaki jest twój sekret? - Jako nastolatka obciągałam za pieniądze. - Ee... Chodziło nam o twój sekret długowieczności. - Aa... Zdrowe odżywianie.

10 / 10
wnorek98

[demot] Kandydat, którego zatrudniono (spośród 200 kandydatów!) nie miał najmniejszego problemu na to pytanie, ponieważ nigdy nie zapomniał tego żartu z jego ulubionego filmu.

6 / 16
wnorek98

[demot] Spierd*lenie umysłowe w tym narodzie to normalnie ... a w sumie szkoda k*rwa gadać

-1 / 1
wnorek98

[demot] @mietek_obszczymur A teraz spójrzmy na gospodarki i zarobki obu krajów i wyciągnijmy wnioski... Polska w porównaniu do USA nie wypowiada wojnę innym krajom pod przykrywką wprowadzenia demokracji w celu pozyskania ropy.

1 / 3
wnorek98

[demot] Ja pierd0le, ale mnie wk*rwia podpierd@lanie tych memów z serwisu JBZD i robienie z tego gównianych demotów.

3 / 5
wnorek98

[demot] @NajSuper Polska wersja: ponad 1,1 mln. odsłon. Angielska wersja: w okolicach 750 tys. odsłon.

0 / 2
wnorek98

[demot] @Vlertme Oczywiście, że Niemcy podnieśli się szybciej po 1918 r. szybciej niż Polska, bo Niemcy istniały wcześniej, miały własną walutę i armie, a Polska jako "nowe" niepodległe państwo co miała? Nic. Więc nasze szanse nie były równe. Co do 1945 r. alianci i ZSRR wpierdzielali pieniądze w Niemcy Wschodnie i Zachodnie - dokładnie to w armie oraz co najważniejsze RFN miała plan Marshalla. Inne państwa Europy, które nie były okupowane przez ZSRR też skorzystały z tego planu, a Polska nie mogła ze względu na to, że Stalin nie pozwolił. A co do ostatniego Polska też była kiedyś potęgą i każdy kraj europejski musiał się z nami liczyć.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 października 2016 o 15:45

1 2 następna »