Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wimpy_exe

-1 / 1
wimpy_exe

[demot] pseudomelanizm - rzadka mutacja genetyczna, ale lepiej napisać że mokebe na Erasmusie bo hehe śmieszne.

1 / 1
wimpy_exe

[demot] Obecnie oprócz cukru dostępne są również specjalne syropy na bazie sacharozy i skrobi. A pożywienia mają pod dostatkiem że były silne na wiosnę. Z resztą nie tylko zimą pszczoły są dokarmiane.

9 / 9
wimpy_exe

[demot] krew jest bezbarwna lecz po kontakcie z powietrzem robi się niebieska ponieważ zawiera miedź zamiast żelaza. Co ważniejsze jest ona jałowa sama w sobie i w kontakcie z drobnoustrojami uruchamia mechanizmy obronne. Pojawił się w 450 mln lat temu (200 mln lat przed dinozaurami) w erze paleozoicznej i przetrwał do dziś w prawie niezmienionej formie. Przetrwały wszystkie katastrofy i wymierania a grozi im wyginięcie przez działalność czlowieka.

3 / 3
wimpy_exe

[demot] fachowcy z pisu "zapomnieli" że w unii stawki podatku vat na są z góry ustalone np. na paliwa jest 23%, a na żywność to minimum 5%. Mateuszek kłamczuszek wmawiał moherom że "my chcieli dobrze ale unia nas atakuje." Szybko go wyjaśnili bo się okazało, że Polska nawet nie wnioskowała o zerowy vat na żywność.

1 / 3
wimpy_exe

[demot] "Każdy ssak na tej planecie instynktownie zachowuje równowagę z otaczającym środowiskiem. Ale wy ludzie nie. Przemieszczacie się na jakiś obszar i rozmnażacie się i rozmnażacie, aż wszystkie naturalne zasoby zostaną skonsumowane. Jedynym sposobem na przetrwanie jest przemieszczenie się na kolejny obszar. Są jeszcze jedne organizmy na tej planecie, które hołdują takim zachowaniom. Wiesz jakie? Wirusy. Istoty ludzkie to choroba. Rak, który toczy tą planetę. Jesteście zarazą. A my... lekarstwem." - Agent Smith

-2 / 2
wimpy_exe

[demot] krowa się śmieje a pewnie gwoździa wbić nie potrafi, a koleś właśnie rozkminia czy idzie coś z tym zrobić.

5 / 11
wimpy_exe

[demot] Witamy w państwie wyznaniowym. Czekam aż zaczną chodzić po domach i sprawdzać czy nad drzwiami wisi krzyż i czy w salonie wisi portret świętego JPedofila II a skarbówka będzie ścigać za brak wpłaty na rzecz parafii.

-1 / 7
wimpy_exe

[demot] "On cię kocha i chce twoich pieniędzy. Bo mimo że jest wszechmogący, doskonały i wszechwiedzący, to jakimś cudem zawsze ma problemy z kasą.“ — George Carlin

2 / 4
wimpy_exe

[demot] Podkarpacie i wszystko jasne. Banda zacofanych bogobojnych idiotów daje sobą pomiatać jednemu cwelowi w koloratce. Nawet nie jest mi ich żal, szkoda że po 500 nie wołał.

-1 / 1
wimpy_exe

[demot] @agronomista a największe szanse przetrwania mają jednostki które są najbliżej bycia "idealnym" :P

-1 / 1
wimpy_exe

[demot] @Lazura chromosom jest to DNA a konkretnie finalna forma jego upakowania. Zespół downa to nadmiar lub przesunięcie części chromosomu (nadmiar materiału dna) i jest wadą genetyczną. Nadmiar dna znajduje się w plemniku lub komorce jajowej rodzica lub we wczesnych podziałach komorkowych po zapłodnieniu. U zdrowych ludzi down jest wynikiem np. palenia i picia alkoholu lub gdy jeden z rodziców ma translokacje chromosu 21 lecz ryzyko odziedziczenia jest niskie 2-5 % (jak się nie mylę) W przypadku gdy jeden rodzic ma downa ryzyko wynosi 35-50% a tu oboje są chorzy. nie chciałem robić rozprawki na pół strony ale niektórzy myślą że coś wiedzą.

-2 / 10
wimpy_exe

[demot] wszystko pięknie, fajnie bo się poszczęściło w genach i dziecko urodziło się zdrowe. Niestety prawda jest taka że oni nie powinni się rozmnażać. Uchowaj nie odbieram im prawa do życia w związku i kochania się wręcz przeciwnie tylko trzeba zaakceptować fakt że mają wady genetyczne które będą przekazywane dalej. Ich dziecko jest zdrowe ale wadliwy gen pozostaje i może ujawnić się w kolejnych pokoleniach. Mówcie co chcecie ale matka natura i tak ma to w dup*e.

1 2 3 4 następna »