Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

unkiel

0 / 0
unkiel

[demot] @Ashardon , @KrzychuKuran nie myślałem o Atu. Obiektem mych westchnień, jest "szeroki" Caro "minus" W jakim celu byłby mi potrzeby?? do normalnej eksplotacji: jazda do pracy, do sklepu, na wakacje itp. itd. Zwyczajnie nie trawię tych nowych samochodów. Jeszcze parę lat, i będę musiał chodzic piechotą , albo jeździć rowerem, bo do samochodu, który zamiast deski rozdzielczej ma TABLET! nie wsiądę nawet jako pasażer. Ja aktualnie mam samochód 27 letni a żona 23 letni. AUTA Z DUSZĄ !!!

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 kwietnia 2023 o 16:07

1 / 1
unkiel

[demot] Jestem szczęśliwy, ze człowiek z gwiazd, odwiedził własnie mnie. Oznacza to ze jestem ważnym bytem, który obecnie przebywa w świecie fizycznym , na Ziemi.Pojawienie się "szaraka" oznacza że zostaną mi przekazane jakieś ważne informacje, pomocne w dalszej egzystencji w ciele człowieka.

-2 / 2
unkiel

[demot] Mówcie co chcecie, możecie mnie zajechać, jak OHV-ka panewki :), ale jakby wznowili produkcję , na pewno kupiłbym Poldka.

-5 / 5
unkiel

[demot] @trusaki335 Następny!!! Czy wy nie potraficie żyć bez PIS-u ? @bartoszewiczkrzysztof

Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż
5 / 9
unkiel

[demot] Powtarzam kolejny raz : najlepszym rozwiązaniem dla Ziemi, jest natychmiastowa SUBLIMACJA wszystkich kacapów!!!

Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż
10 / 10
unkiel

[demot] Informatycy, działają z drugiej strony takiej szafy. To co widać na zdjęciu, to efekt ciężkiej, czasami wielotygodniowej pracy specjalistów od okablowania strukturalnego. Na początku jest wiercenie ścian, stropów. Następnie montowane są trasy kablowe, a w nich rozciągane przewody. Kolejny etap to zarobienie gniazd, szafa to taka wisienka na torcie.Na końcu jeszcze pomiary i dopiero potem informatycy mogą zacząć robić bałagan.

0 / 8
unkiel

[demot] Nie ogarniam kobiet. Na plażach, chodzą w tak skąpych strojach bikini, ze prawie "wabik" jest widoczny. A gdy ktoś przez ułamek sekundy zobaczy ich bieliznę, to jest tragedia nie do opisana.

1 / 3
unkiel

[demot] Takie stanowiska, powinny być OBOWIĄZKOWYM wyposażeniem każdego cmentarza!

2 / 2
unkiel

[demot] Zestaw niezgodny z oryginałem. Rambo, miał kompas wkręcany w rękojeść noża.

0 / 0
unkiel

[demot] @tomek_s zapamiętaj sobie naszą rozmowę. Przyznasz mi racje , jak znajdziesz się po drugiej stronie :)

4 / 4
unkiel

[demot] Czemu na bluzie ma napisane SARNA, zamiast STRAŻ ?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 września 2022 o 15:39

-3 / 7
unkiel

[demot] Bo prawdopodobnie , po odejściu z Ziemi ( czyt. śmierci) jakaś część z Nas, inkarnuje w innym wymiarze. Znajdzie się na planecie podobnej do tej z filmu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1040 41 następna »