Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rasizm45

Z nami od: 29 marca 2016 o 16:32
Ostatnio: 28 stycznia 2020 o 18:36
Wiek: 24
Płeć: mężczyzna
Exp: 245
O sobie:

- Wojujący ratownik świata (bo lubię prawdę, a ona jest niepoprawwna politycznie)

Jest obserwowany przez: 9 osób
  • Demotywatorów na głównej: 72 z 319 (246 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 27591
  • Komentarzy: 4685
  • Punktów za komentarze: 9734
  • Obserwuje: 8 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Patologie unijnej legislacji

Patologie unijnej legislacji –
archiwum

Prawa wyborcze dla kobiet. Piękny frazes feministek, który jest stosowany do dziś, by wmówić innym, naiwnym kobietom, którymi łatwo manipulować (najbardziej tymi z mentalnością ofiary) iż kobiety były wiekami gnębione, a mężczyznom miód z nieba spadał.. To wszystko kłamstwa. Większość mężczyzn nie miała praw wyborczych przez całe wieki! Prawa wyborcze dotyczyły tylko posiadaczy ziemskich i bardzo bogatych mężczyzn. Zmieniało się to stopniowo.

To wszystko kłamstwa.Większość mężczyzn nie miała praw wyborczych przez całe wieki!Prawa wyborcze dotyczyły tylko posiadaczy ziemskich i bardzo bogatych mężczyzn. Zmieniało się to stopniowo. – Np. w Wielkiej Brytanii:W 1832 r. – tylko 1 na 5 mężczyzn mogło głosować.W 1914 r. – blisko 50% mężczyzn, którzy walczyli i ginęli w I wojnie światowej nadal nie miało praw wyborczych.W 1918 r. – wprowadzono powszechne prawa wyborcze dla mężczyzn i kobiet.Mężczyźni z klasy robotniczej i chłopi nie mieli praw do decydowania, a stanowili ZDECYDOWANĄ WIĘKSZOŚĆ SPOŁECZEŃSTWA.I nawet jeśli mężczyźni trochę wcześniej jako ogół uzyskali prawa wyborcze to tylko po odbyciu zasadniczej służby wojskowej. Przywilej za obowiązek. Nic za darmo.Kobiety jednak dostały za darmo te prawa.W niektórych krajach (Finlandia, czy Norwegia) kobiety otrzymały prawo wyborcze zanim otrzymali je mężczyźni!Żyjemy w kłamstwie. Dziękujmy „łaskawym” elitom, że jeszcze nie ocenzurowali internetu, dlatego też możemy dzielić się wiedzą niedostępną dla MAS.
archiwum

Jakbym ja zrobił zdjęcie kobiecego krocza w autobusie otyłej kobiecie zajmującej dwa miejsca to tytuł by brzmiał: ,,zboczeniec grasuje w autobusie'' i komentarze - wykastrować, do paki ze zboczeńcem, itd.

Jakbym ja zrobił zdjęcie kobiecego krocza w autobusie otyłej kobiecie zajmującej dwa miejsca to tytuł by brzmiał: ,,zboczeniec grasuje w autobusie'' i komentarze - wykastrować, do paki ze zboczeńcem, itd. – Oho zaczęło się i w Polsce. Na zachodzie feministki od dawna krzyczą o tak zwanym "manspreading" czyli o siedzeniu przez mężczyzn w rozkroku, jak na zdjęciu w artykule. Oczywiście podobnie jak z "nie będzie nam przeszkadzać przepuszczanie"
archiwum

Środa rozgrzesza Polańskiego. "Gwałcicielami byli zapewne i Mieszko I, i Napoleon, i niejeden Żołnierz Wyklęty"

Środa rozgrzesza Polańskiego. "Gwałcicielami byli zapewne i Mieszko I, i Napoleon, i niejeden Żołnierz Wyklęty" – "»Korzystanie« z młodych kobiet wśród celebrytów hollywoodzkich, mimo że prawo już wtedy karało za seks z nieletnimi, było zapewne nagminne, a przez swoją powszechność nie wywoływało poczucia winy. Są to pewne »okoliczności łagodzące«" – Magdalena Środa.
archiwum

Wolność słowa

Wolność słowa – Tysiące usuniętych filmów i dziesiątki zamkniętych kanałów to bilans początkowej fazy operacji przeprowadzonej przez platformę You Tube. Technologiczny gigant pod pretekstem walki z mową nienawiści, „białą supremacją”, dyskryminacją i rasizmem zastosował niespotykaną do tej pory formę cenzury, doprowadzając do usunięcia ogromnej ilości materiału autorstwa twórców zaliczanych przez administratorów do grona konserwatywnej prawicy. Liberalne media przyklaskują walce wytoczonej „neonazistom” i „fanatykom”, a twórcy… bezskutecznie protestują. "

Skoro było tak cudownie, to czemu współcześni rodzice nie wychowują tych dzieci w ten sposób?

Skoro było tak cudownie, to czemu współcześni rodzice nie wychowują tych dzieci w ten sposób? –  DEMOTYWATORY.PLUrodziliśmy się w latach 80-tych,wychowaliśmy się w latach 90-tychJesteśmy ostatnim pokoleniem, które grało na podwórku,jako pierwsze w gry wideo i jako ostatnie, które nagrywałopiosenki z radia na kasetę, jesteśmy pionierami eryWalkman. Nauczyliśmy się, jak obsługiwać magnetowid igrać z Atari, Super Nintendo, Amigi oraz Game Boy.Jesteśmy generacją Koty Thunder, Power Rangers, ŻółwieNinja, Transformers, Super Mario i Looney Tunes. Żyliśmybez telefonu komórkowego, jeździliśmy na rowerze,słuchaliśmy muzyki z "Kasprzaka". Nasza mama nie byłanaszym szoferem, nie mieliśmy 99 stacji telewizyjnych,płaskich ekranów, dźwięków przestrzennych, MP3, iPoda,Facebooka czy Twittera, ale za to świetnie się bawiliśmy!A teraz jak ci wspaniali wychowankowie tamtychlat wychowują swoje dzieci:kb@kbnoswagTo troche smutne, że dzisiejsze dziecinawet nie wychodzą na dwór bo sąuzależnione od komputerów i gierkomputerowych. Co się stało z czasamikiedy dzieci zjadały szczaw, trułysię jedząc co popadnie w lesiealbo masowo umierały na dżumęczy malarię zanim dożyłydwunastego roku życia...
archiwum

Gracz, który pomagał znajdować bugi w Fallout 76, a także stworzył interaktywną mapę gry, został zbanowany przez Bethesdę. Powód blokady konta nie jest do końca jasny, a kontakt z działem wsparcia nie przyniósł rozwiązania problemu.

Gracz, który pomagał znajdować bugi w Fallout 76, a także stworzył interaktywną mapę gry, został zbanowany przez Bethesdę. Powód blokady konta nie jest do końca jasny, a kontakt z działem wsparcia nie przyniósł rozwiązania problemu. – I tak jak pisał jeden komentujący: "Mam wrażenie, że ta gra to swoisty eksperyment, który ma sprawdzić jak daleko może się posunąć producent w posuwaniu graczy w rowy póki nie dosięgnie go odpowiedzialność konsumencka"
archiwum – powód

Jakiś błazen z KODu wymyślił sobie „happening” czy inny „performance”. Najpierw prokuratura, a później sąd mu wyjaśnią, że istnieją miejsca wolne od artystycznej wolności. Są miejsca sacrum.

Jakiś błazen z KODu wymyślił sobie „happening” czy inny „performance”. Najpierw prokuratura, a później sąd mu wyjaśnią, że istnieją miejsca wolne od artystycznej wolności. Są miejsca sacrum. – Zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza jest uhonorowaniem poległych. „Czołgista” nie obraził munduru, tylko napluł na groby tych, co za Polskę zginęli. Publicznie w Święto Niepodległości.
archiwum

Tylko mocne i proste argumenty trafią do ludzi

Tylko mocne i proste argumenty trafią do ludzi –
archiwum

Gra Call of Duty: Modern Warfare "zupełnie przypadkowo" użyła terminu Highway of Death, i "zupełnie przypadkowo" to rosjanie a nie amerykanie ją zbombardowali.

Gra Call of Duty: Modern Warfare "zupełnie przypadkowo" użyła terminu Highway of Death, i "zupełnie przypadkowo" to rosjanie a nie amerykanie ją zbombardowali. – Jak widać propaganda jest okej,gdy to USA ją stosuje.
archiwum

Radia Olsztyn i męskie problemy

Radia Olsztyn i męskie problemy – Mężczyzn nazwano tchórzami, jeśli np. się zabijają i nie biorą odpowiedzialności za innych. Czyli znowu widzimy nawet w audycji potępienie męskich słabości. Jak uzależniają się od np. alkoholu w cierpieniu to powiedziano, że to ucieczka od problemów.Redaktorka często słusznie próbowała wtrącić, że mężczyźni z wieloma rzeczami mają trudniej np. z presją sztywnej męskości, ale "eksperci" w studiu zawsze mówili tak: nie, nie, problem jest po połowie dla kobiet i mężczyzn, albo "oj to zależy od wychowania". I tak samo jak redaktorka podała ilość męskich samobójstw to eksperci wyciszali ją, zamykali szybko temat.I ci sami eksperci mówili "mężczyźni musicie otwarcie mówić o problemach, znajdźcie ludzi, którzy was wysłuchają bez negatywnych reakcji".I ci sami eksperci mówili Jesteś tchórzem, kobiety też mają problemy, weź się w garść, o!I takie odpowiedzi. To po co coś mówić? Zagryza się zęby i albo daje radę... albo nie.
archiwum

Tyle, odnośnie poziomu wyborców...

Tyle, odnośnie poziomu wyborców... –
archiwum

Dziś dzień Dziewczyny w takim razie wszy... A nie, przecież jak to panie mówiły, "przecież nikt tego nie obchodzi".

A nie, przecież jak to panie mówiły, "przecież nikt tego nie obchodzi". –

Molestowała dzieci w przedszkolu. Właśnie wyszła na wolność Najbardziej znana brytyjska pedofilka, Vanessa George skrzywdziła przynajmniej 64 dzieci. Jej ofiary miały niekiedy zaledwie 2 latka! Wyszła na wolność za dobre sprawowanie.

Najbardziej znana brytyjska pedofilka, Vanessa George skrzywdziła przynajmniej 64 dzieci. Jej ofiary miały niekiedy zaledwie 2 latka! Wyszła na wolność za dobre sprawowanie. – 49-latka trafiła za kratki w 2009 r. po tym, jak wyszło na jaw, że molestowała 64 dzieci. Niektóre miały zaledwie dwa latka! Jakby tego było mało, w trakcie tych obrzydliwych czynów robiła sobie zdjęcia i wysyłała je do innych pedofilów, których poznała online.

Dziś dzień chłopaka Gdzie jest ta sterta panien, które to twierdziły, że nie obchodzą "dnia mężczyzny" tylko "dzień chłopaka"?

Gdzie jest ta sterta panien, które to twierdziły, że nie obchodzą "dnia mężczyzny" tylko "dzień chłopaka"? – Bo tak właśnie jest:Walentynki - pierwszy dzień kobietDzień Kobiet - hucznie obchodzonyDzień Mężczyzn - macie dzień chłopakaDzień Chłopaka - macie dzień mężczyznDzień Dziewczyn - hucznie obchodzony
archiwum

Tylko w amerykańskich sitcomach, postać która nie uprawiła przygodnego seksu z nikim od trzech tygodni

Tylko w amerykańskich sitcomach, postać która nie uprawiła przygodnego seksu z nikim od trzech tygodni – jest nieudacznikiem.
archiwum

Coś z serii, "czy wiesz że?". Przez większość historii większość mężczyzn nie miała praw wyborczych. Kiedy już pojawiło się coś takiego jak prawa wyborcze, dotyczyły one tylko posiadaczy ziemskich i bardzo bogatych mężczyzn. Zmieniało się to stopniowo.

Kiedy już pojawiło się coś takiego jak prawa wyborcze, dotyczyły one tylko posiadaczy ziemskich i bardzo bogatych mężczyzn. Zmieniało się to stopniowo. – Na przykładzie Wielkiej Brytanii:W 1832 r. - tylko 1 na 5 mężczyzn mógł głosowaćW 1914 r. - blisko 50% mężczyzn, którzy walczyli i ginęli w I wojnie światowej nadal nie miało praw wyborczychW 1918 r. - wprowadzono powszechne prawa wyborcze dla mężczyzn i kobietDlaczego zatem mówi się o stuleciu praw wyborczych kobiet? Dlaczego prawie nie mówi się o walce mężczyzn, zwłaszcza chłopów i mężczyzn z klasy robotniczej o prawa wyborcze? Więcej w materiale od prof. Janice Fiamengo.

Gdyby serial robiły feministki i była by odpowiedź że serial się nie skupia na mężczyznach więc NIE, to od razu były by pozwy za seksizm.

Gdyby serial robiły feministki i była by odpowiedź że serial się nie skupia na mężczyznach więc NIE, to od razu były by pozwy za seksizm. – "The International" to oficjalny tytuł serialu Sylvestra Stallone z Lundgrenem w roli głównej.Pierwsza telewizja odrzuciła produkcję, jest nią ABC Disney'a. Uznano, że serial nie ma skupiać głównej uwagi na kobietach, więc nie są zainteresowani.
archiwum

A teraz coś w imię odpowiedzialności zbiorowej

A teraz coś w imię odpowiedzialności zbiorowej –
archiwum

Naukowczyni" zachęca do tego, by naukowcy przestali być obiektywni, a więc - niech tworzą wyłącznie badania pod tezę - niech kłamią - niech przyczyniają się do tworzenia propagandy A wszystko po to, by dać przywileje i specjalne traktowanie kobietom (większość społeczeństwa), ale i mniejszościom.

A wszystko po to, by dać przywileje i specjalne traktowanie kobietom (większość społeczeństwa), ale i mniejszościom. – Oczywiście mężczyzna heteroseksualny ma być wyłączony z dyskusji i napiętnowany.Neomarksizm w praktyce - przyjaciel nazizmu, który robił dokładnie to samo, by usprawiedliwić wywołanie wojny.