Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

sultann

Z nami od: 9 lutego 2018 o 18:58
Ostatnio: 29 października 2019 o 11:35
Płeć: mężczyzna
Exp: 1
O sobie:

Witam;)
Coś o sobie?
Powiem tylko tyle że;
Uwielbiam demotywatory, historię i kostkę rubika;))

Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 8 (8 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 424
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Czy słyszał ktoś o brytyjskich obozach śmierci?

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Czy słyszał ktoś o brytyjskich obozach śmierci? – To zdjęcie wykonano w 1901 roku w brytyjskim obozie koncentracyjnym Bloemfontein w południowej afryce podczas II wojny burskiej
archiwum

Nikola Jorgić

Nikola Jorgić – Kiedy jesteś odpowiedzialny za zbrodnie przeciwko ludzkości, ale cały świat pamięta tylko te przeciwko muzyce
archiwum

Znacie to uczucie?

Znacie to uczucie? –
archiwum

Tymczasem we Lwowie...

Tymczasem we Lwowie... –
archiwum

Efraim Zuroff O Komunizmie

Efraim Zuroff O Komunizmie – „Jeśli komunizm jest klasyfikowany jako ludobójstwo, to znaczy, że Żydzi dopuścili się ludobójstwa. (...) To świetna strategia, aby odeprzeć krytykę swoich zbrodni, wzbudzić sympatię jako ofiary ludobójstwa i uciszyć żydowską krytykę”.
archiwum

Tymczasem w TVN

 –
archiwum

Sierżant Wiktor Stryjewski ps.,,Cacko"

Sierżant Wiktor Stryjewski ps.,,Cacko" – ur. 11 września 1916 w Żychowie, żołnierz AK i NSZ, dowódca oddziału bojowego 11. Grupy Operacyjnej NSZ (NZW).Ujęty przez UB 8 II 1949 r. po walce z 262-osobową grupą operacyjną KBW, UB i MO we wsi Gałki, gm. Mała Wieś, pow. Płock. Został skazany na karę śmierci 38-krotnie. Wyrok wykonano 18 I 1951 r. w więzieniu mokotowskim. Miejsce jego pochówku pozostaje nieznane.
archiwum

22 marca 1864 roku w Wilnie wykonano wyrok śmierci na Wincentym Konstantym Kalinowskim

22 marca 1864 roku w Wilnie wykonano wyrok śmierci na Wincentym Konstantym Kalinowskim – Komisarz Rządu Narodowego na województwo grodzieńskie w powstaniu styczniowym, Bohater Narodowy Polski, Litwy i Białorusi.Został zdradzony przez jednego ze swych żołnierzy, przekazany został w ręce Rosjan. Uwięziony w Wilnie, napisał,,Zapiski spod szubienicy". Swojej roli w powstaniu nie umniejszał i nie ukrywał, ale zarazem odmawiał wskazywania współpracowników. Początkowo skazano go na karę śmierci przez rozstrzelanie, jednakże  wyrok ten został zmieniony na bardziej ,,hańbiące" powieszenie. Został stracony 22 marca 1864 r. na Rynku Łukiskim w Wilnie.Cześć i Chwała Bohaterom!

1