Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

smieszny_bryk

Z nami od: 2 lipca 2018 o 21:52
Ostatnio: 11 kwietnia 2019 o 11:24
Wiek: 27
Płeć: kobieta
Exp: 0
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 12 (12 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 58
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

ZUS i jak tu żyć w tym złodziejskim kraju...

ZUS i jak tu żyć w tym złodziejskim kraju... – Pan Stanisław, od 7 lat toczy batalię z ZUS-em o wyższą emeryturę. Urzędnicy nie chcą zaliczyć do stażu pracy 15 lat pracy Pana Stanisława jako wypalacza węgla. Walka z urzędnikami ciągle trwa, a sterty zaświadczeń, zeznań świadków, akt z rozpraw sądowych (wygranych co prawda, ale ZUS się ciągle odwołuje) zobaczcie na załączonym zdjęciu.Tak rok temu Pan Stanisław przyjechał do Jasła złożyć odwołanie od decyzji, o ponownym rozpatrzeniu sprawy. Jeszcze z 2 lata i trzeba będzie wynająć busa do przewożenia akt.Życzymy powodzenia i długiego życia Panu Stanisławowi, bo to jeszcze niejedna wizyta w tym urzędzie.
archiwum

Głobikówka

Głobikówka – Tymczasem w Głobikówce pod sklepem 15 lipca,Tak się bawi rada sołecka po zbiórce,Będzie, będzie zabawa...
archiwum

Siedliska Bogusz

Siedliska Bogusz – Tak się czuję gdy słyszę naszego organistę....Dobrze, że mamy wyświetlacz multimedialny, to wiadomo co śpiewać.
archiwum – powód

Głobikówka gdzież ta ona jest...

Głobikówka gdzież ta ona jest... – Tymczasem odnaleziony transport do Głobikówki
archiwum

Głobikowa vs Głobikówka

Głobikowa vs Głobikówka – Wizytówki wsi, sołtysów czeka jeszcze dużo pracy, ale to po wyborach...
archiwum

Siedliska Bogusz vs Głobikówka

Siedliska Bogusz vs Głobikówka – 15 lipca zbiórka w tym samym celu...W Siedliskach samojezdna taca, prędkość max. 60km/h, ochrona kierowcy, zmienne tablice rejestracyjne, umiarkowana pojemność.W Głobikówce samojezdny kontener, byle się zmieściło i nie trzeba było 2 razy jeździć.
archiwum

Siedliska Bogusz

Siedliska Bogusz – Tymczasem sam szef dowiaduje się o nowym Tiguanie na plebanii...I po 3 dniach z Tiguana zdegradował do Unirowerka...Brawo
archiwum – powód

Głobikówka, wielki powrót, ultra szybkość...

Głobikówka, wielki powrót, ultra szybkość... – Rolnicy rozwijają się w zawrotnym tempie,Taki widok już za niedługo,Współczuję sąsiadom.
archiwum

OSP Siedliska - Bogusz

OSP Siedliska - Bogusz – Dwa dni po wycięciu drzew na cmentarzu...Akt zwolnienia z obowiązków pilarza-pomocnika niejakiego zarządcy cmentarza, wraz z przyznaniem medalu i przeniesieniem na zasłużoną emeryturę.3 metry to za dużo,a ludzi brak......
archiwum

ZS Siedliska - Bogusz

ZS  Siedliska - Bogusz – Pilne, poszukujemy cudotwórcy, magika- mechanika,ten autobus musi dociągnąć do 2030r, z opcją przedłużenia....
archiwum – powód

GŁOBIKÓWKA ZIMY SIĘ NIE BOI....

GŁOBIKÓWKA ZIMY SIĘ NIE BOI.... – To już nie długo.. My się zimy nie boimy...Wielka trójca wsi da radę każdej zaspie,Precyzja, szybkość i zaangażowanie.P.S.Zdjęcie 1 - godz. 7.00 (drogi nie widać)Zdjęcie 2 - godz. 7.30 (zimówki można zostawić w domu)

1