Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rydlerek

0 / 0
rydlerek

[demot] Wystarczy poczuć zapach i ocenić jakość opakowania, nie będzie wątpliwości że bazar. To sprzedawca a nie ja zyskuje sprzedając poza portalem... umieszczam to tutaj żeby ktoś inny się nie nabrał.

4 / 4
rydlerek

[demot] 4 lata to raczej w trakcie krwawienia, bo cykl to ma bez przerwy od dojrzewania do menopauzy minus ciąże...

-1 / 3
rydlerek

[demot] To jest piękne, ciche i wreszcie widać jakiś postęp, tradycyjne fajerwerki nie ewoluowały od 19 wieku, może trochę wzbogacono kolorystykę i rozmiary ale generalnie to było zawsze to samo a takie drony można zaprogramować i układać w cyfry, litery, dowolne kształty! O to chodzi! Genialne!

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
rydlerek

[demot] Barbie była kiedyś utożsamiana z szerzeniem kompleksów bo lalki miały absurdalne sylwetki. Przez to te lalki były ładniejsze niż zwykłe (bezplciowe). Teraz wszystko do góry nogami :)

13 / 21
rydlerek

[demot] Właśnie, jeśli facet oczekuje obiadu pod nos to znaczy że ktoś mu go podawał, sama go sobie wychowalas na nieroba, skoro pracujesz tak jak on to polowe obiadów w tygodniu on powinien ogarniać, jasne nie umie, wygodna opcja, zawsze może zabrać was na obiad poza domem lub coś zamówić, pracuje znaczy stać go. Przestańmy pokornie uslugiwac a potem zalic sie koleżankom, albo ci coś pasuje albo NIE, wtedy tego nie robisz a nie robisz ale w zanadrzu foch... PiszE to KOBIETA!

1