Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rotermond

0 / 0
rotermond

[demot] Jak się wytnie odrosty zostawiając jeden pień, to każdy krzew będzie drzewem, u mnie też taki rośnie.

0 / 0
rotermond

[demot] W uznaniu sukcesu zajęcia świetnego drugiego miejsca w Eurowizji 2015 wysyłamy Towarzyszkę Polinę Gagarinę w kosmos.

5 / 7
rotermond

[demot] Tak, a za 5 lat wszyscy będą niewypowiedzianie szczęśliwi z kadencji P. Dudy. I wybiorą go na drugą kadencję.

-2 / 8
rotermond

[demot] Już widzę, jak Pan Prezydent Duda wetuje większość ustaw, by w okolicach Święta Niepodległości los się odwróci i nagle zacznie on bezdyskusyjnie popierać decyzje Parlamentu.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 maja 2015 o 23:02

0 / 0
rotermond

[demot] Litewscy jurorzy byli zaszantażowani opinią publiczną, życia by nie mieli, jakby zagłosowali według walorów muzycznych.

-2 / 2
rotermond

[demot] Ludzie, uwiązani do pojęcia "dusza", zrozumcie, że człowiek się rozwija od urodzenia - fizycznie ale też psychicznie. Ja jestem taka w wyniku wszystkich zdarzeń i doświadczeń. Zamknijcie się więc z tym Sci Fi. Jakby nie można było tak postawić pytanie: 'Czy jesteś zadowolony z siebie?'

4 / 4
rotermond

[demot] @ Xar: Nieubezpieczeni obciążają lekarzy, tak? A jak lekarz wie o terapii ratującej życie lub poprawiającej jego jakość, pacjent jest ubezpieczony, a NFZ stwierdza, że tego ubezpieczenie nie obejmuje. Od naprawdę ciężkich chorób ubezpieczenie nikogo nie chroni.

2 / 4
rotermond

[demot] Wierne tłumaczenie zazwyczaj jest mierne. Gdyby Polak chciał przekazać oddanie swojemu krajowi właśnie tak by powiedział. Zresztą Deutschland mamy nazywać ludokrajem? Bo to właśnie znaczy...

-2 / 8
rotermond

[demot] Wiem, że prawdziwy liberalny kapitalizm plus ludzka moralność to najlepsze rozwiązanie (i tak najbiedniejszym i chorym realnie pomagają prywatne fundacje), ale jestem zbyt sformatowana, żeby głosować na taką partię jak KNPJKM. Niby co, mieliby zakazać ubezpieczania się, czy pomagania sobie nawzajem? @down No właśnie nie zakażą, skoro są przeciwko biurokracji. Sąsiad/znajomy mógłby pomóc, a tak zwalamy odpowiedzialne działania na bezduszne niekompetentne urzędy.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 sierpnia 2012 o 17:22

-2 / 4
rotermond

[demot] To zwykły szantaż, nie argument za sensownością powstania. Ale to charakterystyczne dla katolickich prawicowców: wierz bezkrytycznie w słowa LUDZI, bo oni znają BOSKĄ wolę, a jak nie to trafisz do piekła. Bezkrytycyzm jako cnota jest po prostu silnym memem ( w rozumieniu Dawkinsa).

0 / 0
rotermond

[demot] Chyba się naoglądali South Parku. Podobny pomysł pojawił się w odcinku wielkanocnym...

9 / 15
rotermond

[demot] Dragon Ball nauczył mnie rozwiązywać każdy problem pięściami. Tak, to była ironia. Oglądałam ten serial, ale kultowym uczynił go chyba tylko ówczesny brak konkurencji.

-4 / 50
rotermond

[demot] Rocznica urodzin, rocznica wyboru na papieża, , rocznica zamachu, rocznica śmierci, rocznica beatyfikacji... Zdecydujcie się.

1 2 następna »