Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

tenqoba

0 / 0
tenqoba

[demot] @truskawka90 czyli ciąg dalszy..zero wiedzy na przedmiotowy temat, własna teza z du...y i własny wniosek. spoko baw się tak dalej, ja wymiękam.

6 / 6
tenqoba

[demot] Ani jedno, ani drugie. To wynik braku koncepcji i nieumiejętnego gospodarowania przestrzenią publiczną przez decydentów.

1 / 1
tenqoba

[demot] @lector gra słów...ale prawda jest taka, że to osoba, która sprząta śmieci a nie śmieci.

0 / 0
tenqoba

[demot] @truskawka90 uwielbiam ludzi, którzy im mniej wiedzą tym częściej się wypowiadają. a jeszcze potrafią na bazie swojej niewiedzy wyciągać kategoryczne wnioski. Zdecydowanie, żenujące zjawisko.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lipca 2021 o 11:00

3 / 9
tenqoba

[demot] pełne świadczenia, 3k netto na początek, po zdobyciu doświadczenia 5k na rękę. nie możemy znaleźć 50 osób. Czasem myślę, że żyję w innym świecie.

2 / 6
tenqoba

[demot] @Ashardon jakie przesłanie ma Twój wpis? to lekcja ekonomii? niepotrzebna. Poza cyframi liczą się też ludzie i ich życie. Pracuję i zatrudniam właśnie w takim modelu. Można w nim również sporo zarabiać, a być zwyczajnie przyzwoitym człowiekiem, zamiast bezwzględnym skur...em. Rozdaję kwitki i mogę patrzeć ludziom w oczy...

1 / 7
tenqoba

[demot] @Ashardon trochę jesteś oderwany od rzeczywistości. wielu pracowników nie ma zdolności podejmowania takich decyzji jak również możliwości jeżeli w regionie jest słaba podaż miejsc pracy. można zarabiać pieniądze, pozwalając zachować ludziom godność. uwierz że to dział. mylisz kapitalizm z wyzyskiem, kapitalizm może być dobry, wyzysk jest zawsze zły.

28 / 28
tenqoba

[demot] jak to katolicy...stęsknieni za paleniem na stosie. Mam sporo lat, ale takiego burdelu w tym kraju nie pamiętam nawet za komuny. A najlepsze jest to, że nawet kiedy znormalnieje władza, to te wszystkie ekstremalne poje...pochowają się po kątach i będą czekały na swoją chwilę, żeby znowu rozpalić stosy dla niewiernych...czyli tych, którzy śmią żyć i myśleć inaczej.

1 / 3
tenqoba

[demot] @teszwonsz jaki sens ma twój wpis? poza tym, że jest ....niesmaczny.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 lipca 2021 o 14:12

7 / 7
tenqoba

[demot] o jeden raz dostał za dużo w ryj...i się poprzestawiało, chyba, ze on tak od urodzenia.

2 / 2
tenqoba

[demot] a małpka ma jaką taką przyjazną mordkę, to z lewej nie bardzo. strach spotkać w nocy.

6 / 8
tenqoba

[demot] to jeszcze zapytaj gdzie w takim traku mają kibel i gdzie myją ręce...obsługa takiego wozu pod Poznaniem, zimą myła ręce w śniegu. smacznego.

0 / 0
tenqoba

[demot] @zelalem z niskim poziomem jest jak z pieniądzem, gorszy wypiera lepszy. bylejakość jest prostsza, stąd tak łatwo zostać nikim, a tak trudno być kimś.

0 / 0
tenqoba

[demot] @zdemotywowany1 widać jak nie masz pojęcia o czym mówisz..poziom wiedzy o świecie Anglik ....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1045 46 następna »