Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

radeklkr

0 / 0
radeklkr

[demot] Za to w okolicznych miastach do tej pory jesteśmy dobrze wspominani. W Baarle na święto wojska piskiego flagi idą w pół masztu. Podpytałem kiedyś holendra i okazało się że w znaku szacunku dla polaków bo nie ostrzelali miasta przed odbiciem tylko sami na piechotę ulica po ulicy odbijali miasto.

-1 / 1
radeklkr

[demot] Za to w środku wygląda nieźle. w życiu bym nie pomyślał że kable na wierzchu mogą być ozdobą.

8 / 22
radeklkr

[demot] Lekcji?! Nie będzie lekcji. Dziecku zabraniam patrzeć. Biorę kasę i mnie k*rwa wreszcie stać na mieszkanie, auto i godne życie. Dziecko ma zapewniony byt i srał pies na moralność.

8 / 8
radeklkr

[demot] Źródło? Brak. Nagranie? Brak. Mamy za to randomowe zdjęcie z internetu oraz historyjkę która po zbulwersuje ludzi. Taka mała maszynka mocnych.

-1 / 1
radeklkr

[demot] Nie wiem gdzie mieliście kontakt z Ukraińcami. Sami Ukraińcy są jak każdy inny naród. Są pracowici i rzetelni ale wszędzie się trafią k*rwy jak banderowcy i im podobni. Problemem jest podejście państwa do Ukraińców. Wspieranie zatrudnienia obcokrajowców? to chyba żart. Albo sytuacja z Politechniki, Ukraińcy mieli po 6, słownie SZEŚĆ terminów i to tylko dlatego, że za szóstym był niepisany zakaz ich oblewać. I weź człowieku wierz dalej w Polską sprawiedliwość.

5 / 13
radeklkr

[demot] chyba nigdy nie zrozumiem katolików. Moją w Piśmie Świętym wszystko wyłożone i nigdy nie zastanowią się, czy wolno się modlić do figurek. Bo jakiś klecha powiedział że wolno.

2 / 2
radeklkr

[demot] Wielki bul dupy hejterów bo Owsiak kradnie. Życzę wam żeby zabrakło inkubatora, inhalatora albo innego sprzętu który kupił. Albo lepiej wydrukujcie sobie oświadczenie że nie chcecie być leczeni sprzętem z serduszkiem najlepiej w dwóch egzemplarz. Jeden noście w portfelu a drugi zrolujcie i włóżcie sobie... Nie chcecie dawać, spoko. Dajecie gdzie indziej, spoko. Ja wole dać Owsiakowi któremu cała armia hejterów zagląda w rozliczenia niż pomniejszym organizacjom albo większym które korzystając z ustawy konkordatowej nigdy nie przedstawiły szczegółowego rozliczenia.

6 / 6
radeklkr

[demot] Odpowiem CI jako ojciec który również stracił dziecko. Podziwiam Twoją siłę. Ja nie wyobrażam sobie, że moje dziecko miało by się urodzić tylko po to żeby umrzeć w bólu. Morze mówię tak dlatego, że nie musiałem podjąć takiej decyzji (dziecko poddało się same) ale myślę, że w takiej sytuacji zdecydowalibyśmy się na usunięcie. Nie wiem dlaczego chciałbyś ścigać ludzi za aborcje, w przypadkach gdzie dziecko ma umrzeć. Nie wszyscy są w stanie patrzeć jak dziecko umiera. Czas który dla was był największym błogosławieństwem dla wielu jest przekleństwem .

4 / 4
radeklkr

[demot] W tej sprawie dawno został osiągnięty kompromis. Z zasady znaczy to, że żadna ze stron nie będzie do końca zadowolona. A projekt morze być i obywatelski, niech będzie i poparty referendum. Dlaczego ogół który nigdy nie przeżył takiej sytuacji ma decydować w sprawach o których nie ma pojęcia? Bo demokracja to taki dziwny ustrój gdzie dwaj menele maja więcej do powiedzenia niż profesor z uniwersytetu. Nie pozwolić zabijać to jedno, ale dlaczego skazywać na cierpienie dzieci.

10 / 18
radeklkr

[demot] Opowiem wam coś jako facet który miesiąc temu stracił dziecko. To straszna trauma. Wszystkie rzeczy które kupiliśmy, ludzie którzy nie wiedzą i pytają jak mała. Wizyty na cmentarzu, tego nie życzę nikomu. Moja Zuzia umarła w 6 miesiącu ciąży, nie miała nereczek. Na szczęście (wiem jak to brzmi) nie musieliśmy decydować o jej zabiciu. Lekarz robiący badania prenatalne skopał sprawę i nie wykrył ze nerki przestały się rozwijać w 7 tygodniu. Jak w końcu dziewczyna wylądowała w szpitalu, Zuzia poddała się po tygodniu. Nie musiałem decydować czy zabić ją teraz czy ma umrzeć po porodzie. Jednak to spowodowało ze przez 6 miesięcy żyliśmy nadzieją, mieliśmy plany, marzenia. Od początku moja Córka nie miała szans na życie. Mogła co najwyżej umrzeć w bólu po porodzie. Z tej perspektywy gdybym mógł to zakończyć wcześniej, kiedy nic nie wiedziała, nie czuła... Zrobił bym to, kazał bym ją zabić, do dziś zastanawiam się czy jak miała 6 miesięcy to bolało ją jak umierała. Wszystko mogło się skończyć w 12 tygodniu. A ludzie którzy nie przeżyli takiej sytuacji nie powinni się wypowiadać. Nie wiecie jak to jest przyjść na grób własnego dziecka ani wiedzieć ze umiera i nic nie da się zrobić. Zazdroszczę i szanuje ludzi mających silna wole i wiarę żeby urodzić dziecko które ma tak małe szanse na normalne życie. Jeszcze się wypowiem na temat pogrzebu. Nie było pogrzebu, nie było chrztu wiec nie mogło być pogrzebu. Nie mam o to pretensji do księdza czy kościoła, takie są zasady. Był za to pokropek, ksiądz przyszedł pobłogosławił, nawet na cmentarzu kościelnym. Wiec nie wrzucajcie komentarzy typu ze ktoś nie mógł pochować dziecka. Ok, morze jakaś k*rwa w sutannie się trafiła, ale nie wierze ze jedna parafia w całej okolicy była.

0 / 0
radeklkr

[demot] Ogarnijcie się ludzie. Najpierw było że kradnie, teraz że rozp*erdoli na Woodstock... Ciekawi mnie czy jakikolwiek twórca takich demotów był kiedykolwiek na oddziale dziecięcym. Wchodzisz na sale a tam na wszystkich łóżeczkach czerwone serduszka, to samo na inhalatorach. Badają Ci dziecko sprzętem od Owsiaka a 2/3 gabinetu zabiegowego kupił WOŚP. Może i kradnie, może wydaje na Woodstock. Ale i tak robi więcej niż polski rząd.

1