Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

vetulae

4 / 4
vetulae

[demot] Tylko że niski wzrost to była, powiedzmy wprost, najmniejsza z wad lorda Farquaada. XD

7 / 11
vetulae

[demot] Jest ważniejsza, inteligentni mogą wykorzystywać siłę innych do swoich celów.

0 / 0
vetulae

[demot] Mówiąc, powiedziała prawdę, masz na myśli tą 3 prawdę, czyli gówno prawdę?

0 / 0
vetulae

[demot] @swosek w pierwszym zdaniu zawarłeś trafną charakterystykę autora demotu. Autor wymęczył jakieś studia i są one jego jedynym osiągnięciem i dumą, to musi to podkreślać na każdym kroku. Zachowuje się jak "madka" z "bombelkiem", tylko jest inteligentem z papierkiem.

5 / 5
vetulae

[demot] Mnie niepokoi myśl, że są gdzieś jeszcze wolni mężczyźni. Niestety poliandria nie jest w Polsce legalna, gdyby była przygarnęłabym jeszcze jakiegoś, oczywiście z dobroci serca.

6 / 6
vetulae

[demot] Jestem kobietą, ale jak widzę fajnego mężczyznę, to też lubię ocenić walory.

0 / 0
vetulae

[demot] @jacekgr nie zaatakują, bo oni nie atakują, oni wyzwalają w 1939r. też mówiono, że Polski nikt nie zaatakuję, bo duża wojna nikomu się nie opłaca. Pewność, że nie zaatakują, zapewnimy sobie, jak dostaną ruskie wpier**l.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 2
vetulae

[demot] @Wolfi1485 to był, żart kolega Obiektywny ewidentnie załapał, Ty nie. ¯\_(ツ)_/¯

6 / 6
vetulae

[demot] @Obiektywny1 tak, dodatkowo regularnie trenuję i za szybko biegam, by się dać złapać byle komu, ale jeszcze może 15 lat zestarzeje się, zmęczę, roztyję i nie będę już szybko biegać, to może będzie miał szanse złapać.

9 / 19
vetulae

[demot] Dlaczego autor nie załapie sobie jakiejś 40 z dzieckiem i nie przestanie nas zamęczać tym tematem?

3 / 37
vetulae

[demot] A on ci odpowiada ok, ale tak jak musiałeś obniżyć temperaturę, by zobaczyć tlen, tak musisz umrzeć, by zobaczyć Boga.

3 / 5
vetulae

[demot] @Czubbajka Tak się składa, że opublikował, zanim sprawdził, a co za tym idzie w świetle twojej definicji, jest zwykłym plotkarzem. Choć ja bym powiedziała, że pożytecznym idiotą.

2 / 2
vetulae

[demot] @pikardil Częstym skutkiem ubocznym jest spadek libido. Wiem, zaraz zaczną się krzyki, że tylko źle dobrane, ale jak wejdziesz na fora o antykoncepcji i macierzyństwie to się dowiesz, że jest mnóstwo kobiet, którym żaden cudotwórca nie potrafi dobrać odpowiednich.

0 / 0
vetulae

[demot] @rafik54321 tak, z tą małą różnicą, że Europa pokazała, że jest słaba i skłócona to Stany pokazały, że są ciągle silne.

1 / 1
vetulae

[demot] Jeżeli będą miały taki sam skutek uboczny co pigułki dla kobiet nie wróże im sukcesu marketingowego :)

0 / 0
vetulae

[demot] W dodatku księgowe są najlepszymi kochankami, bo jak się nie zgadzają, to nie zgadzają, a jak zgadzają to w każdej pozycji. XD

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1098 99 następna »