Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

thedeuced

Użytkownik otrzymał bana za: spam
Ban wygasa: 2019-08-01 17:43:09

Ściana

archiwum

Foo Fighters - Learn To Fly

Foo Fighters - Learn To Fly – Też Ci się czasem nic nie chce? Nie masz motywacji, aby zrobić cokolwiek? Nie wiesz co dalej? Ten kawałek jest dla Ciebie. Sprawdź jego znaczenie.
archiwum

Piosenka o tym gdzie i za co można dostać w mordę

Piosenka o tym gdzie i za co można dostać w mordę – Utwory o imprezowaniu są najlepsze. Szczególnie wtedy, gdy wykonawca opowiada o swoich własnych doświadczeniach ze swojej rodzinnej miejscowości.
archiwum

AC/DC - Highway to Hell

AC/DC - Highway to Hell – Wiecie co zainspirowało AC/DC do napisania tej piosenki? Albo, że highway to hell to droga, która istnieje naprawdę?
archiwum

Daft Punk - Get Lucky

Daft Punk - Get Lucky – Wszyscy znają ten numer, ale mało kto wie co kryje się w jego tekście.
archiwum

Gnarls Barkley - Crazy

Gnarls Barkley - Crazy – Na pewno znacie ten hit. Ale czy wiedzieliście jak mądre ma przesłanie? To nie jest zwykła radiowa piosenka o bzdurach.
archiwum

Krew, morderstwo, śmierć, szaleństwo.

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Krew, morderstwo, śmierć, szaleństwo. – Trzeba mieć trochę zrytą psychikę, żeby wymyslić historię opowiedzianą w tym utworze. Z analizy tej piosenki dowiecie się co nieco o praniu mózgu oraz kto to jest Richard Condon i "Mandzurski kandydat".
archiwum – powód

Foster The People - Pumped Up Kicks

Foster The People - Pumped Up Kicks – Znasz ten wesoły numer z reklamy? Na pewno! A wiesz, że to piosenka o zabijaniu ludzi?
archiwum

Zmarł ponad 2 dekady temu...

Zmarł ponad 2 dekady temu... – a jego teksty wciąż są niezrozumiałe dla większości ludzi. Co nie znaczy, że są bez sensu, chociaż pewnie często pisał je po drugach.
archiwum

Kasabian - Club Foot

Kasabian - Club Foot – Myślisz, że to numer o imprezie w klubie? Club foot to po polsku "wrodzone zniekształceni stopy" (!), a utwór opowiada historię Jana Palacha, którą warto poznać.

1