Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

profix3

Z nami od: 30 października 2011 o 8:41
Ostatnio: 26 listopada 2022 o 0:20
Wiek: 45
Płeć: mężczyzna
Exp: 243
Jest obserwowany przez: 9 osób
 • Demotywatorów na głównej: 9 z 56 (47 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 14651
 • Komentarzy: 5751
 • Punktów za komentarze: 15591
 • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Komentarz zbędny. – Tych, którzy wiedzą nie muszę przekonywać. Do popierających pis nic chyba nie dotrze. Nawet gdy będą głodować, lub umierać z powodu braku leków, na które będzie ich stać. Albo zamarzną zimą. Niestety ci, którzy nie popierają pisu też mogą podzielić ich los.
archiwum
Poparcie dla każdego rządu europejskiego po ostatnich wałach spadłoby do zera. – A tu nadal dość duże poparcie dla tych oszołomów. Polacy to chyba nigdy nie zmądrzeją.
archiwum
U Ruskich tak było zawsze – A PIS idzie komunistycznym trybem myślenia.
Feministka, którą uświadomiono, że oprócz praw ma także obowiązki –
archiwum
Mam nadzieję, choć pewnie płonną, że ktoś tych bandziorów z rządu kiedyś rozliczy. – Dożywocie to za mało za ich zbrodnie.
archiwum
Tacy ludzie rządzą naszym krajem. – Od najprostszego pisowskiego sołtysa, po prezydenta. I każdy kradnie ile wlezie. Kiedy naród się obudzi i pośle tych bandziorów do więzienia? Czekam z utęsknieniem.
archiwum
Ten kraj zszedł na psy. – Nie zapominajmy dzięki komu. A jarek jest głównym winowajcą.
archiwum
DZIŚ! Tak bardzo jak nigdy od upadku PRL brakuje mocarza. który wziąłby za pysk tych bandziorów z rządu. – I zamknął ich w jakimś ciemnym lochu żeby nie niszczyli Polski. Marszałku wróć!!!
archiwum
Polski katolicyzm w pigułce. – A potem dziwią się, że ludzie odchodzą z łona kościoła. Tam już dawno nie ma żadnych wartości chrześcijańskich.
archiwum
Żelazna logika złodziei. Nie daruję IM, że mnie złapali! – Jak napisał Tomasz: trzeba było nie kraść. Ale przestępcy nigdy tego nie pojmą, bo oni nie potrafią myśleć takimi kategoriami. Polityka Kalego "Dobrze, jak ja ukradnę; ale jak mi ukradną, albo złapią na kradzieży - to są źli ludzie"
archiwum
Gdy zmieszasz w Polsce komunizm z katolicyzmem. –
archiwum
Dbanie o dobro dzieci wg pis, ciąg dalszy. – Oczywiście na Jurka będą pluli dalej, bo tylko to potrafią, obok okradania ludzi. I oczywiście lepiej dać rydzykowi niż na leczenie najmłodszych.
archiwum
Jak bardzo pis ma w poważaniu dzieci kiedy już się urodzą. – Właściwie wiedzieliśmy o tym zawsze, ale to kolejna informacja do kolekcji.
archiwum
Wszyscy dyktatorzy mają jeden wspólny mianownik. – Nie widzą, że sami są największym zagrożeniem dla kraju, mimo to kierują uwagę w stronę urojonego wroga. A bezmyślne owce, w myśl tej retoryki, dają im głosy poparcia.
Na szczęście przelew możnazrobić nie wychodząc z domu – I tego nam nie zabronią. A im bardziej rządzący krytykują WOŚP tym większe zapewniają wpływy fundacji Owsiaka. Trzymajmy więc kciuki za kolejny udany finał JUŻ W STYCZNIUCZEKA NASWIELKI FINAŁNAJWSPANIĄLSZEJORKIESTRY ŚWIATA.PIS ZROBIWIELE, ABYUTRUDNIĆTĘ ZBIÓRKĘ...POMA EJEST D7PRODLATEGO JUŻ DZIŚWYŚLIJMY WSZYSCYSERCE DLA JURKA!POKAŻMY, ŻE NIE JEST SAM
A jednocześnie ciągle mówią o miłowaniu bliźniego. Modlą się: "I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom" – Chyba sami nie do końca pojmują sensu swych własnych modlitw #Jacek Liberski = IBljjjfcJ^^^^^^B©jacekjiberski BbB^^^SH Bj^Bbk^^ _Modlitwa hierarchy kościelnego podczas złożeniawieńców pod pomnikiem ofiar Grudnia w Gdyni wobecności @AndrzejDuda i nagle spory fragment omarszach równości i "ideologii" #LGBT, która zagrażachrześcijaństwu.Nawet tragedię Grudnia 70 wykorzystają do szczucia.W imię Jezusa.6:16 AM • 17 gru 2020 • Twitter for Android
Nie zapominajmy o tym, że pierwsza dama bierze sporo kasy za swoje milczenie – ŻONA ANDRZEJA DUDY AGATA I JEGODORADCZYNI -CÓRKA KINGA,DZIELNIE MILCZĄ W SPRAWIEZAKAZU ABORCJI.КОВIETY-KOBIЕТОМ !!ESND
Kryształy. I tak było zawsze – Kościół był, jest i będzie grupą osób zdemoralizowanych. Bardzo chętnie pouczającym innych co jest dobre, a co złe. Tylko, że belki w swoim oku nie widzą 1W trakcie Okrągłego Stołudochodzi do bardzobliskich rozmówhierarchów kościelnychz Kiszczakiem. W ichtrakcie Kościół walczyprzede wszystkim o to, _by zasoby archiwalne Kościoła nigdynie znalazły się w publicznej dyspozycji.Co trzeci ksiądz współpracował z SB.Ukrycie pedofilii, kochanek i dzieciKościół zawdzięcza Kiszczakowi.Jerzy Dziewulski,
Wszędzie tylko koronawirus, to dla odmiany, łatwe działanie matematyczne – Poćwiczcie szare komórki, oczywiście tradycyjnie powiem, że sporo ludzi wywala się na tym prostym zadaniu ZAGADKA :)2+6÷2x3=11121.333
Nic dodać, nic ująć – "Panu chyba dzwonykościelne przeszkadzająusłyszeć głos Polaków?" -portugalskaeurodeputowana dopremiera Morawieckiego