Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

profix3

Z nami od: 30 października 2011 o 8:41
Ostatnio: 14 października 2019 o 23:31
Płeć: mężczyzna
Exp: 58
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 12 (9 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4161
  • Komentarzy: 1529
  • Punktów za komentarze: 3018
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

ILE DNI MINĘŁO OD UJAWNIENIA OSTATNIEJ AFERY? I KTÓRA TO Z KOLEI?

ILE DNI MINĘŁO OD UJAWNIENIA OSTATNIEJ AFERY? I KTÓRA TO Z KOLEI? – Polityk na zachodzie złapany na grubszym przekręcie zaraz podałby się do dymisji, a jakby sam nie chciał, to partia by go wywaliła. A u nas ani widu i słychu. Tak już obrzydzili sobą życie publiczne, tyle było afer, że jak widzimy kolejnego kradnącego polityka, właściwie przestaje to dziwić. Kolejny ukradł, jest chamem, oszustem, dwulicowym gnojem .... itp ehhh. Człowiek wzruszy ramionami, pow**urwia się trochę i siądzie bezsilny przed kompem. Bo kuna skąd mamy sobie załatwić uczciwych polityków? Z zagranicy? A czy tam są tacy, czy po prostu normy moralne w innych krajach narzucają im jako taką uczciwość? A gdyby przyjechali do nas to tak samo by kradli, bo w Polsce można? Ręce opadają. Wybory za pasem, a tym razem nie mam zielonego pojęcia na kogo głosować. Bo skąd wiedzieć kto się okaże mniejszym złodziejem/debilem. PS. Wisienka. Marian wyłudził ponoć z UE 50% kosztów remontu kamienicy, Bo miała być użytkowania jako Dom pielgrzyma. Pięknie....
archiwum

ZMOBILIZUJCIE SIĘ!!

ZMOBILIZUJCIE SIĘ!! – Ludzie, nawet jeśli dziś polityka was nie interesuje, bo np. jesteście w szkole średniej, albo na studiach i nie musicie pracować na siebie, to uwierzcie mi, jak skończycie szkoły,  sytuacja ekonomiczna walnie was obuchem. Zmobilizujcie się i pójdźcie zagłosować na kogokolwiek poza PIS-em. Żeby nie mieli większości w sejmie, bo udupią ten kraj do końca. Ja wiem, że praktycznie nie ma na kogo głosować, bo to wybór jak między ospą a cholerą. Ale wszyscy są lepsi niż socjalistyczny PIS. Przez ponad 40 lat był w Polsce socjalizm, ten system się nie sprawdził. Zniszczył gospodarkę kraju na lata, do dziś czujemy skutki dawnych zaniedbań. Szykuje się powtórka z historii, nie pozwólmy na to.Wszystkich innych, pracujących, nie pracujących, uczących się lub nie, też o to proszę. Jestem zwykłym szarym obywatelem, nie jakimś antyrządowym, płatnym trollem z kontem od tygodnia. Pozdrawiam.
archiwum

Tylko szkoda, że ci od lepszej zmiany o tym zapominają.

Tylko szkoda, że ci od lepszej zmiany o tym zapominają. – Inni z resztą też, ale ci wyżej wspomniani wydaje mi się, że jakoś bardziej.

Nic dodać, nic ująć

Nic dodać, nic ująć –  "Panu chyba dzwonykościelne przeszkadzająusłyszeć głos Polaków?" -portugalskaeurodeputowana dopremiera Morawieckiego

WSZYSTKO DROŻEJE!!!

WSZYSTKO DROŻEJE!!! – Nie tylko jedzenie i rachunki są droższe. Ja najwyżej nie zrobię sałatki warzywnej, jak będzie za droga. Ale prawdziwy dramat przeżywają ci, którzy pieniądze jakie dostają z ZUSu, za całe życie tyrania, muszą w dużej mierze przeznaczać na leki ratujące życie. A to według mnie dopiero początek gigantycznej inflacji, jakiej nie widzieliśmy od początku lat 90-tych PiS dba o godne życie seniorów.Tata dostał 880 w prezencie odPrezesa.Wcześniej za leki płacił 250 złmiesięcznie, dziś te same lekikosztują go 450 zł. W ciągu rokuto 2 400 zł.PiS zadbało, by zubożał w tymroku o 1 520 zł.

Morawiecki na konwencji w Katowicach: "Polska szkoła powinna być wolna od ideologii"

Morawiecki na konwencji w Katowicach: "Polska szkoła powinna być wolna od ideologii" – To ja się zastanawiam, z jakiej okazji w polskich szkołach, po prawie czterech latach rządów PiS, ciągle są lekcje religii?
archiwum

Pytanie

Pytanie – Jakbym był niemiły dla ludzi, okradał ich, okłamywał, a oni odwróciliby się ode mnie? To mogę obarczać ich winą za to, że mnie nie lubią?
archiwum

Trudno się z tym nie zgodzić.

Trudno się z tym nie zgodzić. – Arcybiskup Polak znów chce wyciągnąć pieniądze od wiernych na fundusz solidarnościowy, aby była kasa dla ofiar księży pedofilów. A jeden z niewielu mądrych (ks. Isakowicz-Zaleski) powiedział: "Fundusz? Najpierw likwidacja luksusowych rezydencji abp. Juliusza Paetza, który molestował kleryków, i b. prymasa Józefa Kowalczyka, który to tuszował. Niech obaj zamieszkają w domu emerytów, a zaoszczędzone kwoty dać na cele charytatywne" – skomentował duchowny.
archiwum

Obejrzałem właśnie Wiadomości. Tfu, Dziennik Telewizyjny

Obejrzałem właśnie Wiadomości. Tfu, Dziennik Telewizyjny – I już wiem kto jest winien śmierci Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Oczywiście PO i ich mowa nienawiści. Pokazano archiwalne wypowiedzi Tuska, Sikorskiego i Komorowskiego krytykujących PIS. Nie były to wypowiedzi godne polityka. Ale jakoś zapomniano o wszystkich haniebnych słowach posłów PISu, których ukoronowaniem były "zdradzieckie mordy". Inne media jakoś umiały się powstrzymać od politycznych wycieczek i uszanować tą tragiczną chwilę, jaką jest śmierć dobrego człowieka. TVpis oczywiście nie zawiodło. Drugim winnym jest oczywiście Owsiak i (wg nich) jego złe zabezpieczenia podczas imprezy, tak samo złe jak na Woodstocku, na co też wielokrotnie wcześniej zwracali uwagę.P.S. Wszyscy politycy są winni, bo jedni i drudzy plują na siebie, a gawiedź im przyklaskuje. Tylko ci z obecnej władzy mają już ślinotok.
archiwum

Święta idą, musi być!!!

Święta idą, musi być!!! – To jak Kewin, bez tego święta nie przejdą:)
archiwum

Ziemia jest płaska!

Ziemia jest płaska! – XXI w. lata nauki, odkrycia podróżników, loty w kosmos, a nadal są ludzie, którzy twierdzą że ziemia jest płaska, ehhh. I to nie jest jedyny taki film na Youtubie.
archiwum

4000 zł za pogrzeb!

4000 zł za pogrzeb! – Pazerność księży nie zna granic!!!

1