Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

tytusz

Z nami od: 16 września 2014 o 11:05
Ostatnio: 14 lipca 2017 o 13:48
Exp: 74
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 30 (30 w archiwum)
  • Punktów za demoty: -443
  • Komentarzy: 6026
  • Punktów za komentarze: 1392
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
 –
archiwum – powód
... by zaczęły rzucać kamieniami w Policję. – Postprawda dla ogłupiałych łykaczy propagandy - level master.
archiwum – powód
Liczba zamachów dokonanych przez Polaków w Syrii: 1 (+przynajmniej 1 unieważniony) – Czy któryś z tak aktywnych i agresywnych na demotywatorach ksenofobów, w obliczu tych faktów zacznie pluć na Polaków tak, jak pluł na miliard muzułmanów? P.S. Dzięki uprzejmości "Nie darzę zbytnim szacunkiem korwinistów"
archiwum
Imigranci w Austrii zakatowali 3,5 miesięczne niemowlę. Na śmierć. – To właśnie jest ta niecywilizowana dzicz ze wschodu.
archiwum
na prezydenta i do sejmu – ...to chyba nie mamy prawa narzekać?
archiwum
Dziś zdemolowali auto Polce, bo po wakacjach była opalona i przypominała przez to muzułmankę. – Dokąd zmierzasz POLSKO?
archiwum – powód
Dlaczego Andrzej Duda okłamał nas w kampanii wyborczej: – "Inaczej się patrzy na stan państwa będąc kandydatem,a inaczej jak się już jest prezydentem"
archiwum – powód
Kiedy "słynna polska gościnność" spotka się – ze słynną papieską skromnością.
archiwum – powód
Polskie Radio, Program I, każdej pełnej godziny, przed wiadomościami, gra Hymn i Odę, w proteście – przeciw niszczeniu Polski i zawłaszczaniu mediów przez  władzę z Pis. Włącz radio. Posłuchaj. Polskie Radio, Program I, każdej pełnej godziny, przed wiadomościami, gra Hymn i Odę, w proteście – przeciw niszczeniu Polski i zawłaszczaniu mediów przez  władzę z Pis. Włącz radio. Posłuchaj.
archiwum – powód
„PiS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczenia krzywd. – Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PiS. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza." Powiedział Jarosław Kaczyński
archiwum – powód
Moi mili: tak właśnie spogląda – MIŁOŚĆ
archiwum – powód
Świat jest taki różny... – ... ale jeśli wystarczająco głęboko spojrzeć, wszyscy jesteśmy podobni.
archiwum – powód
Tak wygląda kościół katolicki w stolicy Kataru, Dosze. – Cywilizowani mieszkańcy Kataru nie obrzucają go żadnymi obrzydliwymi dla katolików rzeczami.
archiwum – powód
Wszystko tak – jak powinno być...
archiwum – powód
Po bojkocie Ciechana przez lewaków, tym razem do bojkotu Coca Coli nawołują prawaki. – A my możemy się jedynie pośmiać z zacietrzewienia jednych i drugich. Les extrêmes se touchent.
archiwum – powód
Minął zaledwie tydzień od wyborów, a elekt już chce nam wprowadzić nowy podatek, od zakupów. Zapłacą klienci, czyli my wszyscy, a najwięcej najubożsi Polacy, w których budżecie zakupy to największa pozycja. – Na każdą czteroosobowa rodzinę statystycznie przypadnie 140 zł DODATKOWEGO PODATKU  (licząc tylko 10 największych sieci).
archiwum
Sondażownie rzetelne i manipulanci: – Pzewidywane wyniki II tury wyborów.
archiwum – powód
Dzięki prowadzonej od 12 lat polityce POPiSu mogliśmy sobie – wybrać...
archiwum – powód
Można się śmiać, że Prawdziwy Polak używa tylko DOSa i Norton Commandera... – Ale w gruncie rzeczy to smutne, że kolejny raz patriotyzm, patent na bycie Polakiem i troske o kraj zawłaszczył stuknięty pacanek plotący Dudy smalone.
archiwum – powód
Wart pac pałaca – a pałac paca.