Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

radzio17

Z nami od: 2 czerwca 2014 o 19:50
Ostatnio: 30 stycznia 2021 o 18:39
Wiek: 2021
Płeć: mężczyzna
Exp: 2
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 7 (5 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 595
  • Komentarzy: 5
  • Punktów za komentarze: 10
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Ważne przypomnienie! – Zgodnie z tym co mówił Pan Mateusz i Pan Adam miedzy 19:00, a 6:00 z 31 grudnia na 1 stycznia możemy iść do apteki! Tylko mi pamiętać bo dwa razy nie będę pisał. Dziękuję za uwagę! :-)
archiwum
To którą wolność wybierasz!? – Czy naprawdę chcemy, aby zdjęcie od połowy w dół symbolizowało naszą przyszłość!?  Zegar tyka, a czas się kończy!? Włącz myślenie, patrz szeroko, a przeżyjesz swoje życie patrząc wyłącznie od połowy w górę. Pomimo tego, że jesteśmy różni, to nie pozwólmy, aby człowiek człowiekowi zgotował taki los!
Z ostatniej chwili! – Jak donoszą ci co donoszą ŚWIĄTECZNA GORĄCZKA otrzymała pozytywny test na COVID-19. Cały naród na kwarantannie!?
Z cyklu nowej nienormalności – Drodzy Polacy, pamiętajcie abyście podczas tegorocznych przygotowań do wieczerzy wigilijnej nie zapomnieli o dodatkowym nakryciu dla zbłąkanego wędrowca. W końcu kto wie, o której zapuka do nas policja
archiwum
Ulubiona sieć komórkowa polskich polityków? – PLUSkwa
archiwum
Wizy dla Polaków od Obamy? – Spokojnie Polacy, nie martwcie się! Kiedyś je otrzymamy. Póki co cieszmy się Vizirem od Chajzera!!!
archiwum
Pierwszy Rower – W życiu najpiękniejsze są chwile kiedy sprawiamy radość bliskim !

1