Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

piotrexwlkp1

-2 / 4
piotrexwlkp1

[demot] Wyjdzie na wolność?? Dajcie spokój - nie sąd mu wymierzy sprawiedliwość a ludzie za kratami. Dla niego to bilet w jedną stronę a wyjechać może tylko w plastikowym worku girami do przodu !

2 / 2
piotrexwlkp1

[demot] To prawda. Doświadczyłem to na własnej skórze. Pobrałem wtyczkę "Adobe" lecz filmik i tak się nie załadował. Po czym komputer się wyłączył. Po załadowaniu nie chciał internet się połączyć i antywirus się wyłączał. Nie wiedziałem co jest 5. Zapytałem na forum co może być tego przyczyną, użytkownicy polecili mi abym przeskanował kompa "ComboFix'em" i udało się. Wszystko działa jak dawniej.

1 / 5
piotrexwlkp1

[demot] Kilka lat temu w moim domu było bezużyteczne pomieszczenie. Taka mała jakby skrytka. Pewnego dnia tato zamurował wejście to pomieszczenia.... Po kilku latach stwierdziłem że zrobię sobie tam miejscówkę do picia itp... Kiedy nikogo nie było w domu, wziąłem młot i zacząłem walić nim w ścianę gdzie znajdowało się zamurowane pomieszczenie. Po kilku godzinach zrobiłem dziurę do której już mogłem wejść... Szkoda że nie widzieliście miny rodziców gdy wrócili do domu i zobaczyli dziure w ścianie :D

2 / 2
piotrexwlkp1

[demot] kozak demot... Co 2 gada JP na 100 itp.. a gdy zobaczy per psa to albo ucieka lub tez sypie, gada co gdzie jak i kiedy... Jednak są na świecie ( w PL) prawdziwi, co nie boja sie dostać z pały po pysku od milicji..

1