Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wakxam

Z nami od: 22 kwietnia 2010 o 15:18
Ostatnio: 9 sierpnia 2020 o 22:33
Exp: 155
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 83 z 315 (231 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 56261
  • Komentarzy: 223
  • Punktów za komentarze: 591
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Po lewej homoseksualista, któremu należy się szacunek, akceptacja jego odmienności oraz święty spokój. Po prawej, bandyta, pseudo działacz organizacji szkodzącej osobom o odmiennej orientacji.

Po lewej homoseksualista, któremu należy się szacunek, akceptacja jego odmienności oraz święty spokój.Po prawej, bandyta, pseudo działacz organizacji szkodzącej osobom o odmiennej orientacji. – Taka jest różnica między gejem a oszołomem!
poczekalnia

W SUMIE:

W SUMIE: – współczuje wszystkim "normalnym" gejom i lesbijkom, którzy wiodą swoje prywatne życie łóżkowe w ciszy i spokoju, są przykładnymi obywatelami, ciężko pracują na swoją przyszłość i nie muszą się obnosić ze swoją seksualnością. Serio, współczuje, bo przez takich tęczowych dzbanów, jak ten cały "Margot" i inni chorzy na nienawiść protestujący, którzy szkodzą tak bardzo opinii wszystkich osób homoseksualnych w Polsce to prawdopodobnie jeszcze bardzo długo nie zyskacie żadnych praw!
poczekalnia

Doszczętnie zniszczone miasto Warszawa, zabici cywile w tym dzieci z zemsty przez Niemców, przegrane powstanie, wkurzenie jeszcze bardziej Adolfa Hitlera!

Doszczętnie zniszczone miasto Warszawa, zabici cywile w tym dzieci z zemsty przez Niemców, przegrane powstanie, wkurzenie jeszcze bardziej Adolfa Hitlera! – A w TV śpiewanie na wesoło patriotycznych piosenek, obchodzenie uroczystości jakbyśmy wygrali...Czy tylko ja uważam że powinny być tego dnia jedynie syreny w godzinę "W" i upamiętnienie ofiar w ciszy i spokoju?

To nie Emma Watson tylko nasza polska aktorka. Tak wyglądała Katarzyna Figura w młodości

To nie Emma Watson tylko naszapolska aktorka. Tak wyglądałaKatarzyna Figura w młodości –
archiwum

Najgorsze potwory to nie rekiny, hieny czy dinozaury tylko ludzie!

Najgorsze potwory to nie rekiny, hieny czy dinozaury tylko ludzie! –

Pamiętacie ostatni pożar Katedry w Nantes we Francji?

Pamiętacie ostatni pożar Katedry w Nantes we Francji? – Jak się okazało pożar był wywołany podpaleniem przez afrykańskiego imigranta, który był wolontariuszem w diecezji, gdzie miał zapewnione wyżywienie i dach nad głową!Nie ma to jak uciekać do kraju rozwiniętego i niszczyć coś, dzięki czemu ma się dach nad głową!

"Jak idziesz w górę bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz leciał w dół"

"Jak idziesz w górę bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz leciał w dół" – Karol Krawczyk
archiwum

Wakacje w Polsce:

Wakacje w Polsce: – "W zeszłym roku  postanowiliśmy z żoną że wybierzemy się na wakacje do Polski, wybraliśmy miasto Kraków, pierwszym naszym zaskoczeniem było to że Polacy praktycznie na ulicy się nie uśmiechają, wszyscy mają jeden wyraz twarzy i nie odwzajemniają uśmiechu drugiej osoby tylko patrzą się na Ciebie dziwnie, drugim naszym zaskoczeniem było to że kraj który należy do Unii Europejskiej jest mono - etniczny, na ulicy praktycznie nie widzi się ludzi o afroamerykańskiej urodzie, jedynie w miejscach turystycznych można zobaczyć obcokrajowców ale poza centrum brak ludzi o innej urodzie niż polskiej, trzecim naszym zaskoczeniem było to że na rynku ludzie się bawią, są tańce, mimy...jak mój kraj w latach XX, czwartym naszym zaskoczeniem było to że na rynku w Krakowie coś wybuchło ale Polacy nawet nie zwracali na to uwagi, nie macie poczucia zagrożenia terrorystycznego?. We Włoszech gdy byliśmy z żoną wszędzie byli policjanci uzbrojeni którzy pilnowali zabytków!"Turysta z Francji
archiwum

A teraz sobie wyobraź sobie że:

A teraz sobie wyobraź sobie że: – Oglądasz telewizję, przeglądasz internet, czytasz gazetę lub zajmujesz się swoim hobby w domu, nagle do Twojego mieszkania "z buta" wchodzi żołnierz mówiący w obcym języku, zaczyna krzyczeć na Ciebie coś w  języku którego Ty nie rozumiesz, nie wiesz co się dzieje choć przed chwilą wszystko było w porządku, pokazuje Ci że się masz pakować, jesteś wystraszony bo widzisz że posiada przy sobie broń, na klatce schodowej widzisz innych żołnierzy i Twoich sąsiadów którzy również zostali aresztowani, zastanawiasz się:"O co chodzi?", "Gdzie jest policja?" , "Dlaczego nie ma polskich żołnierzy?" . Widzisz jak podjeżdża pod ludzi aresztowanych ciężarówka która was wywozi na dworzec kolejowy, nie wiesz gdzie pojedziesz, nie wiesz co się dzieje z Twoją rodziną, nie masz z nimi kontaktu tylko żyjesz tym co się w danej chwili dzieje bo w jednej chwili straciłeś swoją wolność...Tak się czuli Polacy we wrześniu 1939 roku!

"Chcę iść do piekła, nie do nieba. W piekle będę miał towarzystwo papieży, królów i książąt, a w niebie są sami żebracy, mnisi, pustelnicy i apostołowie"

"Chcę iść do piekła, nie do nieba. W piekle będę miał towarzystwo papieży, królów i książąt, a w niebie są sami żebracy, mnisi, pustelnicy i apostołowie" – Niccolo Machiavelli

Gdy Ci żal zapłacić 20 gr za reklamówkę w sklepie

Gdy Ci żal zapłacić 20 gr za reklamówkę w sklepie –

Zamiast robić kolejne Pitbulle, trzeba było zrobić film o przeszłości starszego aspiranta Stępnia

Zamiast robić kolejne Pitbulle, trzeba było zrobić film o przeszłości starszego aspiranta Stępnia – Najlepszy policjant w wydziale zabójstw, do tego z ogromnym powodzeniem u kobiet, zmagający się z postępującą utratą wzroku. Przecież to byłby wyśmienity bohater jakiegoś thrillera osadzonego w czasach transformacji!
archiwum

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski o Andrzeju Dudzie:

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski o Andrzeju Dudzie: – "Żeby być niezależnym, to nie wystarczy sobie powiedzieć, że będę niezależnym. Jeszcze trzeba mieć charakter i determinację, żeby to zrobić, ja tego u Andrzeja Dudy nie widziałem. Mam nadzieję, że on takim pomrukom ludzi najbliższych prezesowi nie da się i jednak czasami postawi na swoim. Mało w to wierzę, ale co, pomarzyć nie wolno? "

"Byłem kierowcą autobusu, za to moja żona pracowała w hurtowni warzyw, pracowaliśmy przez ponad 20 lat. Kilka lat temu przeszliśmy na emeryturę, stać nas na utrzymanie domu, mamy darmowe leki, posiadamy dwa samochody ja i moja żona.

"Byłem kierowcą autobusu, za to moja żona pracowała w hurtowni warzyw, pracowaliśmy przez ponad 20 lat. Kilka lat temu przeszliśmy na emeryturę, stać nas na utrzymanie domu, mamy darmowe leki, posiadamy dwa samochody ja i moja żona. – Co roku odkładamy z emerytury pieniądze na wakacje, w tamtym roku zwiedzaliśmy Włochy, przepiękne państwo!"      "Tak, jesteśmy emerytami z Wielkiej Brytanii"

10 lipca w Aleksandrowie Łódzkim przeszła burza i wiał porywisty wiatr!

10 lipca w Aleksandrowie Łódzkim przeszła burza i wiał porywisty wiatr! – Monitoring miejski zarejestrował ludzi uciekających w popłochu i jak wiatr łamie gałęzie. O krok od tragedii było m.in. na placu zabaw, gdzie bawiło się mnóstwo dzieci!
archiwum

Kobieta sypia z tymi facetami, z którymi chce, a facet tylko z tymi kobietami z którymi może!

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Kobieta sypia z tymi facetami, z którymi chce, a facet tylko z tymi kobietami z którymi może! –

Gdy patrzysz rano w lustro i się zastanawiasz dlaczego jeszcze nie masz swojej drugiej połówki!

Gdy patrzysz rano w lustro i się zastanawiasz dlaczego jeszcze nie masz swojej drugiej połówki! –

A tak wyglądała kiedyś granica polsko-rumuńska

A tak wyglądała kiedyś granica polsko-rumuńska –

Gdy masz 30 lat i szukasz pracy a w ogłoszeniach o pracę widzisz wszędzie:

Gdy masz 30 lat i szukasz pracy a w ogłoszeniach o pracę widzisz wszędzie: – "Wymagany status studenta lub ucznia"
archiwum

85% bezdomnych to mężczyźni. 76% samobójców to mężczyźni. 70% ofiar morderstw to mężczyźni. 97% śmierci na wojnie to mężczyźni. 14% mężczyzn dostaje dzieci po rozwodzie.

85% bezdomnych to mężczyźni.76% samobójców to mężczyźni.70% ofiar morderstw to mężczyźni.97% śmierci na wojnie to mężczyźni.14% mężczyzn dostaje dzieci po rozwodzie. – Ale według kobiet to one są dyskryminowane bo muszą zająć się domem, dzieckiem i stać przy garach!