Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

t1ger

Z nami od: 30 czerwca 2014 o 13:06
Ostatnio: 4 października 2020 o 9:19
Płeć: mężczyzna
Exp: 0
O sobie:

Lubię dyskusje bardziej konstruktywne, nienawidzę hipokryzji. Teza musi być podparta dowodem. Uprzedzenia są tylko w naszych głowach.

Nie szanuję "safe space".

Jest obserwowany przez: 20 osób
  • Demotywatorów na głównej: 13 z 18 (5 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7844
  • Komentarzy: 5755
  • Punktów za komentarze: -11539
  • Obserwuje: 5 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Sekta Stołeczna

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Sekta Stołeczna –

Czeczenia otworzyła obozy koncentracyjne dla homoseksualistów

Czeczenia otworzyła obozy koncentracyjne dla homoseksualistów – Interwencji czy słów potępienia nie będzie,bo nie ma ropy naftowej w Czeczeni

Konstytucja gwarantuje dostęp do informacji publicznej - Nie trzeba do tego dziennikarzy

Konstytucja gwarantuje dostęp do informacji publicznej - Nie trzeba do tego dziennikarzy – Jest rok 2016 - Livestreamy są darmowe, kamerki HD z dobrym audio nie są drogie. Rząd stać na to finansowo aby transmitować BEZ dziennikarzy, na żywo, 24/7. Nie stać go na pokazywanie prawdy. Nie mówię tylko o PISie. Poprzedni też miał swoje za uszami, i poprzedni, i poprzedni. Każda instytucja państwowa w sali obrad powinna mieć zamontowaną kamerkę na żywo. Te decyzje dotyczą nas, podejmowane są przez ludzi, których wybieramy - więc logicznym jest żeby był nad tym nasz dozór. Nie potrzeba dziennikarza na sali obrad.
archiwum

Obie partie siebie warte

Obie partie siebie warte –

Jak muzułmanie reagują na choinkę bożonarodzeniową w Szwecji?

Jak muzułmanie reagują na choinkę bożonarodzeniową w Szwecji? – Ci, którzy nie mają szacunku do tradycji powinni być deportowani. Chcą, aby szanować ich tradycje, ale nie szanują tradycji kraju do którego przyjechali

Postrach Jehowych

Postrach Jehowych –  Dzień dobry mały, czy możesz zawołać mamę?Jasne!Witam. W czym mogę pomóc?Yyy... Przepraszam, chciałam porozmawiać z panią tego domu.Oh, jasne. SekundkaTaaaaaak?
archiwum

Chcemy tolerancji

Chcemy tolerancji – Dlatego blokujemy każdy objaw wolności słowa niezgodny z naszymi poglądami, blokujemy działaczy LGBT którym nie podoba się nasza kampania hejtu, dlatego szczujemy ludzi oraz odmawiamy dialogu w celu nawiązania porozumienia.

Nowy iPhone 7 wymaga przejściówki do podpięcia słuchawek analogowych

Nowy iPhone 7 wymaga przejściówki do podpięcia słuchawek analogowych – Oto prosty poradnik jak tego dokonać
archiwum

Lewicowi aktywiści w Anglii żądają usunięcia psów z miast w imię "czystości publicznej".

Lewicowi aktywiści w Anglii żądają usunięcia psów z miast w imię "czystości publicznej". – "Jeśli ludzie nie pozbędą się psów, znajdą pod domem zatrute kiełbasy" - grożą aktywiści. Robią to ponieważ Islam nie akceptuje czegoś takiego jak zwierzęta domowe. Zasymilowani muzułmanie potępiają akcję lewicowców, Islamiści cieszą się.
archiwum

Tak było

Tak było –

Równouprawnienie

Równouprawnienie – Wersja zgodna z rzeczywistością

Brexit. Trochę prawnego bełkotu i spekulacji.

Brexit. Trochę prawnego bełkotu i spekulacji. – Trochę prawnego bełkotu i spekulacji.

Zakazać legalnej broni bo terroryści używali broni nielegalnej

Zakazać legalnej broni bo terroryści używali broni nielegalnej – Związek Socjalistycznych Republik Europejskich znany też jako Unia Europejska znowu atakuje

Japońska rekonstrukcja GROM

Japońska rekonstrukcja GROM –  Fujiwara Kosuke i Masao Fukuda prowadzą w Japonii grupęrekonstrukcyjną odwzorowującą elitarną jednostkę GROMoraz Jednostkę Wojskową Komandosów z Lublińca.Fujiwara Kosuke zajmuje się także pisaniem artykułów dojapońskich czasopism poświęconych militariom. Wielokrotniena ich łamach popularyzował Polską jednostkę GROM. 7zagranicznych aukcji

"Przestępca przestrzega prawa odnośnie broni

"Przestępca przestrzega prawaodnośnie broni – W takim samym stopniu w jakim politycydotrzymują obietnic przedwyborczych"

Głupota

Głupota – Zagraża życiu i zdrowiu MAŁGORZATA BIELECKA-HOLDA "Jestem absolutnie przeciwna propagowaniu dostępności broni. f...) Naruszenie miru domowego zwykle nie jest niebezpieczne. Jest przykre, uciążliwe, jest zamachem na naszą wolność, ale Jeśli nie możemy sobie poradzić z intruzem sami, możemy wezwać policję. Jeśli nie ucieknie, zanim policja przyjedzie, będzie miał sprawę w sądzie."

Uratował więcej drzew w ciągu kilku lat

Uratował więcej drzew w ciągu kilku lat – Niż Greenpeace od czasu założenia organizacji

Brytyjscy rzecznicy wolności wypowiedzi

Brytyjscy rzecznicy wolności wypowiedzi – Simon Sheppard i Stephen Whittle, ścigani przez policjęw Wielkiej Brytanii i Ameryce za satyrę na temat holocaustu.Dwaj praworządni ludzie ostatecznie skończyli w więzieniu. Wystarczy zadać sobie pytanie, dlaczego nic o nichnie mówią w mediach?

1