Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

raven000

0 / 0
raven000

[demot] @a5tech a ja widzę jego stan. Nie był trzymany w odpowiednich warunkach. To czy winna jest temu lodówka czy jej operator mało ważne. Ważne jest to iż to nabywca odpowiada za ten stan. Jakby kupił i od razu się okazało iż jest spleśniały wina sklepu. Jak minęło kilka dni to kto odpowiada za złe warunki? Sklep? Jak pleśń pojawiła się po kilku dniach to znaczy iż miała ku temu sprzyjające warunki, musiało być ciepło.

0 / 0
raven000

[demot] @a5tech ale co tu chcesz udowadniać. Nawet po tym zdjęciu widać iż był źle przechowywany; masz kondensację pary do wody i stąd pleśń. Może lodówka uwalona i za słabo chłodzi albo faktycznie leżał poza lodówką.

0 / 0
raven000

[demot] @egoiste sprawdź od kiedy konto istnieje a już dwie wrzutki polityczne. @Przemek2009 po ile płacą za domot? Ile za komentaż? Może warto by było popracować dodatkowo. @Admin może wprowadzicie takie wejściowe "mute" na świeże konta, tak z tydzień zanim z tych kont będzie można dodawać nowe demoty

4 / 4
raven000

[demot] i jak to w czasach słusznie minionych się mawiało... Niech się cieszy bo mógł zabić.

0 / 0
raven000

[demot] @bolek_i_lolek ale czy to wina szczepionek czy tego iż większa część społeczeństwa to tumany? Jak ktoś chce kupować sól fizjologiczną za grube PLN to jak mu tego zabraniać? "Nawet nie wiesz gdzie jeżdżą lekarze i na jakie wycieczki za darmo sponsorowane przez te firmy." Wiem gdzie jeżdżą, bo jeżdżę w te same miejsca tyle, że ja za te wycieczki muszę zapłacić. @PMY ale wtedy to nie BIG PHARMA zarabia a lokalni. To się nie liczy.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 lipca 2020 o 17:13

-1 / 1
raven000

[demot] @patriotaLokalny jak dobrze, że to ja zajmuję się 5G i RFID i mogę sobie robić co chce. A takich tłumoków jak Ty to na nawóz się przeznaczy po zaczipowaniu i zniewoleniu całego świata.

0 / 4
raven000

[demot] @bolek_i_lolek a pomyśl sobie jaki to będzie biznes jak przestaną szczepić. Jak wrócą choroby zapomniane przez społeczeństwo. Ile wtedy będzie się przewijało kasy na leczenie polio, kokluszu czy dyfterytu. O odrze nie wspomnę. Przy zaraźliwości odry to obecny koronawirus to amator.

0 / 0
raven000

[demot] @zlatko23 a co powiesz o tych ludziach co nie zarabiali najniższej a po jej podwyżce zostali z tą samą kwotą. Co mają zrobić?

2 / 2
raven000

[demot] @PabloKl tyle, że "kindergeld" nie stanowi ~30% (w momencie wprowadzenia 500+) najniższego wynagrodzenia, jak to jest w przypadku patologia+. To nie problemem jest program, tylko jego kwota. Jak by ten program miał wartość taką jak kindergeld, co i tak było by wysoką kwotą, to dało by się jeszcze te ~300PLN (bo tyle wynosiłby kindergeld w proporcji do najniższego wynagrodzenia) bronić. A tak jest to czyste rozdawnictwo niedostosowane do naszych warunków gospodarczych. Rozdajemy prawie 2x więcej kasy niż wiele bogatsze Niemcy. Wskaż mi który program jest tak rozrzutnie hojny, tylko nie w wartości bezwzględniej a w odniesieniu do warunków w kraju.

2 / 16
raven000

[demot] @nielubiepisu ale tu tylko ortopeda został, bo tylko nogi jeszcze jest szansa leczyć na głowę za późno.

4 / 4
raven000

[demot] @profix3 inflacja na produkty spożywce według GUS poszła na 8%. To sobie policz na ile Cię władza wydymała.

2 / 8
raven000

[demot] @Goretex zapominałeś o patologia+ i menelowe+ to też pomaga w rozwoju ślepoty

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 lipca 2020 o 0:21

3 / 9
raven000

[demot] za zjedzenie parówki do piekła? Przecież w tych najtańszych, które kupują Ci co się tym przejmują, nie ma mięsa. Tam jest odpad po produkcyjny i tektura dla wypełnienia.

0 / 0
raven000

[demot] @wojekwiesiek to próbuj, zobaczymy co powiesz po :) jak Ci się uda. Tylko zanim zaczniesz testować zapytaj wujka google o coś co zwie się "przewodnienie hipotoniczne".

-2 / 2
raven000

[demot] @profix3 to nie rozwiązanie, już teraz na rowerach powodują wypadki między sobą a Ty chcesz jeszcze ruch zwiększyć.

3 / 5
raven000

[demot] @jurwasyl tyle że ośmiorniczki kosztowały kilkaset PLN na nie kilkadziesiąt tysięcy na twarz "bo nam się należało"

3 / 5
raven000

[demot] @jurwasyl kolego a co ukradli z tego OFE? Co to wat? Może o VAT Ci chodziło? Tego nie da się ukraść, to kradnie od każdego obywatela państwo na programy pokroju patologia+, koryto+ itp. (a tak ku ścisłości to za PO wprowadzono JPK powodujący to iż trudniej wyłudzić VAT). Więc kto i gdzie z rządu do własnej kieszeni kradł ten wat? AmberGold? A to ten przekręt gdzie stado pazernych, chciwych ludzi dało się nabrać cwaniaczkowi. Trafił swój na swego. A i zapomniałem o autostradach i stadionach. To PO (niech będzie państwo) zatrudniało podwykonawców? Ktoś zmuszał do pchania się w ten biznes z odroczonym terminem płatności? Ludzie dorośli są i jak prowadzą firmę to powinni wiedzieć jak zabezpieczać umowy. I kiedy jest to ryzykowny biznes.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 lipca 2020 o 22:57

0 / 0
raven000

[demot] @wojekwiesiek to wypij 15-20l na raz i zobaczymy czy się zatrujesz czy nie. Tylko żeby nie było, że nie ostrzegałem.

5 / 9
raven000

[demot] @jurwasyl no dobrze co ukradli? Tylko tak dokładnie i kto za to siedzi. Bo polityką i działaniami PIS ukradł mi w ciągu ostatniego roku ok 5% moich pieniędzy.

0 / 0
raven000

[demot] @Crollo od 15 lat co wybory jest to samo tylko raz jest przechył na PIS, raz na PO, a w gąszczu tego pałętają się kuce od Korwina. Nic się nie zmieniło od lat, po prostu wyborów nie ma co tydzień i taki zalew jest odczuwalny.

0 / 0
raven000

[demot] @Crollo stary musisz być, bo ta kampania przetacza się tu od co najmniej ~15lat bo tyle pamiętam.

-1 / 5
raven000

[demot] @truskawka90 wiesz kim jest żona Bosaka? Tyle wystarczy aby skreślić tego człowieka jako polityka.

2 / 4
raven000

[demot] @truskawka90 woda jest taką samą trucizną jak alkohol tylko dawka graniczna jest wyżej ustawiona. Alkohol ma też dobroczynne działanie na organizm, zależy od ilości. Alkohol np rozrzedza krew czy rozszerza naczynia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10160 161 następna »