Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

raven000

Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 5
raven000

[demot] @adro1212 rozwiązanie jest proste, wprowadzisz gradację ceny o 1gr i problem zniknie. Cena nie będzie taka sama.

3 / 13
raven000

[demot] @Dragoo konfederacja w zakresie może gospodarki jakoś by się sprawdziła ale pozostała część to pokrzykiwania brunatnej hołoty i stąd ten problem. Nie da się pogodzić wolności osobistej z tym tworem.

3 / 5
raven000

[demot] @Tuminure bo przegląd jest w najlepszym wypadku raz do roku. Do czasu przeglądu to może truć, brudzić, smrodzić, stanowić zagrożenie w ruchu?

2 / 16
raven000

[demot] I bardzo dobrze. W końcu powinno się wyplenić z polskich dróg wszelkiej maści ulepy i jeżdżące trupy. Samochód ma być sprawny technicznie, nie ważne ile ma lat. Jak Cię nie stać na utrzymanie samochodu to pozostają buciki albo komunikacja miejska.

8 / 12
raven000

[demot] @MajorKaza zaczyna brakować kasy w budżecie więc więcej po krzakach janosików. Nie bez powodu pozwolili im łamać prawo celem pomiaru prędkości. A pozostałe wykroczenia jak olewali tak olewają.

2 / 10
raven000

[demot] @Laviol czasem jak się wejdzie w ślepy zaułek to innej metody na pójście do przodu nie ma jak cofnięcie się.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
11 / 11
raven000

[demot] Ropa się kończy,czas pomyśleć o innym źródle utrzymania bo z eksportu piasku długo się nie utrzymają.

1 / 1
raven000

[demot] @YszamanY bardziej widzą koniec zysków z ropy a na eksporcie piasku daleko nie zajadą

21 / 23
raven000

[demot] Każda operacja plastyczna powinna być odnotowywana w publicznie dostępnym rejestrze. Bo genów się nie oszuka i po fakcie zdziwienie iż dzieci jakby nie nie takie.

6 / 6
raven000

[demot] @VaniaVirgo żadna różnica, jak wrócą to przy powrocie na granicy ich już nie przepuszczą. Cała różnica polega na tym iż po wizę nie trzeba udawać się do ambasady a wbiję ją pogranicznik na lotnisku. Jak mu się nie spodoba morda albo komputer "powie", że delikwent poprzednim razem przesiedział dopuszczalny okres to powrót najbliższym samolotem.

0 / 0
raven000

[demot] @agronomista nie zapominaj iż szkło jest gęste i kruche a przez to opakowania są ciężkie. Cięzkie opakowanie to zwiększone zużycie paliw przy transporcie. Summa summarum może się okazać iż szkło jest mniej ekologiczne niż plastik.

1 / 1
raven000

[demot] @sarron pilot do TV to był zawsze, najczęściej wtedy miał dwie nogi (no chyba że ktoś nie maił dzieci)

3 / 7
raven000

[demot] @poranne2321 @DAREKJP nie ma sprawy ale kto odda podatki rodzicom które to podobno są między innymi przekazywane na szkolnictwo?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10129 130 następna »