Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rafal199

Z nami od: 3 lutego 2020 o 0:02
Ostatnio: 9 czerwca 2023 o 9:57
Płeć: mężczyzna
Exp: 100
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 35 (32 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4619
  • Komentarzy: 2600
  • Punktów za komentarze: 6648
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Szkoda że forumowi specjaliści od "ludzie się obronią" nie mieszkają w USA bo było by tam spokojniej wtedy. –  PIS 2023-0012May 06, 2023 02:42:32J. VELAS2823-05-06 02:48:33-8488AXON BODY 3 X68A/35/WROAMGOACOFFEE ROASTNO HAVESPACE
archiwum
Podstawowe pytanie jakie się nasuwa to dlaczego w straży pożarnej nie został jeszcze wprowadzony parytet płci i równość wynagrodzeń!!! – Natychmiast trzeba to naprawić!Nie może być tak że kobieta na tym samym stanowisku zarabia mniej!!! Women-in-Fire Training ExchangeWTREXCANADAMay 1-12, 2023Burning Down Barriers: FemaleFirefighter Conference Causes 'Out ofControl' Forest FireTraining exercise aims to 'build allies' by showcasing value of 'genderdiversity and inclusion'Andrew StilesMay 8, 2023Or, CLICK HERE for link
archiwum
To ile wydaliśmy na obronę przeciwlotniczą? – . ONET > WIADOMOŚCI > TYLKO W ONECIERosyjska rakieta naruszyła przestrzeńpowietrzną Polski? Śledczy badają taką hipotezęPod Bydgoszczą została odnaleziona rosyjska rakieta Ch-55 wystrzelona 16 grudnia ub.r. zrosyjskiego samolotu lecącego nad terytorium Białorusi - to według źródeł Onetunajpoważniejsza hipoteza brana pod uwagę przez śledczych, badających zdarzenie.
archiwum
Co poniektórzy powinny oglądnąć to może kolejny raz nie będą się tak podniecać tym co gdzieś tam usłyszą –
archiwum
Konfederacja już dogoniła PiS w zakresie obłudy. – Oni jeszcze dodają "zdaje się" dla zachowania pozorów.
archiwum
Miś –
archiwum
Idealne podsumowanie polskiej mentalności – Dzień bez robienia komuś "laski" dniem straconym
archiwum
Iraq - Destruction of a nation (3/4) | DW Documentary – Warto oglądnąć wszystkie części.
archiwum
Tak. To jest tan sam co towar rozwozi gradami. –
archiwum
No to może mokry sen niektórych o wprowadzeniu konfiskaty się spełni – Teraz już nawet nie będzie potrzebne jedynie podejrzenie o przestępstwo wystarczy decyzja urzędnika że osobie x zabieramy dorobek życia.
Czy już ogłoszono stan klęski żywiołowej?Czy wezwano wojsko na pomoc? – Dwa centymetry śniegu, a niektórym już odwala Atak zimy we Wrocławiu! Na horyzoncie kolejne śnieżyceZima opanowała Wrocław. Na zdjęciach, które dotarły do naszej redakcji, widzimy, jak śnieg zasypał drogi oraz tory tramwajowe. A to dopiero początek. Synoptycy zapowiadają kolejne śnieżyce.
archiwum
Nastały czasy że jak się kogoś zabije to wystarczy powiedzieć sorry to była pomyłka i zamknąć sprawę. –
archiwum
Jakim ... trzeba być żeby teraz napisać coś takiego. –
archiwum – powód
Nastały czasy że człowiek ma nadzieje że codziennie jest 1 kwietnia –
Dyzma to jednak był cienias –  Stracił stanowisko przez aferę z domem za 9,5 tys.zł. Wrócił do pracy w Lasach PaństwowychAndrzej Konieczny kilka miesięcy temu stracił stanowisko dyrektora generalnego LasówPaństwowych. Media opisały, że kupił od Lasów Państwowych dom za 9,5 tys. zł. To była aż 95-procentowa bonifikata. Jak pisze Onet, Konieczny właśnie wrócił do pracy jako dyrektorfregionalny w Poznaniu.Lasy PaństDLA LASU DLGW pisała, że wykupił od Lasów Państwowych dom wart 188,4 tys. zł za ok. 9,5 tys. zł (PAP, Piotr Nowak)
archiwum
"Mają rozmach skorwysyny" – Siara
archiwum
Pomyśleć że niektórzy twierdzą że nazywanie wyborców PiS debilami jest niegrzeczne – Granica kiedy się mówiło że ktoś ma inne poglądy już dawno została przekroczona.
archiwum
... na kredyt. –
archiwum
Państwo prawa. Naszego prawa. –
archiwum
Przekroczyć granicę z Niemiec do Polski –