Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rammsteinowa

1 / 1
rammsteinowa

[demot] Tak samo bym zagłosowała. Kiedyś "Forrest Gump" był w czołówce moich ulubionych filmów. Od jakiegoś czasu już nie powracam do tego filmu, bo nie mogę znieść postaci Jenny.

0 / 4
rammsteinowa

[demot] JPRDL! Kolejny demot o szacunie dla kogoś kto na szczytny cel oddał NIE SWOJE a CUDZE PIENIĄDZE!!!

-1 / 1
rammsteinowa

[demot] Na to samo miałam zwrócić uwagę. Dał cudze pieniądze, nie swoje! Więc nie wiem z jakiej racji ma mu się należeć ten wielki szacunek?!

3 / 3
rammsteinowa

[demot] Całkowicie się zgadzam! Mam takie same odczucia. Najbardziej wkurzająca reklama ostatnich miesięcy! Na równi z nią stawiam jeszcze reklamę samochodu, w której wściekła ciężarna krzyczy "Adam! Adam! Adam!" (jako imię dla dziecka). Bezsensowna i wnerwiająca reklama!

0 / 0
rammsteinowa

[demot] Czy chciałbyś, żeby Ciebie tak zepchnięto ze schodów i wykopano za drzwi? Szczur to też stworzenie, które odczuwa.

-4 / 4
rammsteinowa

[demot] Co za głupie c*py! Chętnie zdzieliłabym je zmiotką po tych durnych łbach i wywaliła ich dupska za drzwi!

2 / 2
rammsteinowa

[demot] Szacunek to zdecydowanie za mocne słowo i zbyt nadużywane w dzisiejszych czasach. Ktoś zrobi byle g*** i zaraz szacunek dla niego! Nie ośmieszajcie się.

0 / 0
rammsteinowa

[demot] Tabletki od bólu głowy. Ale nie te od Goździkowej. Ibuprofen z Czech. Tam prochy są najtańsze ;)

0 / 0
rammsteinowa

[demot] Tiaaa, pewnie chciała szybko wyrobić godziny na Kindergeld (+ ten meldunek) i przed Świętami wrócić do domu.

1 / 9
rammsteinowa

[demot] On się zbytnio nie wykazał. Ale tak jak piszesz: przynajmniej ma koszulę. Spodnie jednak mógł ubrać inne (klasyczne, jednolite i ciemniejsze spodnie, zamiast przetartych dżinsów). Ale ona... To już szczyt! Ubrała się jak na spacer po molo, a nie jak na pogrzeb! Wypadałoby okazać choć trochę szacunku wobec charakteru uroczystości i wobec bliskich zmarłego i ubrać się godnie, z klasą. Wiara (lub jej brak) nie ma nic do rzeczy. Tu chodzi o podstawowe zasady kultury. Tak tylko chciałam dodać ogólnie.

1 2 3 następna »