Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rasizm45

Użytkownik otrzymał bana za: komentarz łamiący regulamin
Ban wygasa: 2021-03-07 14:04:09

Ściana

archiwum
2021: Państwo służy wyłącznie klerom... i USA. –
archiwum
Disney: Moc jest kobietą. Fani: szkoda, że zapomnieliście o tym, gdy wywalaliście aktorkę za wpis na Twitterze... – Szefowa Lucasfilm wystąpiła w niedługim materiale wideo, w którym zaprezentowała trzy kobiety nagrodzone Nagrodą Naukową i Techniczną Akademii Filmowej. Wideo spotkało się jednak z niezbyt ciepłym przyjęciem ze strony oglądających.W klipie po raz pierwszy widzowie mogli obejrzeć szefową Lucasfilm od momentu zwolnienia z serialu „The Mandalorian” Giny Carano, która wcielała się w nim w Carę Dune. Gwoli przypomnienia, Carano została zwolniona za swoje posty w social mediach.Nie pomaga też to, że parę lat temu grający główną rolę w „The Mandalorian” Pedro Pascal również zamieścił podobnie brzmiący wpis w social mediach, tyle że skierowany do odmiennego obozu politycznego, i uszło mu to płazem.
archiwum
Tak, po literce T.V.P.K.O.B.I.E.T.A. A za miesiąc wszystkie polki będą przykładnymi żonami, w sukienkach, rodzące dzieci na potęgę... – Jeśli się nie uda, zwalimy na zagraniczne media, że zazdroszczą polkom kobiecości i sieją propagandę.
archiwum – powód
Nagroda Złotego Goebbelsa – Facebook usunął nagranie z profilu Partia Rakłem, na którym agresywni uczestnicy "Strajku Kobiet" niszczą witrynę z grafiką przedstawiającą dziecko w łonie matki o kształcie serca.Klasycznie, czyli: post nie naruszał regulaminu, post nie naruszał prawa, ale post naruszał komfort psychiczny grupy lewicowych aktywistów zatrudnionych w polskim oddziale Facebooka jako moderatorzy treści. Film kompromitował ruch, z którym się utożsamiają, więc znów skorzystali z mitycznych "Standardów społeczności" jako podkładki do cenzury tego co niewygodne.
archiwum
"Do It For Denmark!"Myślicie, że tylko w Polsce spada liczba urodzeń?W innych krajach również, jest z tym problem.Aby było śmieszniej, to kampania z 2014 roku. – W Danii postanowiono na intensywną kampanie propagandową, Duńskich instytucji feministycznych, aby "błagać mężczyzn o zapłodnienie duńskich kobiet".Feminizm dał kobietom w Danii odporność na uprzejmość i pozwolenie na otwartą nienawiść i wyśmiewanie mężczyzn.Duński system prawny jest ustanowiony w taki sposób, że po "zapłodnieniu” kobiety przez mężczyznę, mężczyzna jest całkowicie zbywalny w przypadku rozwodu, a rola mężczyzny jako dawcy nasienia jest dalej degradowana przez wymaganie od niego zapłaty za dziecko resztę życia.Tylko 20% Duńczyków aktywnie uczestniczy w randkowaniu. Duńskie kobiety nieustannie narzekają, że nie mają wystarczającej liczby mężczyzn, aby zaspokoić ich pragnienia współżycia seksualnego i społecznego. Jednak duńskie kobiety będą zaciekle strzec swojego feminizmu, nienawiści do mężczyzn, planów życiowych, traktowania mężczyzn jako jednorazowych i koncepcji, że mężczyźni są nieistotni, z wyjątkiem dawania kobiecie nasienia, a dziecku pozorów legitymizacji.
archiwum
Afera GameStop.Oczywiście, wszystkie media i "specjaliści" mówią jednym głosem. – Bo zarabiać na spekulacji i doić innych możemy tylko my, rekiny! Wszyscy inni są wyłącznie od tego, żeby płacić nam, a nie my im!
archiwum – powód
Greta Thunberg udostępniła, a następnie szybko usunęła wiadomość zawierającą listę "sugerowanych postów" na temat trwających w Indiach protestów rolników. – Ministerstwo Spraw Zagranicznych Indii wydało oświadczenie, w którym oskarża obcokrajowców i celebrytów o "wywoływanie sensacji i próby wyegzekwowania ich planu". Jak podaje "Times Now", policja w Delhi rozpoczęła również formalne dochodzenie, oskarżając Gretę Thunberg o "tworzenie dysharmonii i bycie częścią większego spisku".Że tak wykwitnie skomentuje: "Ups".
archiwum
Czy wam też się wydaje, że za niedługo w Polsce pojawi się dużo nowych, zagranicznych sieci gastronomicznych, na miejscu tych co poupadały – I będzie jak w USA, wszędzie tylko McDonalds, Subway itd. A przetrwają tylko bardziej "wykwitnę" restauracje prowadzone przez znajomych polityków i gdzie stołują "ci lepsi".
archiwum
A teraz powtarzaj, aż zrozumiesz:"- Nie popieramy Lampart!- Dlatego wszyscy za nią powtarzamy!" –
archiwum
W latach 90-tych to było, nie to co teraz!W szkole to było, nie jak teraz, że nie ma! – Nie było, że tatuś limuzyną podwiózł pod klasę.My szliśmy, 50 km w 10 metrowym śniegu, w zamieci śnieżnej, gdzie wiatr osiągał 300 km/min, i tak przez całą zimę!Na wiosnę to trzeba było iść przez lasy pełne niedźwiedzi, jenotów, wilków, mamutów, tyranozaurów, żołnierzy wyklętych... wszystkie gatunki uzbrojone po zęby w kałachy bo sezon godowy.W wakacje to się nie uczyliśmy... ale do pracy! 48 godzin na dobę 60 dni w tygodniu! A na jesień to powodzie! trzeba było płynąć 50 km wpław! A sztormy były takie... że Tsunami na Oceanie Indyjskim z 2004 to lekka bryza!  A w szkole się uczyliśmy, 30 godzin lekcyjnych dziennie, przerw brak! Zadań mnóstwo i nie było, że nie masz czy nie umiesz, trzy ostrzegawcze strzały w tył głowy! W pierwszej klasie trzeba było znać nazwy wszystkich państw i ich stolic, wyrecytować całego pana Tadeusza, przebiec na WF 50 km w godzinę, pisać idealną kaligrafią 10 słów na sekundę, mnożyć w pamięci całki z pochodnymi... Wtedy to były szkoły! Nie to co teraz!
archiwum – powód
"Ale nie wszyscy myślą tak samo. Co z tego, że są na górze... nikt z nas ich nie popiera. Zawsze dowodzą ci zepsuci, to smutne. A jak tamci niszczyli, przeklinali, używali przemocy to mogło być? Każdy idzie w innym celu, nie mamy konkretnych celów..." – Ewolucja strajku.Gdy wszyscy ich  popierają, to chwalą  tych na górze, są twarzami strajku, wszyscy za nimi powtarzają.Gdy tracą poparcie odcinania się od nich, ale wciąż za nimi powtarzają.
archiwum
- Facebook to "prywatne przedsiębiorstwo" co z tego, że monopolista, może usuwać kogo chce za poglądy...- Drukarnia odmówiła wydrukowania czegoś za poglądy LGBT? Tak nie może być! Kary! "Prywatne przedsiębiorstwo" nie może odmawiać usługi za poglądy! –
archiwum
Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden podpisał zarządzenie znoszące zakaz służby w wojsku przez osoby transseksualne, wprowadzony przez jego poprzednika Donalda Trumpa. – Już widzę, te ciche protesty w sieci, bo przecież, żadna telewizja nie będzie głośno o tym mówić. W których panie protestują przeciwko transkobietą "które" będą z nimi szkolone i być blisko nich. Zapewne zostaną wyzywane od "Karen".
Wiem! Napiszę, że znam kogoś, kto do tego nie pasuje albo, że ja nigdy kogoś takiego nie spotkałem/am! Na pewno mi wszyscy uwierzą! – Szach mat!
archiwum
Gdy ludzie stwierdzą, że świat w tej książce, wcale nie jest taki zły. –
archiwum
„Mówimy dziękuję.” | Internetowy spot EDEKA"Czas powiedzieć „dziękuję” najważniejszej osobie na świecie. Kto to jest? Przekonaj się sam. " - Piszą autorzy – Ale jak to?Wielu się z reklamą nie zgadza?Krytykują ją, bo pokazuje, że ojcowie to ostatni nieudacznicy i lepiej trzymać ich z dala od dzieci a matki są jedynymi dobrymi rodzicami?No ale jakoś nie widać, by krytykowano sitcomy, które robią ciągle, dokładnie to samo.
archiwum
Wall Street spada – Wina Trumpa
archiwum
Taka prawda o współczesnych związkach. Niby "wolność" i każdy wie co bierze a rozpady głównie z powodu "charakteru", a naturę drugiej połówki zna się "tak dobrze", że tu nagle zdradza... – 63% rozwody przez "niezgodność charakteru" oraz przez "zdrady" (to faktycznie się poznali)...16% to nadużywanie alkoholu (ciekawe jakie są temu powody)...6% naganny stosunek do rodziny (bo wcześniej tego nie widzieli)...11,5% Nieporozumienia, nieobecność, trudności mieszkaniowe1% różnice światopoglądowe (c.d poznania się)1% niedobór seksualny (bo nagle po ślubie seks to nagroda, albo ma lepsze w pracy)
archiwum
Transformacja Żywności – W tym filmie zastanawiam się, jak reset wpłynie na nasze przyzwyczajenia żywieniowe i czy zmierzamy ku całkowitemu zaprzestaniu przemysłowej hodowli zwierząt. O tym, co ewentualnie mogłoby zastąpić mięso na naszych stołach, opowiem w następnym filmie.
archiwum
Podobno w Polsce przypada ok.106 pań na 100 panów. – Odważni panowie zgarniają panie z nadwyżki.