Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

vetulae

2 / 2
vetulae

[demot] Myślę, że taki apartament z wanną i widokiem ma swoją cenę i to w twardej walucie. Mieć z kim się cieszyć tą wanną i widokiem - bezcenne.

1 / 3
vetulae

[demot] Niestety, nie będzie to dobre ani dla samych kobiet ani dla ich rodzin. Powinien być czas na wychowywanie dzieci, czas na pracę i rozwijanie siebie. Dzieci rosną nie będą potrzebowaly matki non stop. Trzeba umożliwiać kobietom powrót do pracy po tym okresie, powinien byc on skladowy, jak zauważył autor a nie zachęcać do bierności. Potem będą siedziały w domu frustratki i zatruwały życie dzieciom, nie pozwalając im dorosnąć i mężowi.

2 / 2
vetulae

[demot] Próbowano go obsadzić w rolach długonogich blondynek ale był mało wiarygodny.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 2
vetulae

[demot] Nożownik ma na imię Michel, tradycyjne polskie imię, kask mu założyli pewnie by nie było widać brody.

1 / 3
vetulae

[demot] @kea1111 Wszystko się zgadza, tylko 36 wyroków było uniewinniających a wiec 22 skazujące na 58 procesów, jak możesz popraw.

-3 / 3
vetulae

[demot] Niech dzielna opozycja też się zjawi, chyba że wyjechała już z kochankami na Maderę czy inne wyspy.

3 / 3
vetulae

[demot] Seks czym się tak ludzie podniecają? Ani to jakieś szczególnie estetyczne ani higieniczne. Goli ludzie ocierają się o siebie, wymieniają planami fizjologicznymi i do tego te wszystkie dźwięki mlasknięcia, plasknięcia no ludzie litości XD

0 / 0
vetulae

[demot] @olmajti zdecydowanie wyżej cenie dobro i życie ludzkie niż dobro i życie zwierząt. Sprzeciwiam się tylko bezcelowemu okrucieństwu wobec zwierząt, jeżeli możemy uniknąć przysparzania dodatkowych cierpień naszemu przyszłemu jedzeniu, to powinniśmy to zrobić.

19 / 21
vetulae

[demot] A to trzeba odkładać do jakiegoś pudełeczka? Zawsze wyłączam i chowam do torebki i myślałam, że to wystarczy, a okazuje się, że nie są biedni ludzie, którym jak nie powiesz co zrobić i gdzie zostawić to nie wiedzą jak się zachować.

3 / 3
vetulae

[demot] Nie wiem, co autor ma na myśli. Moim zdaniem dobry lekarz to lekarz, który potrafi trafnie zdiagnozować i odpowiednio dobrać leki. Jeśli nie jest przy tym miły, sympatyczny itd. to jest po prostu dobrym lekarzem i niemiłym człowiekiem.

0 / 0
vetulae

[demot] Problemem nie są nowe domy, bo w nich są montowane pompy ciepła, piece gazowe i na pellet ew. kominki z płaszczem, których palą drewnem i to nie byle jakim. Raczej stare kamienice z piecami bez centralnego, wioski i ruderki gdzie piece są stare i pali się w nich byle czym. Kogoś chyba gul ściska, że ludzi stać na postawienie domu.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 grudnia 2018 o 7:40

6 / 6
vetulae

[demot] Autor żyje w chorym przeświadczeniu, że mordercy masowo po swych zbrodniach popełniają samobójstwa, co jest stwierdzeniem nie prawdziwym, bo wielu z nich mało, że nie popełnia samobójstwa, to do końca czuje się niewinna. Nawet jak przyzna się do popełnienia zbrodni, to winną obarcza innych społeczeństwo, rodzinę, pornografię towarzystwo, narkotyki itd.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 grudnia 2018 o 7:31

10 / 12
vetulae

[demot] Kilknełam "słabe" tego g.... nie powinno się promować nawet poprzez naśmiewanie się, to ciągle jest popularność, na której im tak zależy.

15 / 27
vetulae

[demot] Nieczułość na krzywdę słabych i bezbronnych nie jest przejawem męskości. Współczuję, jak ktoś wyniósł taki wzór męskości z domu. Rozumiem, że trzeba byłoby go zabić, gdyby nie było wyboru, gdyby chodziło o jeść lub nie jeść rodziny. W dzisiejszych czasach kiedy można pójść kupić filecik, dzwonko, tuszkę upieranie się na kupno żywego karpia i własnoręczne go zabijanie jest bezsensowne i nie dowodzi absolutnie niczego..

0 / 0
vetulae

[demot] Nie wiem jak waszym zdaniem, ale moim to jeden z głupszych stereotypów. Nie każdy wysportowany, atrakcyjny człowiek jest głupi, a nie każdy brzydki cherlak mądry.

2 / 12
vetulae

[demot] Niektórym nie dogodzisz. Ścigaliby, to zaraz byłby krzyk, że chronią interesy kościoła i księży, że policja to prywatna ochrona kościoła. Nie reagują źle, bo nie reagują. Między młotem a kowadłem sprytnie co nie zrobią będzie źle i się przyczepimy.

5 / 7
vetulae

[demot] Tylko, że obie kwoty są kwotami brutto, każdy kto chce może sprawdzić na stronie, ZUS podaje tylko kwoty brutto i w 2015 jest jak wół 880,45.

7 / 9
vetulae

[demot] @mrajska to fejk, po to by wywołać gówno burze ktoś chciał tak dobrze, że niemal przesadził. Jest madka, są lekcje religii brakuje tylko opinii Rydzyka by wywołać gówno burzę.

7 / 9
vetulae

[demot] Po co komu męski makijaż? Czekam na męski biustonosz, to dopiero poprawi estetykę co poniektórych panów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1052 53 następna »