Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

vetulae

1 / 1
vetulae

[demot] Skąd tych ludzi wzięli w tym sadażu? Wysokie obcasy to faktycznie profesjanalna firma badawcza. Jestem za zachowaniem tego jako poufnych informacji. Nikomu nic do tego ile zarabiam i jaki jest mój majątek.

6 / 8
vetulae

[demot] @Paszkwilant nie, nie o to chodzi. Upominki daje sie by komuś poprawic humor, wywołać uśmiech, sprawić przyjemności. Jesli to ma być tylko wymiana złośliwości to lepiej sobie darować.

0 / 0
vetulae

[demot] @Arbor dzieci to nie patologia, poważnie nawet na blokowisku u nas nikt tak nie mówi, zwłaszcza chodzi mi o mówienie zamiast ę - em i ą - om nawet pod monopolowym tego nie słyszę, więc się zastanawiam w jakim regionie tak mówią.

0 / 0
vetulae

[demot] @bromba_2k są różne gusta, mi bardziej podobają się mężczyźni łysi w okularach

1 / 1
vetulae

[demot] Co za patologia tak mówi? Serio nie wiem, u mnie nawet na blokowisku mówią po polsku, może nie zawsze poprawnie ale jednak po polsku.

1 / 9
vetulae

[demot] Nic nie muszą, można wszystko sprzedać i spłacić kredyt. Wymówka i usprawiedliwienie się by nie przyznać, że Ci tak w grucie rzeczy wygodnie.

1 / 1
vetulae

[demot] Kara powinna być adekwatna do przewinienia. Nie może być tak, że za gwałt 2 lata a za plaskacza 10 lat.

6 / 6
vetulae

[demot] 115 km/h i stać w otwartym bagażniku. Jeśli teoria ewolucji jest prawdziwa to, to zdjęcie jest dowodem, że 2 inteligentnych ludzi może spłodzic debila.

1 / 5
vetulae

[demot] Tak, właśnie to miałam napisać. Ewentualnie piankę/krem do golenia i paczkę jednorazowych maszynek. Wszystkiego najlepszego panowie :D

6 / 6
vetulae

[demot] @wilczek2 czasem je robię dzieciom, są szybkie i smaczne ale niestety nie smakują jak tradycyjne pączki. W tłusty czwartek trzeba włożyć więcej pracy i zrobić tradycyjne drożdżowe z konfiturą.

4 / 6
vetulae

[demot] Nie robi to na mnie wrażenia. Niemal codziennie widuje Białorusinów na zakupach.

0 / 0
vetulae

[demot] @Grobisher przyznam, że nie rozumiem. Jednak mylisz się nie dostałam propozycji ze zdjęciami, to wszystko tylko żarty i chyba wszyscy to właściwie odbierają :)

0 / 4
vetulae

[demot] @MajorKaza nie dostaniesz oświecenia ale jako osoba dorosła możesz sobie choćby i marnować życie na własne życzenie i odpowiedzialność spoczywa na tobie. W relacji dziecko dorosły odpowiedzialność zawsze spoczywa na dorosłym.

-1 / 5
vetulae

[demot] Dziecko to dziecko, nie ma czegoś takiego jak seks za zgodą w przypadku dzieci, czy podrostkow, tylko dorosła osoba ma taką samoświadomość, że może wyrazić świadomą zgodę.

33 / 39
vetulae

[demot] Kiedy chodziłam do podstawówki miałam 2 w- f tygodniowo mój syn ma 4. Niestety te 2 dodatkowe lekcje czyli de facto 80 minut lub mniej nie są wstanie zastąpić godzin biegania po podwórku, wieszania na trzepakach , wspinania po drzewach. Dzieci mają za mało ruchu po szkole i tyle.

3 / 3
vetulae

[demot] @preskot, nie wg informacji w democie tylko nagość kobiet jest automatycznie wykrywana i cenzurowania:)

2 / 4
vetulae

[demot] Liczy się motywacja działań. W więzieniu jest to motywacja zewnętrzna, więc oni nie są idealni tylko zmuszeni do tego by tak robić. Więc teoria g.... warta.

8 / 8
vetulae

[demot] Sam proces faktycznie nie boli, ale wnioski do których dochodzisz są zazwyczaj już przykre i bolesne.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1053 54 następna »