Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

titeliturovsky

Z nami od: 13 sierpnia 2012 o 17:31
Ostatnio: 28 września 2018 o 7:41
Płeć: mężczyzna
Exp: 110
Jest obserwowany przez: 17 osób
  • Demotywatorów na głównej: 59 z 386 (327 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 40204
  • Komentarzy: 321
  • Punktów za komentarze: 624
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 
archiwum – powód
"Martin Gilbert szacuje, że ofiarami Holocaustu było 5,7 milionów (72%) z 7,3 milionowej populacji Żydów w okupywanej przez Niemców Europie. Liczbę ofiar śmiertelnych wśród Żydów szacuje się na 4,9 do 5,9 milionów" – Mimo wszystko na dzień przed końcem brytyjskiego pełnomocnictwa w Palestynie, 14 maja 1948, ogłoszono powstanie niepodległego państwa Izrael. Wkrótce potem pięć arabskich państw (Egipt, Syria, Jordania, Liban i Irak) zaatakowało Izrael, rozpoczynając wojnę o niepodległość.
archiwum – powód
Ale i tak powiedzą, że nic się nie spełnia –
archiwum – powód
"Nie zwlekaj z nawróceniem do Pana ani nie odkładaj tego z dnia na dzień: nagle bowiem gniew Jego przyjdzie i zginiesz w dniu wymiaru sprawiedliwości" – [Syr 5, 7]
archiwum
"Gdy On jeszcze mówił, przyszli ludzie od przełożonego synagogi i donieśli: "Twoja córka umarła, czemu jeszcze trudzisz Nauczyciela?" Lecz Jezus słysząc, co mówiono, rzekł przełożonemu synagogi: "Nie bój się, wierz tylko!" – Ująwszy dziewczynkę za rękę, rzekł do niej: "Talitha kum»", to znaczy: "Dziewczynko, mówię ci, wstań!" Dziewczynka natychmiast wstała i chodziła, miała bowiem dwanaście lat. I osłupieli wprost ze zdumienia.
Źródło: [Mk 5, 35, 36, 41]
archiwum
"Mówi Ten, który o tym świadczy: Zaiste, przyjdę niebawem" – "Niech zaś dla was, umiłowani, nie będzie tajne to jedno, że jeden dzień u Pana jest jak tysiąc lat, a tysiąc lat jak jeden dzień. Nie zwleka Pan z wypełnieniem obietnicy - bo niektórzy są przekonani, że Pan zwleka - ale On jest cierpliwy w stosunku do was. Nie chce bowiem niektórych zgubić, ale wszystkich doprowadzić do nawrócenia."
Źródło: [Apokalipsa Św. Jana 22, 20] oraz [2 List św. Piotra 3, 8-9]
archiwum – powód

"Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych. Lecz jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną" [Mt 15, 14]

"Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych. Lecz jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną" [Mt 15, 14] – "Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi. Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść tym, którzy do niego idą. Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami. Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa.  Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości. "
archiwum
Bardzo mocne słowa Jezusa Chrystusa do uczonych w piśmie (księdzy, biskupów i reszty hierarchii) –
archiwum
"Gdy Jezus szedł po wyjściu ze świątyni, podeszli do Niego uczniowie, aby Mu pokazać budowle świątyni.  Lecz On rzekł do nich: Widzicie to wszystko? Zaprawdę, powiadam wam, nie zostanie tu kamień na kamieniu, który by nie był zwalony" – Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!" [Ewangelia wg. Św Mateusza 24, 1-2 oraz 7, 21-23]
archiwum
"Lecz właśnie głosimy, jak zostało napisane, to, czego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują" – [1 List do Koryntian 2, 9]
archiwum – powód
Kiedy pan spogląda na dzisiejsze niewiasty "instagram girl" i zastanawia się czy przedwcześnie nie zesłać jeziora ognia jak na Sodome i Gomore –
archiwum
Przyjdę jak złodziej w nocy w chwili w której się nie domyślacie – "Jest też jeszcze i innych wiele rzeczy, które czynił Jezus; które gdyby miały być wszystkie z osobna spisane, tuszę, iż i sam świat nie mógłby ogarnąć ksiąg, które by napisane były. Amen."[Ewangelia wg św. Jana 21, 24-25]
archiwum
"I rzekł mi: Stało się. Jam Alfa i Omega, Początek i Koniec. Ja pragnącemu dam darmo pić ze źródła wody życia. Zwycięzca to odziedziczy i będę Bogiem dla niego, a on dla mnie będzie synem" – [Apokalipsa Św. Jana 21, 6-7]
archiwum
Pan już stoi u bram –
archiwum
"Pan patrzy z nieba, widzi wszystkich synów ludzkich. Spogląda z miejsca, gdzie przebywa, na wszystkich mieszkańców ziemi: On, który ukształtował każdemu z nich serce, On, który zważa na wszystkie ich czyny. – Nie uratuje króla liczne wojsko ani wojownika nie ocali wielka siła"
Źródło: [Ps 33, 13-16]
archiwum
Pan Zbigniew Jakubas jeden z najbogatszych ludzi w Polsce - miliarder w wywiadzie dla "Inwestorzy. TV" powiedział odnośnie CD Projektu: – "4 młodych dżentelmenów zaczynało od niczego, można powiedzieć, że bez kapitału, ale mieli kapitał w głowie, dzisiaj każdy z nich są dolarowymi multimilionerami"
archiwum
"Ja wszystkich, których kocham, karcę i ćwiczę. Bądź więc gorliwy i nawróć się! Oto stoję u drzwi i kołaczę: jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną. – Zwycięzcy dam zasiąść ze Mną na moim tronie, jak i Ja zwyciężyłem i zasiadłem z mym Ojcem na Jego tronie."
Źródło: APOKALIPSA ŚW JANA ROZDZIAŁ 3, WERSETY 19-21
archiwum
Jako Syn Boży czyniący największe cuda jakie ludzkość kiedykolwiek widziała urodził się w Stajni, choć mógł urodzić się w najlepszym pałacu, jednak Bóg wszechświata powiedział: – "Albowiem cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, a na duszy swojej szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za duszę swoją? " "To, co wielkie uchodzi wśród ludzi, jest obrzydliwością w oczach Boga" W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: "Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je niemowlaczkom"
archiwum
Robert Kiyosaki – amerykański inwestor, biznesmen, multimilioner. – "Piątkowi uczniowie może i są mądrzy w szkole, ale nie mają odwagi, aby założyć i prowadzić swój własny biznes. Chodzili do szkoły, aby zostać specjalistami – znają się tylko na prawie, rachunkowości, sprzedaży albo marketingu. Wiedzą, jak pracować i jak dostawać wypłatę, ale nie wiedzą, jak zbudować biznes i robić pieniądze. Mają inteligencję, ale brakuje im odwagi. Są przerażeni ryzykiem. "
archiwum
Pewnego razu Ojciec do mnie powiedział podczas obiadu "Masz już licencjat to teraz pora na magistra" a ja mu odpowiedziałem: Nie wydaje mi się.Ale ojciec odrzekł - Ale chcesz mieć dobrą pracę z wyższym tytułem.Ale ja nie będę szukał pracy odpowiedziałem – Robert Kiyosaki -  amerykański inwestor, biznesmen, multimilioner.Kiyosaki jest najlepiej znany jako autor książek o inwestowaniu pieniędzy. Jego pierwszy bestseller, który nosił tytuł Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec, był próbą przekonania do zmiany nastawienia przeciętnego pracownika. Kiyosaki mówi o swoim rzeczywistym, "biednym ojcu", który pomimo iż był kierownikiem Stanowego Wydziału Edukacji na Hawajach, posiadał niewielką wiedzę o finansach. Kiyosaki pisze również o "bogatym ojcu", ojcu przyjaciela, który stał się bardzo zasobny poprzez inwestycje swoich niewielkich zarobków w przynoszące dochody przedsięwzięcia, stając się ostatecznie bardzo bogatym człowiekiem.
archiwum
Dramatyczne doniesienia zagranicznych mediów: członek ekipy Narcos, hitowej produkcji Netflixa został zastrzelony podczas przygotowywania planu zdjęciowego  do 4 sezonu serialu w Meksyku. – Carlos Munoz Portal zajmował się wyszukiwaniem lokacji do serialu i dokumentowaniem ich.Ciało producenta z kilkoma ranami postrzałowymi zostało znalezione w samochodzie w San Bartolo Actopan.Pierwsze trzy serie kręcono w Kolumbii. Dwie na podstawie faktów opowiadały o powstaniu i upadku narkotykowego imperium Pablo Escobara – bosa kartelu z Medelin. Trzecia pokazywała walkę z kartelem Cali i korupcję, która panowała na samych szczytach kolumbijskiej władzy.Czwarta część kręconego przez Netfix serialu miała się rozgrywać w Meksyku.