Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wielkimandaryn

Z nami od: 21 marca 2015 o 14:32
Ostatnio: 24 sierpnia 2019 o 16:59
Płeć: mężczyzna
Exp: 29
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 9 z 84 (75 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 19398
  • Komentarzy: 112
  • Punktów za komentarze: -42
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Nowy tatuaż środkowego reprezentacji Polski, Dominika Olejniczaka.

Nowy tatuaż środkowego reprezentacji Polski, Dominika Olejniczaka. – A co, jeśli wejdzie w życie reforma administracyjna i powstaną nowe województwa???
Źródło: internet
archiwum

Najwyższy szczyt lenistwa:

Najwyższy szczyt lenistwa: – Włączyć światło w środku dnia, bo się nie chciało zwinąć rolet.
Źródło: internet
archiwum

PUŁAWY - miasto nad Wisłą z zabytkami z okresu świetności rodu Czartoryskich, w którym:

PUŁAWY - miasto nad Wisłą z zabytkami z okresu świetności rodu Czartoryskich, w którym: – 1) średnio raz w tygodniu tak wali amoniakiem, że oczy szczypią, a zakłady azotowe ciągle powtarzają, że normy zanieczyszczeń nie zostały przekroczone,2) wydano 4 mln.zł. na stworzenie miejsc pracy dla społeczności romskiej, z których nikt nie skorzystał,3) otwarto nowoczesny dworzec kolejowy na 2 miesiące przez zamknięciem linii kolejowej na kilka lat,4) 4-osobowe stowarzyszenie z Warszawy zablokowało budowę nowoczesnego centrum kultury za 36 mln.zł., bo taki miało kaprys,5) w basenie miejskim można pływać tylko 45 min., a potem, na dzwonek, trzeba wyjść z wody, bo jest 15-minutowa przerwa.
Źródło: internet

Strażacy niemieccy, ale obozy polskie

Strażacy niemieccy,ale obozy polskie –
archiwum – powód

Dlaczego sędzia Tuleya organicznie nienawidzi PiSu? M.in. dlatego, że ustawa dezubekizacyjna dotknęła jego rodziców.

Dlaczego sędzia Tuleya organicznie nienawidzi PiSu? M.in. dlatego, że ustawa dezubekizacyjna dotknęła jego rodziców. – Matka, Lucyna, do 1988 r. pracowała w UB. Inwigilowała opozycję i dyplomatów. Ojciec Witold studiował na Akademii MSW ZSRR. Pracował w komunistycznej bezpiece. Czy teraz polityczna aktywność sędziego Tulei jest bardziej zrozumiała?
archiwum

Elity III RP. Agnieszka Holland z wujkiem Bierutem.

Elity III RP. Agnieszka Holland z wujkiem Bierutem. – Z jednym z największych stalinowskich zbrodniarzy. Bierut nie tylko kierował stalinowskim aparatem terroru, który likwidował podziemie niepodległościowe w Polsce, ale wysyłał na pewną śmierć do Moskwy swoich kolegów z PPRu. Bierut wiedział, że Moskwa chce zbudować w Polsce partię komunistyczną w oparciu o swoich ludzi i brał czynny udział w czystkach. Wysyłał do Moskwy elity PPRu, choć wiedział, że nigdy stamtąd nie wrócą.
Źródło: internet

Chroń mnie Panie Boże przed fałszywymi przyjaciółmi, a z wrogami sam sobie poradzę

Chroń mnie Panie Boże przed fałszywymi przyjaciółmi, a z wrogami sam sobie poradzę –
Źródło: internet
archiwum

Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę

Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę – - największy dogmat chrześcijaństwa wszystkich quasi-katolików, którzy ostatni raz byli u spowiedzi 18 lat temu na ślubie kolegi z wojska.
Źródło: internet
archiwum

Magdalena Środa, guru polskich feministek, przyznała w tv, że na konferencjach feministycznych, na które jest zapraszana, ODBYWAJĄ SIĘ SEANSE OKULTYSTYCZNE.

Magdalena Środa, guru polskich feministek, przyznała w tv, że na konferencjach feministycznych, na które jest zapraszana, ODBYWAJĄ SIĘ SEANSE OKULTYSTYCZNE. – Środa zdobyła się na to wyznanie w programie "W roli głównej", prowadzonym przez Magdalenę Mołek, w TVN Style. Jestem załamany, że reklamuję TVNowską szczujnię. Ale chodzi tylko o to, abyście sami mogli się przekonać, co Środa faktycznie powiedziała.
Źródło: internet
archiwum – powód

Wykwit polskiego debilizmu! Część radnych Jawora chciała nadać jednej z ulic imię Janusza Korwina-Mikke.

Wykwit polskiego debilizmu! Część radnych Jawora chciała nadać jednej z ulic imię Janusza Korwina-Mikke. – Jaką trzeba mieć zrytą psychikę, żeby chcieć nazwać ulicę imieniem człowieka, który przez 30 lat działalności politycznej nigdy niczego nie wygrał? Tylko się bawi w polityczne przedszkole za pieniądze sponsorów. Ale jemu najwyraźniej o to chodzi. Wolałby niczego nie wygrywać, bo wtedy musiałby wziąć odpowiedzialność za swoje debilne poglądy! A tak może się bujać za cudzą kasę i mamić kolejnych sponsorów utopijnymi wizjami! Konserwatysta z Bożej łaski, co ma 8-ro dzieci z 4-ema różnymi kobietami! Konserwatyzm level master!
Źródło: internet
archiwum – powód

Jest jeden pozytyw wyboru lokaja Merkelowej na następną kadencję w Brukseli. Mamy tego szkodnika z głowy na następne 2,5 roku.

Jest jeden pozytyw wyboru lokaja Merkelowej na następną kadencję w Brukseli. Mamy tego szkodnika z głowy na następne 2,5 roku. –
Źródło: internet
archiwum

Ś.P. Kazimierz Górski mawiał, że: "Mecz można wygrać, przegrać, albo zremisować". Szkoda, że nigdy nie dodał, że również życie można wygrać, przegrać, albo zremisować.

Ś.P. Kazimierz Górski mawiał, że: "Mecz można wygrać, przegrać, albo zremisować". Szkoda, że nigdy nie dodał, że również życie można wygrać, przegrać, albo zremisować. – Jaki wynik najważniejszego meczu u Ciebie?
Źródło: internet
archiwum

Samozaoranie "Wyborczej". Od zawsze upominali Kościół, żeby nie mieszał się do polityki, a teraz płacz, że się nie miesza.

Samozaoranie "Wyborczej". Od zawsze upominali Kościół, żeby nie mieszał się do polityki, a teraz płacz, że się nie miesza. – Poza tym jakieś 1,5 r. temu abp. Głódź wzywał naród do wybaczenia Wałęsie. Ale Wałęsa odpowiedział, że NARÓD NIE MA MU CZEGO WYBACZAĆ!
Źródło: twitter.com
archiwum

Najserdeczniejsze życzenia noworoczne!

Najserdeczniejsze życzenia noworoczne! –
Źródło: internet
archiwum – powód

???

??? –
Źródło: internet
archiwum – powód

???

??? –
archiwum

Hillary Clinton zapewniała, że gdy wygra wybory, zalegalizuje aborcję do 9 mies.ciąży, do dnia porodu. Szef jej kampanii, John Podesta, uczestniczył w seansach satanistycznych. Jej córka, Chelsea, często jest widywana w naszyjniku z odwróconym krzyżem.

Hillary Clinton zapewniała, że gdy wygra wybory, zalegalizuje aborcjędo 9 mies.ciąży, do dnia porodu. Szef jej kampanii, John Podesta, uczestniczył w seansach satanistycznych. Jej córka, Chelsea, często jest widywanaw naszyjniku z odwróconym krzyżem. – CZASEM WYSTARCZY ZWYKŁA KARTKA DO GŁOSOWANIA, ŻEBY KOPNĄĆ SZATANA W DU...!
Źródło: interenet
archiwum

Kiedy w przededniu Świąt Zadusznych ktoś zaprasza mnie na Bal Halloweenowy, czuję się tak, jakby na Wigilię zapraszał mnie do MC Donalda.

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Kiedy w przededniu Świąt Zadusznych ktoś zaprasza mnie na Bal Halloweenowy, czuję się tak, jakby na Wigilię zapraszał mnie do MC Donalda. – STOP PROSTAKOM NIE POTRAFIĄCYM USZANOWAĆ POLSKIEJ TRADYCJI!!!
Źródło: internet
archiwum

Jeśli nawet poseł PO, Andrzej Halicki, stwierdza na antenie TVP Info, że Warszawą rządzi prawniczo-urzędnicza mafia, to wyobraźcie sobie, co się będzie działo, gdy finanse stolicy zbada CBA i ABW?

Jeśli nawet poseł PO, Andrzej Halicki, stwierdza na antenie TVP Info, że Warszawą rządzi prawniczo-urzędnicza mafia, to wyobraźcie sobie, co się będzie działo, gdy finanse stolicy zbada CBA i ABW? – Oto przykłady warszawskiej ośmiornicy: 1) UM Warszawy na reklamy w "Wyborczej" przeznaczał większe kwoty, niż na wszystkie pozostałe nośniki reklamy razem wzięte, łącznie z nośnikami telewizyjnymi i internetowymi, 2) Dostawcą wiat przystankowych dla Warszawy, nie spełniających wymogów technicznych, jest spółka należąca do Agory S.A. 3) Jedynym dostawcą cateringu na imprezy organizowane przez UM Warszawy była firma Zofii Komorowskiej, córki byłego prezydenta-analfabety.  Mam wymieniać dalej? Do jutra bym nie skończył.
Źródło: internet
archiwum

Sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie, Cezary Skwara, który porównał Jarosława Kaczyńskiego do Hitlera, orzekał w sprawach dzikiej reprywatyzacji w Warszawie.

Sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie, Cezary Skwara, który porównał Jarosława Kaczyńskiego do Hitlera, orzekał w sprawach dzikiej reprywatyzacji w Warszawie. – Dlaczego mnie to nie dziwi? Bo ludzie przyzwoici zawsze wywołują niechęć u złodziei i oszustów, gdyż są wyrzutem sumienia. Pokazują, że można żyć uczciwie i nigdy się nie skundlić. A tego sędzia od reprywatyzacji przeboleć nie potrafi.
Źródło: internet