Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rasizm45

Z nami od: 29 marca 2016 o 16:32
Ostatnio: 19 września 2020 o 18:44
Wiek: 24
Płeć: mężczyzna
Exp: 303
O sobie:

- Wojujący ratownik świata
- Ideolog który ma wodę zamiast mózgu
- kłamliwy troll PiSu
- zły troll PO
- poszkodowany chłopczyk
- narodowy katolewca
- ten co nie wybiera mniejszego zła
- człowiek który nie myśli samodzielnie, a w zasadzie nie myśli
- Korwin to mój guru
- morderczy mięsożerca
- ten co nie chodzi do szkoły
- Przewrażliwiony na swoim punkcie
- czołowy hipokryta
- nieuk który musi wrócić do szkoły
- Ciągle stosujący argumenty ad personam
- który niczego nie zwojuje a się ośmiesza

Jest obserwowany przez: 10 osób
  • Demotywatorów na głównej: 85 z 373 (287 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 34774
  • Komentarzy: 6299
  • Punktów za komentarze: 11859
  • Obserwuje: 8 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Gry kiedyś: - Zajmowały kilka giga na dysku, - szybko się włączały - mało animacji i cutscenek za to dużo rozgrywki. Gry teraz: - Zajmują po 200 giga - mija mnóstwo czasu nim się zainstaluje i załaduje - dużo animacji i cutscenek przez co wygląda jak film a rozgrywki mało - Nie zagrasz bo musi pobrać 10 giga aktualizacji, które nic nie zmieniają.

Gry teraz:- Zajmują po 200 giga- mija mnóstwo czasu nim się zainstaluje i załaduje- dużo animacji i cutscenek przez co wygląda jak film a rozgrywki mało- Nie zagrasz bo musi pobrać 10 giga aktualizacji, które nic nie zmieniają. –
archiwum – powód

Dlaczego mężczyźni nienawidzą kobiet?

Dlaczego mężczyźni nienawidzą kobiet? –

Jan Szczepanik (ur. 13 czerwca 1872 w Rudnikach k. Mościsk, zm. 18 kwietnia 1926 w Tarnowie)

Jan Szczepanik (ur. 13 czerwca 1872 w Rudnikach k. Mościsk, zm. 18 kwietnia 1926 w Tarnowie) – Polski wynalazca. Opisany w dwóch artykułach przez Marka Twaina. Pomimo tego, że w dziedzinie techniki był samoukiem, jest autorem ponad 50 wynalazków i kilkuset opatentowanych pomysłów technicznych z dziedziny fotografii barwnej, tkactwa czy telewizji.
archiwum

Gwiezdne Wojny - Rey nie miała być wnuczką Palpatine'a? Aktorka o planie twórców. Ale jak to? To znaczy, że nie mieli pomysłu na serie tylko Miki tworzył tak jak mu pasowało?

Gwiezdne Wojny - Rey nie miała być wnuczką Palpatine'a? Aktorka o planie twórców.Ale jak to? To znaczy, że nie mieli pomysłu na serie tylko Miki tworzył tak jak mu pasowało? – No i się wydało...
archiwum

Kobiety: "Kobiety są wychowywane w duchu, że są gorsze od mężczyzn. A mężczyźni, że są panami świata."

Kobiety: "Kobiety są wychowywane w duchu, że są gorsze od mężczyzn. A mężczyźni, że są panami świata." – Ile razy już ktoś to czytał? Ten feministyczny stereotyp jest powtarzany od lat, jednak się go wcale nie sprawdza. Ponieważ wyniki pokazują zupełnie coś innego. Ale, że to nie pasuje aktualnym standardom.
archiwum

Jak to jest?

Jak to jest? – Kiedy mężczyzna, który wypomina kobiecą hipokryzję i mówi o dyskryminacji mężczyzn. To jest nazywanym przez mass media incelem i nieudacznikiem, który nienawidzi kobiet.Ale jak kobieta, która wypomina na każdym kroku mężczyzną i mówi o dyskryminacyjni kobiet, jest nazywana przez te same mass media, dzielną feministką walczącą o sprawiedliwość, która kocha mężczyzn i chce ich poprawić.
archiwum

Pierwszy września

Pierwszy września – Antypolaczki już szykują place by spuścić tony informacji o tym, jak to Polacy przegrali, zachowywali się nie moralnie, zrobili to i to źle i żadni z nich bohaterowie.
archiwum

Ludzie są w stanie bezproblemowo przyjąć, że są ludzie źli do szpiku kości. Którzy notorycznie kłamią, wykorzystują czy czerpią przyjemności z cierpienia innych...

Ludzie są w stanie bezproblemowo przyjąć, że są ludzie źli do szpiku kości. Którzy notorycznie kłamią, wykorzystują czy czerpią przyjemności z cierpienia innych... – Ale już to, że ktoś może być idealnie dobry, szczodry... budzi ich podejrzenia.

Dopatrywanie się drugiego dna w wypowiedzi

Dopatrywanie się drugiegodna w wypowiedzi –  KOBIETY RÓŻNIASIĘ OD MEŻCZYZN.WIĘC UWAŻA PAN, ŻE KOBIETYSA GORSZE OD MĘŻCZYZN?!

Argumentum ad ignorantiam - czyli uznawanie swojej tezy za prawdę, bo nikt nie przedstawił dowodu na tezę przeciwną

Argumentum ad ignorantiam - czyli uznawanie swojej tezy za prawdę, bo nikt nie przedstawił dowodu na tezę przeciwną – Jedna z popularniejszych zagrywek internetowych mędrców, którzy wymagają dowodu na potwierdzenie innych tez, a sami ich nie dają
archiwum

J.K. Rowling w 2019 roku otrzymała nagrodę "Ripple of Hope" za walkę o równość i prawa człowieka. Teraz ją oddaje.

J.K. Rowling w 2019 roku otrzymała nagrodę "Ripple of Hope" za walkę o równość i prawa człowieka. Teraz ją oddaje. – Rowling umieściła na Twitterze na początku czerwca swoje zdania o ludziach trans, szczególnie o tych co uważają się za kobiety m.in., że „jeśli płeć nie jest prawdziwa, życiowa rzeczywistość kobiet na całym świecie zostaje wymazana. Znam i kocham osoby transpłciowe, ale wymazanie pojęcia płci pozbawia wiele z nich możliwości sensownego dyskutowania o swoim życiu”. Rowling potępiły wówczas organizacje charytatywne ze środowiska LGBT, a nawet kilku aktorów występujących w ekranizacjach „Harry’ego Pottera”.

Fakt: Wszyscy twoi przodkowie w linii prostej, od około miliarda lat, uprawiali seks przynajmniej raz

Fakt:Wszyscy twoi przodkowie w linii prostej, od około miliarda lat, uprawiali seks przynajmniej raz –

"Jesteśmy dziećmi lat 80-tych i 90-tych. Telewizje to tylko rano do śniadania i wieczorem bo wieczorynka, całe dnie na polu z kolegami i wracaliśmy wieczorem brudni..." "Dlatego teraz jako rodzic, uczę swoje dziecko obsługi komórki od pierwszego roku życia, aby tam oglądało bajki, pół dnia, bo jest cicho. Na dwór? Ale tylko na chwilkę i wróć czysty bo jak nie to szlaban. Nie baw się tym, to niebezpieczne..."

"Dlatego teraz jako rodzic, uczę swoje dziecko obsługi komórki od pierwszego roku życia, aby tam oglądało bajki, pół dnia, bo jest cicho. Na dwór? Ale tylko na chwilkę i wróć czysty bo jak nie to szlaban. Nie baw się tym, to niebezpieczne..." – Zanim zaczniesz się przechwalać jak to byłeś/aś "ostatnim pokoleniem które robiło to i tamto", zastanów się które pokolenie, wychowuje to nowe pokolenie...
archiwum

Bezdzietne i zdeklarowane, że nigdy nie będą mieć dzieci, feministki gdy mówią czemu należą im się przywileje - "Bo kobieta rodzi!" - "Każdego faceta urodziła kobieta więc macie być nam wdzięczne"

- "Bo kobieta rodzi!"- "Każdego faceta urodziła kobieta więc macie być nam wdzięczne" –
archiwum

Typowe reakcje po wyborach.

Typowe reakcje po wyborach. – I jak pokazują, mają gdzieś Polskę. Liczy się "moja partia" przy korycie.
archiwum

Ludzie, którzy nie znają odpowiedzi, a pytają. - Szukają odpowiedzi. Ludzie, którzy tylko pytają, a mają "swoją" odpowiedź. - Szukają potwierdzenia.

Ludzie, którzy nie znają odpowiedzi, a pytają.- Szukają odpowiedzi.Ludzie, którzy tylko pytają, a mają "swoją" odpowiedź.- Szukają potwierdzenia. –
archiwum

Skończmy z tym kłamstwem, że polska jest podzielona na pół

Skończmy z tym kłamstwem, że polska jest podzielona na pół – W końcu od lat, Polacy w wyborach zawsze wybierają POPiS

Domagają się usunięcia ekonomisty z uczelni. Bo stwierdził, że luka płacowa to nie efekt seksizmu i rasizmu

Domagają się usunięcia ekonomisty z uczelni. Bo stwierdził, że luka płacowa to nie efekt seksizmu i rasizmu – Libertariański ekonomista Walter Block przeprowadził badania na temat luki płacowej, czyli różnic w płacach między mężczyznami a kobietami, a także między rasami. Wyniki badań nie zadowoliły postępaków, którzy teraz domagają się jego usunięcia z uczelni.
archiwum

Taka sytuacja po wyborach

Taka sytuacja po wyborach –
archiwum – powód

Antifa

Antifa – Czyli biali ludzie którzy dyktują wszystkim jak mają żyć