Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

profix3

Z nami od: 30 października 2011 o 8:41
Ostatnio: 24 września 2021 o 20:24
Wiek: 44
Płeć: mężczyzna
Exp: 190
Jest obserwowany przez: 8 osób
  • Demotywatorów na głównej: 9 z 53 (44 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 14068
  • Komentarzy: 4664
  • Punktów za komentarze: 11495
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
U Ruskich tak było zawsze – A  PIS idzie komunistycznym trybem myślenia.
Feministka, którą uświadomiono, że oprócz praw ma także obowiązki –
archiwum
Mam nadzieję, choć  pewnie płonną, że ktoś tych bandziorów z rządu kiedyś rozliczy. – Dożywocie to za mało za ich zbrodnie.
archiwum
Tacy ludzie rządzą naszym krajem. – Od najprostszego pisowskiego sołtysa, po prezydenta. I każdy kradnie ile wlezie. Kiedy naród się obudzi i pośle tych bandziorów do więzienia? Czekam z utęsknieniem.
archiwum
Ten kraj zszedł na psy. – Nie zapominajmy dzięki komu. A jarek jest głównym winowajcą.
archiwum
DZIŚ! Tak bardzo jak nigdy od upadku PRL brakuje mocarza. który wziąłby za pysk tych bandziorów z rządu. – I zamknął ich w jakimś ciemnym lochu żeby nie niszczyli Polski. Marszałku wróć!!!
archiwum
Polski katolicyzm w pigułce. – A potem dziwią się, że ludzie odchodzą z łona kościoła. Tam już dawno nie ma żadnych wartości chrześcijańskich.
archiwum
Żelazna logika złodziei. Nie daruję IM, że mnie złapali! – Jak napisał Tomasz: trzeba było nie kraść. Ale przestępcy nigdy tego nie pojmą, bo oni nie potrafią myśleć takimi kategoriami.  Polityka Kalego "Dobrze, jak ja ukradnę; ale jak mi ukradną, albo złapią na kradzieży - to są źli ludzie"
archiwum
Gdy zmieszasz w Polsce komunizm z katolicyzmem. –
archiwum
Dbanie o dobro dzieci wg pis, ciąg dalszy. – Oczywiście na Jurka będą pluli dalej, bo tylko to potrafią, obok okradania ludzi. I oczywiście lepiej dać rydzykowi niż na leczenie najmłodszych.
archiwum
Jak bardzo pis ma w poważaniu dzieci kiedy już się urodzą. – Właściwie wiedzieliśmy o tym zawsze, ale to kolejna informacja do kolekcji.
archiwum
Wszyscy dyktatorzy mają jeden wspólny mianownik. – Nie widzą, że sami są największym zagrożeniem dla kraju, mimo to kierują uwagę w stronę urojonego wroga. A bezmyślne owce, w myśl tej retoryki, dają im głosy poparcia.
Na szczęście przelew możnazrobić nie wychodząc z domu – I tego nam nie zabronią. A im bardziej rządzący krytykują WOŚP tym większe zapewniają wpływy fundacji Owsiaka. Trzymajmy więc kciuki za kolejny udany finał JUŻ W STYCZNIUCZEKA NASWIELKI FINAŁNAJWSPANIĄLSZEJORKIESTRY ŚWIATA.PIS ZROBIWIELE, ABYUTRUDNIĆTĘ ZBIÓRKĘ...POMA EJEST D7PRODLATEGO JUŻ DZIŚWYŚLIJMY WSZYSCYSERCE DLA JURKA!POKAŻMY, ŻE NIE JEST SAM
archiwum
Jak na razie nasi głosowali na PIS, myśleli, że będzie lepiej. Wyszło jak zawsze. – Zobaczymy czy teraz zmądrzeją, czy dalej będzie tak samo.
archiwum
Dlatego wolę morze od gór :) – Wiem, że poziom kwejka, ale ciągle tylko Covid i strajki kobiet. Będzie mały przerywnik. Pozdrawiam.
archiwum
Tym razem wierszyk na dobranoc. – Wiem, że trochę nieprzyzwoity, ale ja się uśmiałem :) Pozdrawiam.
archiwum
Ot taki tam wierszyk na weekend. – Pozdrawiam :)
A jednocześnie ciągle mówią o miłowaniu bliźniego. Modlą się: "I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom" – Chyba sami nie do końca pojmują sensu swych własnych modlitw #Jacek Liberski = IBljjjfcJ^^^^^^B©jacekjiberski BbB^^^SH Bj^Bbk^^ _Modlitwa hierarchy kościelnego podczas złożeniawieńców pod pomnikiem ofiar Grudnia w Gdyni wobecności @AndrzejDuda i nagle spory fragment omarszach równości i "ideologii" #LGBT, która zagrażachrześcijaństwu.Nawet tragedię Grudnia 70 wykorzystają do szczucia.W imię Jezusa.6:16 AM • 17 gru 2020 • Twitter for Android
archiwum
A oni cały czas, żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. BA!, nawet ją tworzą. – A Holeckiej pewnie nawet powieka nie drgnie, jak będzie trąbić o kolejnym sukcesie rządu.
archiwum
Mazurek - wicerzecznik pis, zdecydowanie za mało zarabia :) – Podwyżkę mu dać. Piękne podsumowanie, oglądajcie do końca, albo obejrzyjcie samą końcówkę.