Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

serekosmakuwaniliowym

Z nami od: 9 maja 2020 o 14:41
Ostatnio: 19 lutego 2021 o 15:24
Exp: 6
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 8 (4 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2078
  • Komentarzy: 2
  • Punktów za komentarze: 12
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
17 lutego w Polsce obchodzimy Dzień Kota – Święto to powstało nie tylko by uczcić te wspaniałe zwierzęta, ale ma również na celu uwrażliwienie społeczeństwa na problem bezdomnych i głodujących kotów. Wiele właścicieli porzuciło swe pupile ze strachu zarażenia się od nich Covid-19, chociaż nie było to poparte żadnymi dowodami. Niektóre schronisk są przepełnionych i nie mają już tyle darczyńców. Dzisiejsze święto to idealny dzień by zastanowić się nad adopcją kota lub wpłacić kilka złoty na schroniska albo fundacje na rzecz kotów.
Kaja Godek komplementuje samą siebie. Najprawdopodobniej zapomniała się przelogować –  <-   Kaja Urszula Godek^> Udostępnija>*-^ Ty, Ola Lewandowska i 1 666 innychużytkownikówNajtrafniejsze v^ AutorKaja Urszula GodekWspaniała kobieta, cudowna matka.Bogu dzięki że są takie jeszcze natym dziwnym świecie
W telewizji już mamy świąteczne reklamy, dlatego wszystkiego najlepszego Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku –
archiwum
Nie zachęcam, ale zawsze jest to jakaś opcja –
Wiadomość od Muminków –  CZŁOWIEKMUMINKIPRZE CIWKOLUDZKOŚCIPR2EDSTAUIA:CZEŚĆ,JESTEŚMY MUMINKII MUSIMY COSWYJAŚNIC.PO PIERWSZE JESTEŚMYTROLLAMI, A NIE ŻADNYMIZDEFORMOWANYMIPŁODAMI BEZ MÓZGÓW,CZYZAŚNIADAMI GRONIASTYMI.PO DRUGIE NAZYWANIEDZIECI Z ZESPOŁEM DOWNAMUMINKAMI JESTPO TRZECIEPISARKA,KTÓRA NAS STWORZYŁA,BYŁA LESBIJKĄ, WIĘCWYCIERANIE SOBIE GĘBYlosWAJANIE SPOŁECZEŃSTWA|| JEJ DOKONANIAMI PRZEZTOVE JANSSONKRZYWDZACE I NIE STANOWIDOBREJ METODY NA2 OSOBAMI, KTÓRE GO MAJĄ.HOMOFOBKĘ JESTCO NAJMNIEJ KARYGODNE.A PO CZWARTEWYPIERDALAC!
archiwum
Wkrótce dzięki inflacji pieniądz będzie tak mało warty, że taniej będzie z niego korzystać niż iść do sklepu i kupić papier toaletowy –
archiwum – powód
Jak człowiek który groził kobiecie w ciąży może być pochowany w złotej trumnie – Świat już do reszty pogięło

Zważywszy na to, że jest coraz więcej hejtu oraz listów tego typu proponuje, by ta normalna część społeczeństwa zadzwoniła lub napisała do znajomego, który walczy z COVID-19 i powiedziała zwykłe „Dziękuje, że jesteś. Dziękuję, że walczysz, by nas chronić”

Zważywszy na to, że jest coraz więcej hejtu oraz listów tego typu proponuje, by ta normalna część społeczeństwa zadzwoniła lub napisała do znajomego, który walczy z COVID-19 i powiedziała zwykłe „Dziękuje, że jesteś. Dziękuję, że walczysz, by nas chronić” – Chciałabym podziękować wszytkim z osobna, ale jest to niewykonalne pomożecie mi?

1