Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

psztemocel

Z nami od: 2 grudnia 2020 o 16:53
Ostatnio: 25 kwietnia 2022 o 14:04
Exp: 5
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 7 (4 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1893
  • Komentarzy: 11
  • Punktów za komentarze: 6
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
czy jest jeszcze ktoś, kto się zastanawia, cz ta baba jest normalna ? –
Wybrano osła na posła(autorzy Sobczak i Szpak - Kabaret Klika) – Wybrali osła na posłaOsioł się bardzo ucieszył,Pożegnał żonę i dzieciI do stolicy pośpieszył.Tam w gronie podobnych osłów,Których wybrano na posłów,Zasiada w sejmowych lawachBy dla nas stanowić prawa.Poci się biedne ośliskoBo chciałby pojąć to wszystko,Ale rozumu nie stajeWięc tylko pracę udaje.W komisjach też uczestniczyChociaż się nie zna na niczym.Z trybuny wygłasza mowyChoć trudno mu z pustej głowy.Czas się o morał pokusić,Bo morał bajka mieć musiNIE JEST TO WINĄ OSŁA,ŻE GO WYBRANO NA POSŁA Janusz Kowalski w radiu Zet: — Horban groził mi iposłance Siarkowskiej nożemStankiewicz: — Jak? Nie przypominam sobie takie sytuacji.Kowalski: — Mówił, że nóż mu się w kieszeni otwiera.To nie FEJK. Autentyk. Przypomnę. Pan Kowalski to wPolsce uwaga - władza ustawodawczakomentarze:Borys Budka@bbudkaProszę, nie mówicie posłowi #Kowalski.emu, że licho nieśpi, bo się biedny bezsenności nabawi V12:40 PM - 21 lis 2021 ©Roman Giertych ^0>manJanusz Kowalski: aresztujcie Giertycha! Słyszałem, że z nimmożna konie kraść!1:23 PM-21 lis 2021 CDJacek Gadek@JacekGadekStrach pomyśleć, co by zrozumiał Janusz Kowalski, gdybyAdam Niedzielski radził mu, by dmuchał na zimne.1:10 PM ■ 21 lis 2021 0Darek Ćwiklak©@macdacCzy poseł Kowalski zgłasza na policję groźby karalne,kiedy ktoś życzy mu połamania nóg?1:28 PM - 21 lis 2021 0{'ijk Marek Belka O ¥@ptofMarekBelkaPan Kowalski najwyraźniej poszedł po rozum do głowy, alezgubił się po drodze.
archiwum
tylko on –
Stanisław Lem zostanie uhonorowany na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej –  W 2021 r. obchodzimy setną rocznicę urodzin najbardziej znanego i najbar-dziej uznanego polskiego pisarza fantastyki naukowej. Stanisława Lema.Pisarz urodził się 12 września 1921 r. i dokładnie sto lat zostanie uhonorowa-ny na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Rzeczywiście

Rzeczywiście –  Marek Borowski W 2011r Kaczyński powiedział: Będziemy rządzić Polską., jak Obajtek Pcimiem. no i się sprawdziło. Prorok jakiś czy co?
archiwum – powód
Historia dzieje się na naszych oczach ;-D – Marek "Caryca" Suski szefem rady programowej Polskiego Radia
archiwum
"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie". Obudźcie mnie ! –
Źródło: gazeta.pl

1