Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

raaza

Z nami od: 11 maja 2011 o 19:30
Ostatnio: 10 grudnia 2017 o 10:36
Exp: 1
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 20 (20 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1680
  • Komentarzy: 4
  • Punktów za komentarze: 1
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód

A potem się dziwimy, dlaczego UE uważa, że w Polsce źle traktuje się kobiety. PO chyba tym razem nie poleci na skargę?

A potem się dziwimy, dlaczego UE uważa, że w Polsce źle traktuje się kobiety.PO chyba tym razem nie poleci na skargę? –
archiwum

Poprawna wersja...

Poprawna wersja... –
archiwum

Twórcy "Klątwy" Oliverowi Frljicowi proponuję nowy, ciekawy scenariusz na nowy spektakl...

Twórcy "Klątwy" Oliverowi Frljicowi proponuję nowy, ciekawy scenariusz na nowy spektakl... – ...Dwóch geji żyje w związku i jak to zwykle bywa jeden drugiego zaraża HIVem. Ten zarażony się wkurza, planuje zabić tego drugiego i zbiera pieniądze na zabójstwo....Oliver lubisz sensacje, to się podejmij;)
archiwum

Chciałbym, żeby na terenie "polskiego obozu koncentracyjnego" odkopano złoty pociąg.

Chciałbym, żeby na terenie "polskiego obozu koncentracyjnego" odkopano złoty pociąg. – Szybko by się okazało, że one jednak wcale takie polskie nie są...
archiwum

Wielce oburzony

Wielce oburzony – ...że żołnierz musiał trzymać parasolkę i uważa to za obrazę godności człowieka. Ale jak starszy szeregowy każe czyścić kibel szeregowemu szczoteczką do zębów, to wówczas jest ok;)Po to zostałeś wojskowym, bo lubisz mieć kogoś nad sobą, komu liżesz i kogoś pod sobą, kto liże Tobie.Nie rozumiem oburzenia Pana Generała. Hierarchia zachowana.
archiwum

A gdyby tak zacząć od logiki 2027? Wówczas nie czekało by nas piekło najbliższej dekady.

A gdyby tak zacząć od logiki 2027? Wówczas nie czekało by nas piekło najbliższej dekady. – 2016 - legalne zabijanie dzieci poczętych podczas gwałtu, 2017 - legalne zabijanie dzieci do 2 miesiąca od poczęcia2018 - legalne zabijanie dzieci do 5 miesiaca od poczęcia2019 - legalne zabijanie nienarodzonych dzieci na życzenie "matki"2020 - legalne zabijanie narodzonych dzieci z nieuleczalnymi chorobami2021 - legalne zabijanie dorosłych z nieuleczalnymi chorobami na życzenie rodziny2022 - legalne zabijanie dorosłych z nieuleczalnymi chorobami, przy sprzeciwie rodziny, lecz przy braku środków na leczenie2023 - legalne zabijanie dorosłych z wadami (alkoholicy, palacze, narkomani..)2024 - legalne zabijanie dorosłych nieproduktywnych (zarabiających poniżej średniej krajowej)2025 - legalne zabijanie dorosłych przez dorosłych w legalnych walkach za zgodą obojga zainteresowanych2026 - legalne zabijanie dorosłych przez dorosłych w legalnych walkach (bez zgody zainteresowanych) w Dystryktach2027 - przymusowe kastrowanie matek chcących zabijać swoje nienarodzone dzieci.
archiwum

Protest, protestem...

Protest, protestem... – ...a może ktoś spytał by się także mężczyzn, czy zgadzają się na zabójstwo swojego nienarodzonego dziecka?
archiwum

"Polacy gdzie macie serca, co z Was za chrześcijanie? Unia mówi, że mamy przyjąć uchodźców to mamy przyjąć!"

"Polacy gdzie macie serca, co z Was za chrześcijanie? Unia mówi, że mamy przyjąć uchodźców to mamy przyjąć!" – W ubogaconej kulturowo Europie zachodniej co tydzień nowe zamachy. Pani Ewo - dobrą drogą idziemy, bo sami obraliśmy kurs.
archiwum

Wspólna armia, waluta, służby specjalne, to samo prawo, podatki...

Wspólna armia, waluta, służby specjalne, to samo prawo, podatki... – ...a zarobki zostawią bez zmian. Polak dalej będzie pracował jak Chińczyk, zarabiał jak Białorusin, a ceny w sklepach jak w Niemczech.
archiwum

Unia piękna rzecz...ale nie pod rządami Merkel.

Unia piękna rzecz...ale nie pod rządami Merkel. – A w mediach oczywiście jaki to wielki błąd popełniła Anglia. Ale czas pokaże, kto w przyszłości będzie się zbierał z kolan. Unia czy "głupia" Anglia.
archiwum

Już niedługo problemem dla władz będą nie miliony uchodźców, którzy kradną, gwałcą i mordują, lecz mężczyźni, którzy w obronie swoich matek, żon i córek wyjdą na ulicę po sprawiedliwość.

Już niedługo problemem dla władz będą nie miliony uchodźców,którzy kradną, gwałcą i mordują, lecz mężczyźni, którzy w obronie swoich matek, żon i córek wyjdą na ulicę po sprawiedliwość. – Czy Wy, szanowna Elito Unii Europejskiej jesteście gotowi na bezczelną dzicz, która śmieć będzie bronić swoich wartości i tego co kocha?
archiwum

Brawo Pani Premier, brawo Polska!

Brawo Pani Premier, brawo Polska! – Praktycznie do zera spadła już moja wiara w sens UE. Po dzisiejszej debacie widzę jednak mnóstwo zagranicznych polityków, którzy widzą prawdziwe problemy Unii, broniąc przy tym Polski i sensu istnienia Unii takiej jaka powinna być:  Nasza wspólna...a nie pod dyktaturą Angeli Merkel, broniącej interesów jednostek, a za nic mającej większość.
archiwum

Ręce umyte.

Ręce umyte. – Niemcy, Francja i niektóre inne kraje europejskie swego czasu sprowadziły do siebie miliony obcokrajowców. Znaczna większość do dziś nie chce się asymilować i pracować, a jedynie pobiera zasiłki i oblega więzienia. Kraje te doskonale zdają sobie sprawę z destrukcyjnego charakteru tej sytuacji. Mają poniekąd związane ręce, bo co mają zrobić? Jeśli nie dadzą tym ludziom socjalu, to będą walki uliczne. Do uczciwej pracy ich się nie zmusi za nic. Co robić? Samemu zacząć wojnę, napuścić na nich policje i wojsko? Przecież nie zgodzą się zwykli obywatele, którzy staną w ich obronie. Będą mieli niby rację, ale dlatego, że nie rozumieją sytuacji. Merkel i reszta to wie. Dlatego stara się rozłożyć odpowiedzialność na resztę państw Unii w tym Polskę. Plan jest taki, żeby wpuścić do Unii jak najwięcej dziczy, która rozwścieczy obywateli i wtedy zaczną się czystki i deportacje. Myślicie, że Merkel chce imigrantów? Ona ich nienawidzi bardziej niż Hitler! I ma doskonały plan jak się ich pozbyć!
archiwum

TRAGEDIA! Ja mężczyzna, wychodząc na miasto, nie mając na sobie pseudo męskich ciuchów (czytaj damskich) czuję się jak zacofany wieśniak!

TRAGEDIA! Ja mężczyzna, wychodząc na miasto, nie mając na sobie pseudo męskich ciuchów  (czytaj damskich) czuję się jak zacofany wieśniak! – Nie wmawiajcie mi, że róż jest modny. Co z tego? Jutro, podobnie jak w Japonii modne mogę być koronkowe, męskie stringi. I co? Już zacieracie ręce ze szczęścia? Kreatorami mody męskiej są najczęściej faceci o odmiennej orientacji seksualnej, którzy najchętniej ubrali by Was w różowiutkie, obcisłe sukieneczki. Ale wiedzą, że od razu zrobić tego się nie da, więc działają po kolei. Pierw wprowadzili różowe koszuleczki, potem obcisłe spodenki, potem torebeczki na ramie, futra, potem będzie koronkowa  bielizna..aż w końcu nie wiadomo kto jest kto.Sklepy? Porażka. Rurki, marchewki itp. Trzeba nachodzić się jak baba, żeby coś kupić sensownego.Panowie - nie strojcie sie  przed tymi lustrami, nie układajcie tych włosów godzinę, miejcie świadomość kto Was ubiera i do czego to dąży!PS. Chyba, że gdy stroicie się to czujecie przyjemność... ...ale to nie do Was ten tekst, tylko do facetów.
archiwum

Perły przed wieprze rzucając...

Perły przed wieprze rzucając... – ...powiem krótko. Wartościowsze są Demoty w poczekalni niż na głównej.
archiwum

Wreszcie wszystko na swoim miejscu.

Wreszcie wszystko na swoim miejscu. – Przy nowej miotle kita się nie puszy.  Polska w rękach Polaków, lisek spuścił uszy.
Źródło: Obrazek z tumblr.com
archiwum

Wybaczycie mi?

Wybaczycie mi? – Obiecuję, więcej nie będę opluwał Polski i Polaków :(
Źródło: obrazek z tumblr.com
archiwum

Po co te kłótnie i manipulacje?

Po co te kłótnie i manipulacje? – Czy nie można zrobić tak, że media, prasa, radio, tv i przede wszystkim dziennikarze określą się za jaką partią polityczną stoją, jakie mają wartości? Czy nie może być tak, że włączając np. TVN wiem, że będzie opluwany PiS, a włączając Radio Maryja oberwie się PO?Czy nie może być tak, że każdy polityk przed startem w wyborach jasno określa swoje poglądy polityczne wypełniając jakąś ankietę sporządzoną przez określonych fachowców, żeby wyborca miał świadomość na kogo głosuje?Czy nie może być tak, że w mediach publicznych, np. w Wiadomościach swoich dziennikarzy "delegują" dwie największe partie polityczne i obie strony mają po równo przydzielone czasu i przedstawiają zdarzenia, fakty, takie jakie uważają za odpowiednie?Człowiek wówczas wie, że np. pierwsze 15 minut wiadomości to wersja rzeczywistości wg. PO, a drugie 15 minut to wersja PiS...Koniec z praniem mózgu, manipulacją! Ludzie muszą mieć świadomość KTO do nich mówi i jaki CEL ma jego wypowiedź.
Źródło: Obrazek z pudelek.pl

1